Connect with Us

FOTOT-Modelja i vë flakën Instagramit/ Katelyn Runck, femra me trupin më të bukur në botë

Showbizz

FOTOT-Modelja i vë flakën Instagramit/ Katelyn Runck, femra me trupin më të bukur në botë

Publikuar

-

Katelyn Runck është cilësuar si një nga modelet me trupin më të bukur në botë. Katelyn i kushton shumë kohë palestrës dhe ka një trup tejet të tonifikuar dhe nuk nguron ta shfaqë në të gjitha fotot që publikon në rrjetet sociale.

Modelja numëron rreth 2.1 milionë ndjekës në Instagram të cilët shtohen gjithnjë e më shumë falë formave të saj.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet super në formë dhe çdo vajzë do ta kishte zili.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT- Aktorja i thotë “lamtumirë” izolimit e zhveshur nga vaska

Publikuar

-

Nga

Aktorja Catherine Tyldesley ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj teksa ka pozuar nudo nga vaska.

36-vjeçarja Catherine ka dhuruar një pamje shumë të nxehtë teksa përshkruan se sa shpejt kanë kaluar këto muaj që lamë pas. Kanë qenë të shumtë ndjekësit që kanë komentuar duke e quajtur që kjo nuk është aspak mirë dhe të tjerë që e përshkruajnë si një bukuri.

LEXO EDHE:  Vajza e tyre zgjohet me të nxira nëpër trup/Ja kush ishte shkaku

Me këtë foto sajo i thotë “lamtumirë” izolimit. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-U përfol për një lidhje dashurie me Adrola Dushin/ Kejvina Kthella shfaqet krah aktorit të njohur

Publikuar

-

Nga

Modelja bukuroshe Kejvina Kthella është kthyer në qendër të vëmendjes përsa i përket jetës private.

Së fundi ajo po përflitet për një romancë me reperin Seven Saraqi pasi shpesh herë janë shfaqur krah njëri-tjetrit. Mirëpo këtë herë ajo i ka surprizuar edhe një herë fansat e saj teksa pozon shumë pranë aktorit bukurosh Pavllo Zengo.

LEXO EDHE:  Foto/ Një “bombë” si Demi!

LEXO EDHE:  Modelja thotë se nuk do rrëfejë kurrë emrin e personit të famshëm që e përdhunoi

Në një pishinë pranë njëri-tjetrit, Kejvina Kthella shfaqet pas shpinës së tij ndërkohë që shkrep pozën.

Kujtojmë se Pavllo është përfolur më herët për një romancë me modelen shqiptare Adrola Dushi por kjo e fundit e mohoi duke thënë se ishin vetëm miq shumë të mirë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuq dhe super në formë/ Alexandra Cane tregon me krenari trupin e palestruar

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Alexandra Cane është komentuar shpesh herë në mediat e huaja për format e saj trupore.

Ajo ka treguar se ka humbur pothuajse 20 kilogramë dhe se ndihet shumë krenare për këtë. Së fundi për të treguar rezultatet e saj të mahnitshme Alexandra ka dhuruar disa poza me bikini të kuqe.

E veshur me bikini të kuq Alexandra i ka bërë të gjithë fansat e saj të shpërthejnë në komente pozitive dhe komplimentuese.

LEXO EDHE:  Risitë e modeleve të flokëve

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE