Connect with Us

VIDEO-Ekspozon gjoksin dhe prezanton “burrin” e ri/ Enca çmend ndjekësit

Showbizz

VIDEO-Ekspozon gjoksin dhe prezanton “burrin” e ri/ Enca çmend ndjekësit

Publikuar

-

Këngëtarja Enca Haxhia është një prej personazheve më të komentuara përsa i përket pamjes dhe jetës private.

Ajo është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit e saj momente nga projektet e saj më të reja.

Së fundmi ajo ka publikuar një video ku shfaqet shumë seksi me gjoksin jashtë dhe tregon një mashkull mjaft tërheqës që po e shoqëron në dhomën e hotelit.

“Burri im i ri”, shkruan ajo krahas videos ku djali i shkel syrin. Nga zërat që dëgjohen brenda dhomës kuptohet që janë në xhirime të ndonjë projekti të ri të këngëtares që presim ta shohim së shpejti.

Për më tepër mund të ndiqni videot dhe galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Një dedikim për Romeon?/ Jondia Maliqi realizon tatuazhin e veçantë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë një nga çiftet më të komentuar të momentit. Pas rikthimit, ata kanë qenë shumë aktiv në rrjetet sociale ku ndajnë me ndjekësit e tyre momente së bashku.

Siç dihet Jonida ka shumë tatuazhe dhe së fundi i ka shtuar trupit të saj edhe një tjetër.  Teksa ka postuar disa video në Instastory, Jonida ka treguar se ka bërë një tjetër  tatuazh që lidhet me dashurinë dhe urrejtjen. Tatuazhi i ri që ajo ka bërë është në ngjyra, të zezë dhe të kuqe në të cilin lexohen dy fjalë: Hate, Love, pra  urrejtje dhe dashuri.

LEXO EDHE:  Video/ Këngëtarja shqiptare merr propozimin për martesë në mes të club-it

Në një postim shihet që edhe Romeo ka bërë një tatuazh në këmbë, por nuk e ka zbuluar nëse ka realizuar diçka dedikuar Jonidës.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shpërthyese dhe përvëluese/ Njihuni me bjonden që po ndez rrjetin

Publikuar

-

Nga

Holly Barker është modelja bjonde me trupin fantastik. Përveç modelingut pasioni i saj është modelingu.

Holly ka një trup shumë të tonifikuar që e ka bërë shumë të njohur në rrjetet sociale. Gjithashtu fotot e saj prej një modeleje profesioniste kanë bërë që të fitojë shumë famë dhe të pëlqehet shumë nga gjinia mashkullore.

LEXO EDHE:  A është shtatzënë? Këngëtarja shqiptare i kthen përgjigjen epike komentuesve

Holly dhuron shumë poza të nxehta ku ekspozon në mënyrë perfekte linjat e saj bombastike.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ëndrra e çdo mashkulli/ Daphne Joy, modelja që çdokush do ta dëshironte

Publikuar

-

Nga

Daphne Joy është një nga modelet më seksi të shoëbizit të huaj dhe është një influencuese në rrjetet sociale. Bukuroshja bombastike filipinase përveç bukurisë është bërë e famshme si ish e dashura e yllit të hip hop-it, 50 Cent.

Forma tepër joshëse dhe poza super të nxehta Daphne është kthyrer në ëndrrën e çdo mashkulli. Ne kemi përzgjedhur fotot më magjepsëse të Daphne që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE