Connect with Us

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Parashikimi i yjeve për secilën shenjë

Horoskopi

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Parashikimi i yjeve për secilën shenjë

Publikuar

-

Dashi

Dita e sotme do të jetë shumë pozitive për ju dhe shumë energjike. Duhet të jeni të gatshëm të përballeni me situata të rëndësisshme. Muaji Maj ka qenë shumë i çrregullt dhe ju ndryshoni gjendjen shpirtërore dita ditës. Nuk do të jetë e thjeshtë të gjeni ekulibrin e duhur.

Demi

Ju po kërkoni një maj të qëndrueshëm dhe dita e sotme do të jetë më e mirë se ajo e djeshmja. Gjatë ditës së enjte do të keni takime dhe do të merrni një vendim të rëndësishëm. Ata që kanë mundësinë për të rikuperuar një biznes në zhvillim do të kenë njohuri të shkëlqyera dhe deri në fund të këtij muajit maj. Në një nivel burokratik, tranziti i Saturnit mund të jetë duke shkaktuar disa vonesa ose bllokime.

Binjakët

Java e kaluar ka qenë paksa e vështirë për ju dhe shumë gjëra mund t’ju kenë zemëruar.  Për fat të mirë, ju keni rifituar energji të mirë dhe do ju sjellin dobi gjatë fundjavës së ardhshme. Të gjithë ata që kanë diskutuar do të jenë në gjendje të sqarohen. Në nivelin e punës, pritet një rikuperim i mirë dhe fillimi i situatave të reja interesante.

Gaforrja

Dita e sotme ju fton të mos flisni shumë . Kjo është një kohë kur do të dëshironit të shpëtoni nga shumë probleme dhe duhet të thoni gjithçka që keni në mendjen tuaj. Problemi është se ju e dini se si të jeni shumë të ashpër dhe ironi, kështu që dikush mund të ndjehet i ofenduar dhe ju mund të shkoni drejt gabimit.

Luani

Jeni veçanërisht energjikë këto ditë . Problemet e vetme duket se janë në nivelin e punës, ku disa dyshime vazhdojnë – të krijuara nga ju ose nga të tjerët: nuk do të thotë se diçka duhet të ndryshojë! Ndoshta po merreni me njerëz shumë seriozë. Këshilla për ju është të përdorni energjinë tuaj të madhe edhe në një nivel sentimental.

Virgjëresha

Kjo javë që sapo ka filluar do të dëshmojë të jetë shumë e veçantë për ju. Viti aktual është shumë i rëndësishëm për ata që kanë lindur në këtë shenjë, por duhet të tregoheni shumë të kujdesshëm sepse në periudhën e fundit po grumbullohen probleme dhe më pas rrezikoni te shpertheni papritur.

Këshilla për ju është të qëndroni të qetë nëse doni të shmangni tensionet, diskutimet dhe polemikat.

Peshorja

Kjo është një periudhë e forcës së madhe për ju, e cila mund të ju japë zhvillime të rëndësishme në një nivel sentimental. Në fakt, dashuria mund të ju dhurojë edhe më shumë emocione dhe së bashku me Binjakët dhe Luanin ju jeni ndër shenjat e zodiakut që mund të rimarrin lartësinë dhe të jetojnë një situatë me energji të madhe. Dielli nga e Mërkura do të fillojë një tranzit të rëndësishëm që do të përfshijë jetën tuaj.

LEXO EDHE:  Njihuni me 5 shenjat e HOROSKOPIT që nuk e duan fare gjumin!

Problemi i vetëm ka të bëjë me çështje ekonomike , të cilat gjithashtu do të duhet të trajtohen duke filluar nga qershori.

Akrepi

Po vjen një moment shqetësimi i madh për ju . Për nga natyra ju jeni njerëz shumë të saktë dhe të ndershëm, në mënyrë që të shihni që dikush nuk sillet në të njëjtën mënyrë me ju keni tendencën të mbylleni dhe të zemëroheni. Tre ditët e ardhshme mund t’ju sjellin disa dyshime . Nëse do të kishte ndonjë problem fizik midis fundit të vitit 2019 dhe fillimit të këtij viti , ai me siguri ende nuk është tejkaluar plotësisht.

Shigjetari

Venusi në kundërshtim me shenjën tuaj zodiakale po ju jep shumë dhimbje koke . Ky është një tranzit që do të vazhdojë deri në fund të qershorit, kështu që mund të ketë mosmarrëveshje për çështje të paqarta në lidhje me familjen, dashurinë ose miqësinë.

Fundjava tjetër do t’ju shohë veçanërisht të diskutueshëm , kështu që ata që kanë një histori të varur në ekuilibër do të duhet t’i kushtojnë vëmendje të dyfishtë!

Bricjapi

Ju jeni gjithmonë shumë ambiciozë dhe këtë javë ju jeni duke pritur për lajme . Nga natyra ju jeni gjithmonë në gjendje të rikuperoheni shpejt, përveç kësaj këto yje ju favorizojnë pavarësisht pranisë së mundshme të vështirësive që vijnë nga jashtë. Kjo javë, megjithatë, do të bëjë një tendosje për ju : nëse vini re se diçka nuk është në rregull, do të jetë më mirë të bëni kujdes , sepse mund të ndjeheni të shqetësuar dhe të pakënaqur.

Ujori

Është një periudhë shumë e veçantë. Sfera e punës po përjeton shumë tensione dhe me siguri disa ndryshime janë në pamje roli, puna, koha. Shumë gjera tashmë kanë ndryshuar. Nga ana tjetër, ndjenjat favorizohen nga yjet dhe dita e sotme ju ndihmon në marrëdhëniet me të tjerët.

Peshqit

Kjo fundjavë e ardhshme do të jetë shumë e rëndë dhe e mundimshme për ju . Kohët e fundit keni përjetuar emocione të çuditshme dhe mbase ju vetë nuk keni pasur mendime shumë të qeta për dashurinë. Nëse dikush nuk ka qenë i qartë me ju, mund të kërkoni gjithashtu ndonjë shpjegim të sinqertë në ditët në vijim . Në një nivel pune, ndiheni pak të shqetësuar sepse ka disa gjëra për tu rregulluar./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 19 maj 2020

Publikuar

-

Nga

DASHI 21. mars – 20. prill

Nuk do jeni aspak te qarte gjate kësaj dite për ato qe duhet te bëni ne jetën tuaj ne çift dhe nuk do dini çfarë përgjigje te jepni kur partneri t’iu propozoje diçka. Beqaret do jene gati edhe për aventura kalimtare, prandaj do përfitojnë nga çdo ftese qe do ju behet. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj dhe do mund te kryeni te gjitha investimet qe kishit menduar.

DEMI 21. prill – 21. maj

Çiftet do kenë një dite te bukur dhe interesante. Duke qene edhe me tolerante dhe me te hapur, marrëdhënia e tyre do përmirësohet pafundësisht. Për ju beqaret do krijohen kushtet qe te realizoni takime shume interesante. Gjithsesi, sido qe te vijnë punët ju nuk duhet te nxitoheni. Buxhetin do e menaxhoni me shume kujdes dhe te gjithë do ju kenë zili. Disa mund t’iu kërkojnë edhe këshilla menaxhimi.

BINJAKET 22. maj – 21. qershor

Jeta juaj ne çift do jete e mbrojtur nga yjet gjate kësaj dite dhe ne përgjithësi gjerat do ju ecin mire me partnerin. Zemra do ju ndihet plot kurdoherë dhe nuk do keni fare te kërkoni me shume. Beqaret do dine si te joshin dhe si ta bëjnë për vete atë qe do pëlqejnë. Suksesi do jete ne anën e tyre. Buxheti do jete i kënaqshëm dhe do mund te kryeni dhe disa shpenzime me tepër.

GAFORRJA 22. qershor – 22. korrik

Dite shume e favorshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do i shprehni ndjenjat pa dorashka dhe do filloni te ndërtoni edhe rrugën për te ecur me tej se bashku. Beqaret do kenë vetëm mundësi për aventura kalimtare dhe do vendosin vete nëse do i ndjekin apo jo. Me shpenzimet do jeni ta pakujdesshëm. Sapo te shihni objekte te bukura qe ju pëlqejnë nuk do përmbaheni dot.

LUANI 23. korrik – 22. gusht

Tregohuni ekstremisht te matur sot juve qe jeni ne një lidhje sepse klima nuk do jete shume e ngrohte dhe mund te lindin divergjenca te njëpasnjëshme me partnerin. Beqaret nuk do jene aspak te vendosur sot dhe nuk do i hedhin dot hapat qe kane menduar. Për financat do jete një dite me e qëndrueshme dhe pa shume vështirësi. Përfitoni për te shlyer disa borxhe te hershme.

VIRGJERESHA 23. gusht – 23. shtator

Dite shume e mire ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Venusi dhe Jupiteri do ju siguroje një komunikim te ngrohte dhe zemra do ndihet me e qete. Beqaret do jene shume kërkues dhe nuk do ju mbushet mendja te dalin me çdo person qe do i ftoje. Për financat do jete dite pa probleme, megjithatë e mira është qe t’i menaxhojnë me kujdes te ardhurat për te mos pasur vështirësi me vone.

LEXO EDHE:  Ja se sa tradhtojnë shenjat e horoskopit nga 1-10

PESHORJA 24. shtator – 23. tetor

Mundohuni te tregoheni sa me te përgjegjshëm sot ju te dashuruarit sepse çdo gabim i vogël mund te ketë pasoja te renda për te ardhmen. Ju beqaret nuk do dëgjoni askënd sot dhe do bëni atë qe do ju thotë zemra. Shume gjera kane për t’iu përmirësuar. Ne planin financiar gjerat do stabilizohen. Dikush nga te afërmit do ju mbështesë fort dhe nuk do ju lere ne balte.

AKREPI 24. tetor – 22. nëntor

Ata qe kane një lidhje do i pushtoje optimizmi dhe do ndihen gati te bëjnë edhe sakrifica ekstreme për te përjetuar emocione te reja. Ju beqaret do tundoheni shume nga molla e ndaluar dhe kjo mund t’iu sjelle probleme për te ardhmen. Financat do jene shume te paqëndrueshme. Do e keni te vështirë te kryeni edhe investimet me elementare qe i kishit planifikuar prej kohesh.

SHIGJETARI 23. nëntor – 21. dhjetor

Sot nuk do keni me asnjë dyshim për partnerin tuaj dhe do ndiheni me gati se kurrë për t’i bere gjerat me serioze. Zemra do ndihet shume me mire dhe do rrahe fort. Beqaret nuk do e mbajnë mendjen tek dashuria, por disa persona me te cilët do ndeshen rastësisht do jene fiks për ta. Buxhetin duhet ta riorganizoni dhe te mos neglizhoni asnjë detaj sado te vogël.

BRICJAPI 22. dhjetor – 20. janar

Dite e mbushur me momente te lumtura do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Do hiqni dore nga disa zakone te këqija dhe do i përkushtoheni me mish e me shpirt atij qe keni ne krah. Beqaret nuk do ja dalin dot ta gjejnë princin e tyre te kaltër, megjithatë pranë miqve do kalojnë një dite pozitive. Buxheti do mbetet i konsoliduar dhe nuk do paraqesë asnjë lloj problemi.

UJORI 21. janar – 19. shkurt

Dite shume e qete ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do grindeni me partnerin dhe here pas here do hapni rruge. Beqaret do kenë edhe me shume mundësi për te realizuar takime interesante dhe mund te takojnë persona qe ja vlejnë me te vërtetë. Financat do kenë tronditje shume te vogla, por pa pasoja. Do jeni me te kujdesshëm dhe do merrni masa.

PESHQIT 20. shkurt – 20. mars

Tregohuni te kujdesshëm sot ju qe jeni ne një lidhje sepse disa persona do mundohen t’iu prishin pune. Mos i lejoni ata te bëjnë asnjë hap sepse me pas do ju vije edhe shkatërrimi. Beqaret nuk duhet te këmbëngulin shume për ta bere për vete dike sepse mund te krijojnë përshtypje te keqe për veten. Financat nuk do jene te këqija megjithatë mire është qe te mos nxitoheni me shpenzimet.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Nuk bëjnë asgjë për dashurinë/ Shenjat më indiferente të horoskopit

Publikuar

-

Nga

horoskop shenjat me fat per muajin mars

Marrëdhëniet kërkojnë përpjekje dhe nuk mund të prisni të jenë të suksesshme nëse nuk vendosni të gjithë energjinë tuaj aty.

Pra nëse nuk bëni përpjekje të mjaftueshme në marrëdhënien tuaj me siguri nuk do të zgjasë.

Ujori

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë shumë të dhënë pas punës dhe projekteve të tyre. Ndoshta ata i shohin meszhet tuaja por kurrë nuk shkruajnë të parët.

Ujorët janë jashtëzakonisht të pavarur dhe janë mësuar të kujdesen për veten e tyre kështu që në këtë aspekt do të ishte mirë të përfitoni nga nevojat e partnerit për të mbajtur marrëdhënien e tyre.

Binjakët

Mund të jetë e vështirë për ta të tregojnë interes ose të bëjnë ndonjë plan për të ardhmen me partnerin e tyre. Një nga sfidat që kanë Binjakët është se është e vështirë për ta të qëndrojnë të përkushtuar për një gjë për një kohë të gjatë. Fokusi i tyre qëndron dhe ka raste kur ata duhet të bëjnë zgjedhjen që të përqendrohen në nevojat e partnerit të tyre.

LEXO EDHE:  Horoskopi 3 Korrik 2016

LEXO EDHE:  Ja se sa tradhtojnë shenjat e horoskopit nga 1-10

Dashi

Dashi mund të harrojë të pyesë partnerin se si është apo çfarë me ta. Nuk është se nuk interesohet por nëse nuk është diçka me të cilën duhet të merren menjëherë i lënë menjëherë.

Shigjetari

Nuk është se Shigjetarët nuk bëjnë përpjekje por i marrin gjërat si të mirëqena. Ata supozojnë se gjithçka është në rregull dhe nëse nuk është ashtu do të fryhet pa bërë asgjë. Ata mund të jenë jokonsistentë, në një moment ata i kushtojnë vëmendje partnerit dhe në një tjetër e injorojnë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Dashuria dhe financat/ Horoskopi javor 18-24 Maj 2020

Publikuar

-

Nga

Dashi

Jeta juaj në çift do marre një kthesë tjetër këtë jave. Hëna ka disa kohë që po ju bezdis dhe po ua bën gjërat të vështira. Priten ditë të mërzitshme dhe acaruese ne disa momente. Beqarët do mund të realizojnë takime shumë të rëndësishme me persona që nuk mund t’iu rezistosh dot. Me ta do fillojnë lidhje vërtet të bukura dhe emocionuese. Në planin financiar do fillojnë qe ditët e para problemet dhe tronditjet. Me shëndetin nuk duhet të luani sepse problemet e vogla në dukje mund të zmadhohen tej mase. Kujdes më shumë me stresin dhe sëmundjet ngjitëse. Në punë do bëni një riorganizim të situatës, do reflektoni për gabimet dhe gjërat do ju ecin më mirë. Marrëdhënia me familjarët për fat do jetë e kënaqshme.

Demi

Ka rrezik që yjet të ndezin dëshirën konkurruese për ju gjatë kësaj dite dhe ka rrezik ta shihni edhe partnerin si kundërshtar të fortë. Kjo do sjelle debate dhe mosmarrëveshje të njëpasnjëshme. Beqarët do jenë shumë të paduruar dhe mund të bëjnë gabime të pafalshme. Me shpenzimet do jeni më vigjilentë dhe do mendoni më tepër për të ardhmen e qëndrueshme. Shëndeti mund të kalojë edhe ditë delikatë. Dhimbke koke, rrufë , dhimbje fyti… këto do jenë simptomat më të zakonshme. Në punë Saturni do ndikojë negativisht, por ju nuk do dorëzoheni derisa të arrini qëllimet. Jeta familjare do mbetet goxha e trazuar dhe delikate.

Binjakët

Jeta juaj ne çift do ndikohet shumë pozitivisht nga yjet gjatë kësaj dite dhe gjithë kohës do përjetoni çaste te këndshme me partnerin tuaj. Do jeni të dy kureshtare dhe do guxoni të provoni kënaqësi të reja. Beqarët duhet t’i besojnë më shumë instinktit të parë sepse ai do i drejtojë tek personi i duhur .Ne planin financiar yjet do ju mbështesin fort dhe do ju ndihmojnë të ruani ekuilibrin të paprekur. Në fundjavë mund ta bëni edhe ndonjë shpenzim për kënaqësi. Gjendja shëndetësore do fillojë të stabilizohet pas të mërkurës pasdite. Do jeni më në formë dhe nuk do keni probleme me ftohjen apo me shpinën. Në punë do ju përmirësohen kushtet dhe do e keni më të lehtë të arrini objektivat. Jeta familjare pa shumë shkëlqim, por edhe pa vështirësi.

Gaforrja

Priten ndryshime të mëdha në jetën tuaj në çift këtë javë. Do jeni plot ide dhe do doni të provoni gjerë ektremisht të reja. Partneri do jetë gati për gjithçka dhe do ua bëjë çdo moment edhe më interesant. Beqarët gjithashtu do fillojnë ta pikturojnë jetën që duan të bëjnë dhe do dini ku dhe si ta kërkojnë dashurinë. Qe nga e enjtja për ta do fillojë një etapë shumë më e bukur. Në planin financiar do keni më shumë fat se më parë dhe kjo do ju ndihmojë të realizoni edhe disa investime më të mira. Në punë suksesi do jetë i garantuar dhe askush nuk do mund t’iu pengojë të realizoni objektivat. Këmbëngulja është një nga pikat më të forta. Jeta familjare nuk do ketë probleme.

Luani

Këtë javë do keni më shumë nevojë se kurrë për qëndrueshmëri dhe harmoni ju të dashuruarit.. Me partnerin do ndani çdo ndjenjë e çdo emocion kështu që priten ditë harmonike dhe të kënaqshme. Beqarët nuk do kenë arsye pse të mërziten pasi yjet do ua krijojnë të gjitha kushtet që ata të realizojnë takimet e tyre të ëndrrave. Ne planin financiar fati do vazhdojë të mbetet në anën tuaj dhe buxheti do vijë duke u përmirësuar. Shëndeti mund të ketë disa shqetësime të vogla, por që do kalojnë shpejt dhe nuk do lënë pasoja tragjike. Në punë do i zgjidhni një pjesë të problemeve që ju kishin dalë dhe do ndiheni më të qetë për të ecur para. Familjarët mund të sugjerojnë disa aktivitete emocionuese.

Virgjëresha

Fale mbështetjes së Jupiterit këtë javë do ndiheni shumë mirë pranë atij që dashuroni. Gjithë kohës do jeni në humor të mirë dhe të gatshëm për të provuar eksperienca të reja. Beqarët nuk duhet të pranojnë çdo lloj ftese që do iu bëhet sepse disa mendojnë vetëm interesat e tyre dhe nuk duan t’ia dinë nëse ju do lëndoheni një ditë. Financat nuk do jenë të shkëlqyera, por në fundjavë mund të filloni disa strategji të efektshme që do sjellin përmirësime. Shëndeti vetëm ditën e martë mund të jetë paksa i trazuar sepse më pas do rifitoni energjinë dhe dinamizmin që ju ka munguar. Në punë nuk do arrini asnjë objektiv nëse nuk pranoni të bashkëpunoni me kolegët. Familja e qetë.

LEXO EDHE:  Horoskopi i fundjavës/ Ters i keq për këtë shenjë

Peshorja

Këtë javë do kaloni momente fantastike ju të dashuruarit dhe do ndiheni përherë mirë pranë atij që dashuroni. Kënaqësitë dhe emocionet kanë për të qenë të jashtëzakonshme. Beqaret do arrijnë brena javët të fillojnë një lidhje harmonike, të ekuilibruar dhe që do ua zbukurojë më shumë jetën. Në planin financiar do i zgjidhni pak nga pak të gjitha problemet që keni pasur dhe do e mbani situatën nën kontroll. Shëndeti nuk do jetë i përkryer. Nuk do keni mbrojtje shumë të mirë imunitare dhe mund të ndiheni të lodhur. Në punë pengesat dhe vështirësitë do ekzistojnë, por ju nuk do dorëzoheni asnjëherë. Jeta familjare do jetë e disiplinuar.

Akrepi

Jeta juaj në çift mund të ketë turbullira gjatë kësaj jave. Kushtojini pak më shumë vëmendje partnerin dhe mos i lini problemet pas dore. Ju beqarët do adhuroni flirtet, por nuk do preferoni të hidhni hapa më tej. Tani për tani do doni thjesht të përjetoni emocionet e para. Sektori i financave do përparojë me ritme më të shpejta dhe do keni mundësi të bëni investime ndryshe nga më parë. Shëndeti do jetë shumë herë më i mirë nga disa kohë më parë. As ata që kanë vuajtur nga virozat dhe dhimbjet e kockave nuk do kenë më ankesa. Në punë do i merrni gjërat me optimizëm dhe gjithçka do ju ecë sipas planeve. Familja nuk do ketë mundësi t’iu ofrojë mbështetje.

Shigjetari

Jeta juaj në çift nuk do jetë e zhveshur nga pasioni gjatë kësaj jave, përkundrazi emocionet kanë për të qenë gjithnjë e më të forta. Do dini si ta mbani zgjuar dashurinë, por gjithmonë duke qenë të arsyeshëm. Beqarët do kenë deklarata, por duhet të presin deri në fund për ta kuptuar sesi do ju shkojnë gjërat. Në planin financiar, sido që të jetë situata nuk duhet të ndërmerrni shumë rreziqe. Në këtë mënyrë do e mbani situatën të stabilizuar. Shëndeti do vijë ditë pas dite duke u përmirësuar. Do e rifitoni energjinë e humbur dhe do merrni fryme lirisht. Në punë do e keni paksa të vështirë t’i arrini objektivat sepse të gjithë do i keni kundër. Jeta familjare do jetë e kënaqshme.

Bricjapi

Ditët e para te javës do jene mjaft delikate, por dalëngadalë situata ne çift do filloje te ndryshoje. Mirëkuptimi, toleranca dhe durimi do ju ndihmojnë te zgjidhni gjithçka me shpejt. Beqaret nuk do jene ne humorin duhur për te filluar menjëherë një lidhje. Financat do kenë aq shume përmirësime saqë edhe vete do habiteni. Do keni mundësi te kryeni shpenzime dhe te shlyeni edhe te gjitha borxhet. Shëndeti do lere për te dëshiruar. Shmangni dietat drastike sepse do keni probleme serioze. Ne pune nuk do i keni gjerat aq te thjeshta, por ne fund do ja arrini qëllimit tuaj përfundimtar. Jeta familjare do ketë tronditje.

Ujori

Mos u tregoni posesive gjate kësaj jave ju te dashuruarit sepse mund te keni probleme dhe vështirësi te mëdha ne jetën sentimentale. Te gjithë kane kontradikta, por duhet te mësoni ta menaxhoni edhe ne ato raste situatën. Beqaret do marrin propozime te ndryshme, por as vete nuk do e dini se çfarë te bëjnë. Nëse doni qe financat te jene pozitive, duhet patjetër te ulni sa me shume shpenzimet. Nuk është ende koha e duhur. Shëndeti do ketë probleme te vogla. Do ndiheni te lodhur dhe pa fuqi. Ne pune do i zgjidhni edhe problemet delikate dhe do ndiheni shume me te qete. Mund t’iu bëhen edhe propozime te reja mjaft interesante. Jeta familjare do jete e trazuar.

Peshqit

Këtë javë do jeni pafund sensualë, të parrezistueshëm dhe pasionantë ju të dashuruarit. Çdo çast pranë partnerit ka për të qenë i begatë. Lumturia është e garantuar për të gjithë. Beqarët do kuptohen më së miri me disa kolegë dhe ka mundësi që këtë javë të fillojnë t’i shohin me një sy tjetër. Me financat do ju duhet të bëni më shumë kujdes derisa situata të normalizohet plotësisht. Shëndetin duhet ta mbani më tepër nën kujdes sidomos nëse kohët e fundit keni pasur shqetësime gastrike. Në punë Jupiteri do ju mbrojë dhe do ua qartësojë idetë. Do dini përherë si të veproni. Jeta familjare nuk do jetë asnjë të re./ CNA.al

LEXO TE PLOTE