Connect with Us

“Duke marrë rreze dielli nga ballkoni”/ Moderatorja e sportit tregon linjat “bombë”

Showbizz

“Duke marrë rreze dielli nga ballkoni”/ Moderatorja e sportit tregon linjat “bombë”

Publikuar

-

Eva Murati është një nga moderatoret më të komentuara në mediat rozë. Bukuroshja e ekranit ndonëse prej kohësh nuk është në ekran, është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar disa fotot në Instagram ku shfaqet me rroba banjo dhe tregon e po merr pak rreze dielli nga ballkoni para se të hapen plazhet.

Bukuroshja shfaqet super në formë dhe ka marrë shumë pëlqime në postimet e fundit. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nga Demi Rose deri tek Françeska Jaçe/ Plasin fotot përvëluese me bikini të bukurosheve të Instagramit

Publikuar

-

Nga

Rritja e temperaturave ka bërë që vajzat më të njohura të Instagramit të zhvishen dhe të dhurojnë poza me bikini.

Rrjetet sociale janë mbushur plot me foto seksi të vajzave më të famshme të cilat nuk kanë nguruar të shijojnë rrezet e diellit dhe tregojnë linjat perfekte.

Emrat si Demi Rose, Ana Cheri, Emily Ratajkowski, Lindsey Pelas apo të vajzave shqiptare si Kejvina Kthella, Alba Hoxha, Rita Ora apo Françeska Jaçe kanë një numër të madh ndjekësish në Instagram ku ndajnë me ndjekësit momente nga pushimet e tyre.

LEXO EDHE:  Shokon Alessandra Ambrosio/ Ylli që i përshtatet cdo bikini

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më përvëluese të vajzave në një galeri që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Ul fundin e tregon që s’ka veshur të brendshme/ Dafina Zeqiri “tërbon” Instagramin

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një personazhet më të komentuara përsa i përket jetës saj private dhe ndryshimeve në pamje.

Së fundi bukuroshja nga Kosova ka tërbuar rrjtein teksa ka publikuar një set të guximshëm fotografik duke ndezur Instagramin në komente.

Ajo shfaqet shumë seksi teksa provokon duke ulur fundin e duke treguar më shumë se ç’duhet. Nga fotot duket se këngëtarja nuk ka të brendshme dhe kaq ka mjaftuar që në rrjet të vërshojnë komentet.

LEXO EDHE:  Së shpejti do të martohet/ Moderatorja ndan një tjetër lajm të bukur me ndjekësit

Kujtojmë se pak ditë më aprë Dafina i dhe fund lidhjes së saj me DJ Geek duke thënë se i duhej të zgjidhte mes dashurisë dhe profesionit dhe këngëtarja ka treguar se ka zgjedhur profesionin.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Fansat akuzojnë Encën për silikon/ Këngëtarja iu jep përgjigjen duke treguar gjoksin

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme këngëtarja Enca Haxhia publikoi disa foto dhe video në Instagram ku tregonte gjoksin bombastik.

Mirëpo si gjithnjë ajo komentohet shumë për pamjen e jashtme. Fansat e kanë akuzuar për operacione plastike dhe Enca këtë herë nuk iu është shmangur dhe iu ka kthyer përgjigjen.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca) on

Nëpërmjet një postimi në Instastory  ajo iu përgjigjet të gjithëve atyre që i thonë “silikon, rri si të ka bërë Zoti”.

LEXO EDHE:  Shokon Alessandra Ambrosio/ Ylli që i përshtatet cdo bikini

LEXO EDHE:  Eva Murati flet për lidhjen me djalin e Topallit/ Nuk kam bërë asnjë turp, ju tregoj pasionet e mia

“Sa herë që dikush përmend ‘silikon, rri si të ka bërë Zoti’ në profilin tim… Zoti derdh një lot për ju. Thjesht gene të mira dhe e bekuar nga Zoti.”- ka shkruar Enca.

Kujtojmë se Enca tregoi se po realizon një projekt të ri muzikor dhe ka ndarë me ndjekësit disa pamje nga xhirimet. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE