Connect with Us

Surpriza e Encës dhe Rinës/ Reperja konfirmon bashkëpunimin e ardhshëm

Showbizz

Surpriza e Encës dhe Rinës/ Reperja konfirmon bashkëpunimin e ardhshëm

Publikuar

-

Këngëtarja Enca Haxhia dhe reperja Rina Balaj janë dy prej personazheve më të komentuara të momentit. Pak kohë më parë u përfol se Enca dhe Rina do të realizonin një bashkëpunim dhe reperja Rina Balaj e ka konfirmuar projektin.

E ftuar në emisionin në T7, “Gjesi” ajo ka treguar se kanë menduar për një projekt që me siguri do të jetë një sukses. Megjithatë Rina nuk ka dhënë ende asnjë datë apo detaje rreth projektit.

Ajo  ka folur gjithashtu për suksesin e albumit të saj me Sin Boy që aktualisht është pëlqyer shumë sidomos në Greqi.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Vetëm 24 orë nga publikimi i albumit/ Rina Balaj dhe Sin Boy po bëjnë “namin” në Greqi

Publikuar

-

Nga

Dy reperët, Rina Balaj dhe Sin Boy, kanë publikuar albumin e tyre të përbashkët me 20 këngë dhe titullohet “MM”.

Gjatë karantinës ata kanë punuar për të sjellë projekte të reja dhe kanë sjellë shumë projekte të ndryshme në këtë album.

Duket se publikut i ka pëlqyer ky album i ri, i cili brenda 24 orëve pas publikimit ka bërë “namin” në Greqi!

LEXO EDHE:  Foto/Këngëtarja shqiptare zbulon pamjet e pushimeve luksoze që po kalon në Abu Dhabi

LEXO EDHE:  Foto/Këngëtarja shqiptare zbulon pamjet e pushimeve luksoze që po kalon në Abu Dhabi

Reperja Rina ka treguar nëpërmjet një postimi në Instagram, se “MM” është kthyer në albumin e dytë më të shitur në Greqi që në ditën e parë të publikimit. Ky është një sukses i madh për reperët shqiptarë, të cilët po ngjisin së bashku shkallët e karrierës.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Modelja i vë flakën Instagramit/ Katelyn Runck, femra me trupin më të bukur në botë

Publikuar

-

Nga

Katelyn Runck është cilësuar si një nga modelet me trupin më të bukur në botë. Katelyn i kushton shumë kohë palestrës dhe ka një trup tejet të tonifikuar dhe nuk nguron ta shfaqë në të gjitha fotot që publikon në rrjetet sociale.

Modelja numëron rreth 2.1 milionë ndjekës në Instagram të cilët shtohen gjithnjë e më shumë falë formave të saj.

LEXO EDHE:  FOTOT-Ndryshimi drastik i Adele/ Këngëtarja me famë botërore i lë të gjithë gojëhapur me pamjen e saj

Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet super në formë dhe çdo vajzë do ta kishte zili.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Aktorja i thotë “lamtumirë” izolimit e zhveshur nga vaska

Publikuar

-

Nga

Aktorja Catherine Tyldesley ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj teksa ka pozuar nudo nga vaska.

36-vjeçarja Catherine ka dhuruar një pamje shumë të nxehtë teksa përshkruan se sa shpejt kanë kaluar këto muaj që lamë pas. Kanë qenë të shumtë ndjekësit që kanë komentuar duke e quajtur që kjo nuk është aspak mirë dhe të tjerë që e përshkruajnë si një bukuri.

LEXO EDHE:  FOTOT-Ndryshimi drastik i Adele/ Këngëtarja me famë botërore i lë të gjithë gojëhapur me pamjen e saj

Me këtë foto sajo i thotë “lamtumirë” izolimit. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE