Connect with Us

VIDEO-Emily Ratajkowski “torturon” ndjekësit/ Publikon videon e nxehtë dhe tregon linjat

Showbizz

VIDEO-Emily Ratajkowski “torturon” ndjekësit/ Publikon videon e nxehtë dhe tregon linjat

Publikuar

-

Modelja seksi Emily Ratajkowski ka tërbuar rrjetin me videon e fundit. Bukuroshja shfaqet mbi krevat me bikini dhe ka dhuruar disa poza shumë të nxehta.

Ratajkowski numëron 26.3 milionë ndjekës në Instagram dhe nuk ndalet së provokuari meshkujt. Postimi i fundit i saj ka marrë mbi 1 milionë pëlqime dhe qindra komente që tregon që pëlqehet shumë dhe ndiqet nga të rinjtë.

LEXO EDHE:  Tani edhe në Twitter video 360 gradë

Për më tepër ndiqni galerinë dhe videon e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja seksi me format perfekte/ Njihuni me bukuroshen bjonde që çmendi meshkujt

Publikuar

-

Nga

Rhian Sugden është e njohur si modele që reklamon veshjet intime. Rhian është përfolur gjithashtu edhe për një lidhje dashurie me futbollistin Cristiano Ronaldo.

Ajo ka konkuruar në vitin 2012 në Big Brother me Cheryl Fergison.  Para se të fillonte punë modele ajo ka punuar si administratore në një kompani modelesh.

LEXO EDHE:  Digitalb publikon videot e Ermalit me Filip Çakulin

Sot ajo është një nga femrat më të ndjekura dhe të pëlqyera. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fansja “bombë” e Juventusit dhe Cristiano Ronaldos/ Fotot më të nxehta të modeles italiane

Publikuar

-

Nga

Diana Tinari lindi në Bolonjë dhe u bë e njohur në një program televiziv në Itali. Diana është një nga tifozet më të zjarrta të ekipit të Juventusit dhe yllit të futbollit Cristiano Ronaldo.

Në Instagramin e saj numëron me mijëra ndjekës me të cilët ndan foto mjaft provokuese. Ajo ka linja perfekte dhe nuk ngurron t’i shfaqë ato në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Tani edhe në Twitter video 360 gradë

Për më tepër CNA.al ka përzgjedhur 20 fotot më të nxehta të tifozes së zjarrtë të Juventusit, Diana Tinari./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ukrainasja që po tërbon meshkujt/ Fotot më përvëluese të supermodeles që po “djeg” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Modelja ukrainase Dasha Mart është një nga vajzat më të ndjekura dhe të pëlqyera të rrjeteve sociale. Ajo numëron plot 1.6 milionë ndjekës në Instagram.

Dasha e ka nisur karrierën e saj si modele duke pozuar për markat si Protein World dhe Coco White. Modelja ukrainase ka sfiluar për marka të njohura të modës si Bill Cost dhe Guess.

LEXO EDHE:  Publikohet video-ja e Ergi Dinit përpara aksidentit që i mori jetën

CNA.al ka përzgjedhur fotot më seksi të “bombës” ukrainase që do t’iu lënë pa fjalë. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE