Connect with Us

Vetëm 24 orë nga publikimi i albumit/ Rina Balaj dhe Sin Boy po bëjnë “namin” në Greqi

Showbizz

Vetëm 24 orë nga publikimi i albumit/ Rina Balaj dhe Sin Boy po bëjnë “namin” në Greqi

Publikuar

-

Dy reperët, Rina Balaj dhe Sin Boy, kanë publikuar albumin e tyre të përbashkët me 20 këngë dhe titullohet “MM”.

Gjatë karantinës ata kanë punuar për të sjellë projekte të reja dhe kanë sjellë shumë projekte të ndryshme në këtë album.

Duket se publikut i ka pëlqyer ky album i ri, i cili brenda 24 orëve pas publikimit ka bërë “namin” në Greqi!

LEXO EDHE:  Arratisen nga burgu dy shqiptarë në Greqi

Reperja Rina ka treguar nëpërmjet një postimi në Instagram, se “MM” është kthyer në albumin e dytë më të shitur në Greqi që në ditën e parë të publikimit. Ky është një sukses i madh për reperët shqiptarë, të cilët po ngjisin së bashku shkallët e karrierës.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Modelja i vë flakën Instagramit/ Katelyn Runck, femra me trupin më të bukur në botë

Publikuar

-

Nga

Katelyn Runck është cilësuar si një nga modelet me trupin më të bukur në botë. Katelyn i kushton shumë kohë palestrës dhe ka një trup tejet të tonifikuar dhe nuk nguron ta shfaqë në të gjitha fotot që publikon në rrjetet sociale.

Modelja numëron rreth 2.1 milionë ndjekës në Instagram të cilët shtohen gjithnjë e më shumë falë formave të saj.

LEXO EDHE:  Policia greke arreston 32 vjeçarin/Dyshohet se trafikoi 19 kg marjuanë

Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet super në formë dhe çdo vajzë do ta kishte zili.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Aktorja i thotë “lamtumirë” izolimit e zhveshur nga vaska

Publikuar

-

Nga

Aktorja Catherine Tyldesley ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj teksa ka pozuar nudo nga vaska.

36-vjeçarja Catherine ka dhuruar një pamje shumë të nxehtë teksa përshkruan se sa shpejt kanë kaluar këto muaj që lamë pas. Kanë qenë të shumtë ndjekësit që kanë komentuar duke e quajtur që kjo nuk është aspak mirë dhe të tjerë që e përshkruajnë si një bukuri.

LEXO EDHE:  Shkatërrohet grupi kriminal në Greqi/ Policia në kërkim të shqiptarit të rrezikshëm

Me këtë foto sajo i thotë “lamtumirë” izolimit. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-U përfol për një lidhje dashurie me Adrola Dushin/ Kejvina Kthella shfaqet krah aktorit të njohur

Publikuar

-

Nga

Modelja bukuroshe Kejvina Kthella është kthyer në qendër të vëmendjes përsa i përket jetës private.

Së fundi ajo po përflitet për një romancë me reperin Seven Saraqi pasi shpesh herë janë shfaqur krah njëri-tjetrit. Mirëpo këtë herë ajo i ka surprizuar edhe një herë fansat e saj teksa pozon shumë pranë aktorit bukurosh Pavllo Zengo.

LEXO EDHE:  Arratisen nga burgu dy shqiptarë në Greqi

LEXO EDHE:  Gjendet trupi i pajetë i një burri/ Ja dyshimet e policisë

Në një pishinë pranë njëri-tjetrit, Kejvina Kthella shfaqet pas shpinës së tij ndërkohë që shkrep pozën.

Kujtojmë se Pavllo është përfolur më herët për një romancë me modelen shqiptare Adrola Dushi por kjo e fundit e mohoi duke thënë se ishin vetëm miq shumë të mirë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE