Connect with Us

FOTOT-Nënë për herë të dytë/ Arbana Osmani tregon barkun e rrumbullakosur nën fustanin e zi

Showbizz

FOTOT-Nënë për herë të dytë/ Arbana Osmani tregon barkun e rrumbullakosur nën fustanin e zi

Publikuar

-

Moderatorja Arbana Osmani, pak ditë më parë zbuloi se ishte në pritje të ëmbël.  Arbana do të bëhet nënë për herë të dytë dhe psotimet ku tregon barkun e rrumbullakosur nuk kanë munguar.

Në postimet e fundit që moderatorja ka publikuar në Instagram Arbana ka realizuar një set fotogarfik për projektin e saj më të ri që ka të bëjë me kuzhinën. Ndërkohë që ka ndarë fotot mga festa Arbana tregon dhe barkun e rrumbullakosur.

LEXO EDHE:  19 vjeçarja shtatzënë kalon natën në Kakavijë/ Shfaq probleme shëndetësore

Kujtojmë se disa ditë më parë u përfol që disa miq të afërm të moderatores thanë se bebi i çiftit është djalë, por megjithatë ende nuk dihet sa e vërtetë është pa një reagim të vetë Arbanës apo Eduardit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-U shpreh se nuk donte të publikonte më foto shumë seksi/ Kim Kardashian provokon me të brendshme

Publikuar

-

Nga

Biznesmenja Kim Kardashian kohët e fundit ka rritur ndjeshëm numrin e ndjekësve në Instagramin e saj duke publikuar foto të fizikut të saj të tonifikuar.

Ylli i reality shoët ka fotografuar veten të veshur me të brendshme të koleksionit të saj të SKIMS. Bomba amerikane tregoi dhe njëherë linjat e saj perfekte pavarësisht se  në një intervistë për Valeu nëntorin e kaluar ajo ishte shprehur se po përpiqej të mbulohej uuuuudhe të vishej  më pak seksi sidomos në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  19 vjeçarja shtatzënë kalon natën në Kakavijë/ Shfaq probleme shëndetësore

Kim u shpreh: “Nuk e di nëse është fakti që im shoq është shprehur se ndonjëherë të jesh shumë seski është e tepruar dhe ai nuk ndihet rehat me këtë. E dëgjoj dhe e kuptoj në këtë pjesë.” Por sidoqë të jetë në fund të ditës reperi i jepte lirinë të bënte dhe të ishte çfarë të donte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Ekspozon gjoksin dhe prezanton “burrin” e ri/ Enca çmend ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Enca Haxhia është një prej personazheve më të komentuara përsa i përket pamjes dhe jetës private.

Ajo është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit e saj momente nga projektet e saj më të reja.

Së fundmi ajo ka publikuar një video ku shfaqet shumë seksi me gjoksin jashtë dhe tregon një mashkull mjaft tërheqës që po e shoqëron në dhomën e hotelit.

LEXO EDHE:  1 vit pasi u bë nënë për herë të parë, moderatorja shqiptare sjell në jetë djalin e dytë

LEXO EDHE:  Arbana Osmani me pushime në Marok/ Regjisori i bën komentin më romantik

“Burri im i ri”, shkruan ajo krahas videos ku djali i shkel syrin. Nga zërat që dëgjohen brenda dhomës kuptohet që janë në xhirime të ndonjë projekti të ri të këngëtares që presim ta shohim së shpejti.

Për më tepër mund të ndiqni videot dhe galerinë e mëposhtme./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një dedikim për Romeon?/ Jondia Maliqi realizon tatuazhin e veçantë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë një nga çiftet më të komentuar të momentit. Pas rikthimit, ata kanë qenë shumë aktiv në rrjetet sociale ku ndajnë me ndjekësit e tyre momente së bashku.

Siç dihet Jonida ka shumë tatuazhe dhe së fundi i ka shtuar trupit të saj edhe një tjetër.  Teksa ka postuar disa video në Instastory, Jonida ka treguar se ka bërë një tjetër  tatuazh që lidhet me dashurinë dhe urrejtjen. Tatuazhi i ri që ajo ka bërë është në ngjyra, të zezë dhe të kuqe në të cilin lexohen dy fjalë: Hate, Love, pra  urrejtje dhe dashuri.

LEXO EDHE:  Arbana e “tepron” sërish/ Çfarë fotoje të Xhemit ka postuar këtë herë?

Në një postim shihet që edhe Romeo ka bërë një tatuazh në këmbë, por nuk e ka zbuluar nëse ka realizuar diçka dedikuar Jonidës.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE