Connect with Us

Shpërtheu në ofendime ndaj policëve/ Aktori i njohur kërkon falje: Nuk më lanë ti jepja lamtumirën

Showbizz

Shpërtheu në ofendime ndaj policëve/ Aktori i njohur kërkon falje: Nuk më lanë ti jepja lamtumirën

Publikuar

-

Gjatë protestës së ditës së djeshme, aktori Ervin Bejleri u shoqërua nga forcat e policisë në komisariat, për shkak të ofendimeve në drejtim të efektivëve të policisë.

Pasi përdori gjuhë fyese kundër policëve, aktori ka kërkuar falje publike duke u shprehur se nuk e kishte me ta, por me personat që i drejtojnë.

Ai u shpreh se ata nuk e lanë t’i jepte lamtumirën ashtu siç duhej shtëpisë së tij.

“Për ju moshatarët e mi të veshur me uniformë: Jeni te stevitur, jeni të mësuar që ndaj çdo provokimi të jeni gjakftohtë. Por unë fatkeqësisht jo. Sepse sot u sulmua në mënyrë barbare shtëpia ime. Ju ishit në detyrë, por edhe unë isha në shtëpi. E ju nuk më latë ti jepja të paktën lamtumirën që meritonte.

LEXO EDHE:  Sot femrat lënë kokën për të, por shihni si dukej Kivanç vite më parë

E megjithatë ju FAL . Siç edhe ju kërkoj NDJESË për çdo fyerje ndaj jush. Por nuk ishte për ju po për ata që luajnë me ne. Me ju dhe me mua. Shpresoj sinqerisht që ata që janë fyer të më kuptojnë,”– shkroi Bejleri në postimin e tij në Instagram./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Agnesa Vuthaj ndryshon pamjen pas karantinës/ Shfaqet më seksi se kurrë

Publikuar

-

Nga

Ish misi shqiptar, Agnesa Vuthaj është cilësaur si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Agnesa nuk njihet shumë për ndryshimet në pamje por si duket pas karantinës ka vendosur të vijë me një pamje të re.

Ajo është shfaqur shumë seksi teksa tregon se është kthyer në bjonde. Teksa ka pozuar e veshur me një kostum sportiv të kuq, Agnesa shkëlqen me pamjen e re.

LEXO EDHE:  5 vjet pasi djali i tij kreu vetëvrasje, ndahet nga jeta aktori i njohur i Hollivudit

LEXO EDHE:  5 vjet pasi djali i tij kreu vetëvrasje, ndahet nga jeta aktori i njohur i Hollivudit

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO- Pëllumb Pipero surprizon Arbana Osmanin/ I dërgon dhuratën e bukur në zyrë

Publikuar

-

Nga

Doktor Pëllumb Piperon e kemi parë vazhdimisht në ekran teksa ka informuar dhe është kujdesur që shqiptarët të kenë informacionet e duhura përsa i përket mospërhapjes së Coronavirusit.

Por Pipero ka qenë gjithashtu i ftuar në shumë emisione ku ka marrë falenderime për kontributin e tij në këtë kohë pandemie.

Së fundi i ftuar në emision i “Dua të të bëj  të lumtur” ku dhe ka treguar historinë e jetës së tij të vështirë. Doktori ishte djali i madh i familjes Pipero dhe nëna e tyre kishte ndërruar jetë në moshë të re.

Për t’u ardhur në ndihmë familjes së tij,Pëllumbi ishte detyruar që të punonte në moshën 14-vjeçare dhe njëkohësisht të vazhdonte shkollën me rezultate të larta. Pas kësaj puntate, doktor Pipero ka falenderuar duke surprizuar Arbanën në zyrën e saj.

LEXO EDHE:  Johnny Depp thyen heshtjen/ Nuk jam njeri i dhunshëm, e vërteta do të dalë në shesh

Ai i ka dërguar një tufë me lule dhe moderatorja nuk ka hezituar për ta ndarë këtë me të gjithë ndjekësit e saj. “Arbana, shumë mirënjohje. Doktor Pipero”, kishte shkruar ai tek pusulla e luleve.

Arbana e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram duke e falenderuar publikisht atë.

“Sa surprizë e bukur më erdhi tek zyra. Shumë faleminderit doktor. Je shumë i mirë”, dëgjohet që thotë Arbana./ CNA.al


 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E trishtë/ Ylli i “Twilight” gjendet i pajetë së bashku me të dashurën e tij

Publikuar

-

Nga

Aktori i njohur 30-vjeçar Gregory Tyree Boyce është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Las Vegas së bashku me të dashurën e tij.

Sipas grupit të ekspertëvë mjeko-ligjorë, 30 vjeçari dhe e dashura e tij 27-vjeçare kanë vdekur prej datës 13 maj.

Ndërsa  raporti i autopsisë ende nuk është publikuar për të zbuluar se cilat janë shkaqet e vërteta të vdekes së parakohshme të çiftit.

Por sipas burimeve mësohet se në trupat e dy të rinjve gjetur një substancë e bardhë, duke shtuar kështu dyshimet se çifti ka vdekur për shkak të një overdoze, por kjo mbetet për t’u konfirmuar nga autoritetet.

LEXO EDHE:  Sot femrat lënë kokën për të, por shihni si dukej Kivanç vite më parë

LEXO EDHE:  Aktori i njohur harxhon 500 mijë euro/ Paguan kreditë e 1398 fermerëve

Kujtojmë se Boyce u bë i njohur pas rolit të tij në sagën “Twilight” në rolin etij krah  aktores Kristen Stewart në vitin 2008, ku mbante rolin e një studenti të shkollës së mesme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE