Connect with Us

“E njëjta fytyrë përditë, ka ardhur momenti ta ndërroj”/ Big Basta habit me deklaratën për gruan

Showbizz

“E njëjta fytyrë përditë, ka ardhur momenti ta ndërroj”/ Big Basta habit me deklaratën për gruan

Publikuar

-

Këngëtarja Vesa Luma dhe reperi Big Batsa prej 5 vitesh janë të martuar dhe kanë një djalë. Prej kohësh ata jetojnë në Zelandën e Re dhe vijojnë të jenë shumë të komentuar për jetën e tyre private.

Së fundi një deklaratë e Big Bastës i ka habitur të gjithë. Në rrjetet sociale ai ka bërë një dedikim për gruan e tij Vesën duek shkruar:   “Me te njejten fytyre ne krah gjithe keto vite, njesoj si te kesh makarona perdite, te ben dem… ka ardhur momenti ta ndrroj”, shkruan Bigu krah fotos ku shfaqet duke e parë Vesën plot dashuri.

LEXO EDHE:  Ky është dedikimi i Elvanës për Florin

Sigurisht postimi ishte në formë shakaje, pasi ata kanë një marrëdhënie të shkëlqyeshme dhe janë shumë të dashuruar.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Duke marrë rreze dielli nga ballkoni”/ Moderatorja e sportit tregon linjat “bombë”

Publikuar

-

Nga

Eva Murati është një nga moderatoret më të komentuara në mediat rozë. Bukuroshja e ekranit ndonëse prej kohësh nuk është në ekran, është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar disa fotot në Instagram ku shfaqet me rroba banjo dhe tregon e po merr pak rreze dielli nga ballkoni para se të hapen plazhet.

LEXO EDHE:  Oh jo! Reperi i famshëm rrëfen në këngë se si kreu marrëdhënie me Kim Kardashian dhe… ia bëri vetes!

Bukuroshja shfaqet super në formë dhe ka marrë shumë pëlqime në postimet e fundit. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nga Demi Rose deri tek Françeska Jaçe/ Plasin fotot përvëluese me bikini të bukurosheve të Instagramit

Publikuar

-

Nga

Rritja e temperaturave ka bërë që vajzat më të njohura të Instagramit të zhvishen dhe të dhurojnë poza me bikini.

Rrjetet sociale janë mbushur plot me foto seksi të vajzave më të famshme të cilat nuk kanë nguruar të shijojnë rrezet e diellit dhe tregojnë linjat perfekte.

Emrat si Demi Rose, Ana Cheri, Emily Ratajkowski, Lindsey Pelas apo të vajzave shqiptare si Kejvina Kthella, Alba Hoxha, Rita Ora apo Françeska Jaçe kanë një numër të madh ndjekësish në Instagram ku ndajnë me ndjekësit momente nga pushimet e tyre.

LEXO EDHE:  Takimi mes Qeverisë shqiptare dhe kosovare/ Berisha: Rama e shrfytëzoi për karrigen

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më përvëluese të vajzave në një galeri që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Ul fundin e tregon që s’ka veshur të brendshme/ Dafina Zeqiri “tërbon” Instagramin

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një personazhet më të komentuara përsa i përket jetës saj private dhe ndryshimeve në pamje.

Së fundi bukuroshja nga Kosova ka tërbuar rrjtein teksa ka publikuar një set të guximshëm fotografik duke ndezur Instagramin në komente.

Ajo shfaqet shumë seksi teksa provokon duke ulur fundin e duke treguar më shumë se ç’duhet. Nga fotot duket se këngëtarja nuk ka të brendshme dhe kaq ka mjaftuar që në rrjet të vërshojnë komentet.

LEXO EDHE:  “Do shohim by*hën jashtë të Ramës”/ Kryemadhi flet pas mbledhjes me Bashën

Kujtojmë se pak ditë më aprë Dafina i dhe fund lidhjes së saj me DJ Geek duke thënë se i duhej të zgjidhte mes dashurisë dhe profesionit dhe këngëtarja ka treguar se ka zgjedhur profesionin.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE