Connect with Us

FOTOT- Aktorja i thotë “lamtumirë” izolimit e zhveshur nga vaska

Showbizz

FOTOT- Aktorja i thotë “lamtumirë” izolimit e zhveshur nga vaska

Publikuar

-

Aktorja Catherine Tyldesley ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj teksa ka pozuar nudo nga vaska.

36-vjeçarja Catherine ka dhuruar një pamje shumë të nxehtë teksa përshkruan se sa shpejt kanë kaluar këto muaj që lamë pas. Kanë qenë të shumtë ndjekësit që kanë komentuar duke e quajtur që kjo nuk është aspak mirë dhe të tjerë që e përshkruajnë si një bukuri.

Me këtë foto sajo i thotë “lamtumirë” izolimit. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-U përfol për një lidhje dashurie me Adrola Dushin/ Kejvina Kthella shfaqet krah aktorit të njohur

Publikuar

-

Nga

Modelja bukuroshe Kejvina Kthella është kthyer në qendër të vëmendjes përsa i përket jetës private.

Së fundi ajo po përflitet për një romancë me reperin Seven Saraqi pasi shpesh herë janë shfaqur krah njëri-tjetrit. Mirëpo këtë herë ajo i ka surprizuar edhe një herë fansat e saj teksa pozon shumë pranë aktorit bukurosh Pavllo Zengo.

LEXO EDHE:  “Bota është një xhungël”/ Luana Vjollca shfaqet mahnitëse në foton e fundit

LEXO EDHE:  “Bota është një xhungël”/ Luana Vjollca shfaqet mahnitëse në foton e fundit

Në një pishinë pranë njëri-tjetrit, Kejvina Kthella shfaqet pas shpinës së tij ndërkohë që shkrep pozën.

Kujtojmë se Pavllo është përfolur më herët për një romancë me modelen shqiptare Adrola Dushi por kjo e fundit e mohoi duke thënë se ishin vetëm miq shumë të mirë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuq dhe super në formë/ Alexandra Cane tregon me krenari trupin e palestruar

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Alexandra Cane është komentuar shpesh herë në mediat e huaja për format e saj trupore.

Ajo ka treguar se ka humbur pothuajse 20 kilogramë dhe se ndihet shumë krenare për këtë. Së fundi për të treguar rezultatet e saj të mahnitshme Alexandra ka dhuruar disa poza me bikini të kuqe.

E veshur me bikini të kuq Alexandra i ka bërë të gjithë fansat e saj të shpërthejnë në komente pozitive dhe komplimentuese.

LEXO EDHE:  Familja nuk i beson syve pasi panë fotografitë e realizuara nga një profesionist

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndjekësit e ironizuan për mbrojtjen e Teatrit/ Adrola Dushi iu përgjigjet paragjykimeve: Se jam modele nuk më bën më pak të ndjeshme se ju

Publikuar

-

Nga

Modelja Adrola Dushi ashtu si shumë personazhe të tjerë publik ka shprehur zemërimin e saj për shembjen e Teatrit Kombëtar. Me anë të një poezie të Gjergj Fishtës ajo përshkruan të gjithë dhimbjen dhe revoltën e saj kundrejt këtij akti.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Por pas postimit të saj të shumtë janë komentuesit që kanë komentuar duke e sulmuar për shkak të profesionit që ajo ushtron, duke i thënë që ajo thjesht po bënte një qokë si gjithë miqtë e saj.

E prekur nga këto komente, Adrola ka publikuar një foto krah aktorit Robert Ndrenika duke iu përgjigjur kritikuesve dhe paragjykimeve që fakti se ajo është modele nuk e bën më pak të ndjeshme.

“Te dashur miq, dashamires, familjare, ndjekes te rrjeteve sociale, apo cfaredo qe ju e konsideroni veten ne raport me mua. Une quhem Adrola dhe tashme jam nje personazh publik. Dikush mund ta konsideroje si personazh publik qe nuk e meriton te jem, e dikush me konsideron me vlere, kjo pak rendsi ka.

Ama jam nje personazh publik dhe si per mire apo per keq, kam njefare ndikimi apo influence sic preferojme ta quajme me “trendin” e sotshem. Une kam rrjete sociale me ndjekes dhe zgjedh te postoj nga jeta ime personale ku ju me shikoni te gezoj e festoj. Fakti qe vishem, bej makijazh apo bej sete fotografike, nuk me ben me pak te ndjeshme se sa ju. Une jam ajo qe postoj dhe mbeshtes bisnese sepse ju ma kerkoni, une jam dhe ajo qe shpesh here nuk kam anashkaluar fatkeqesite dhe kam dhene kontributin tim me aq sa kam patur mundesi. Sot jam ajo qe po postoj per nje teater dhe qe eshte nje kauze qe me duket me se e drejte.

LEXO EDHE:  Cmendet Ratajkovski/ Sic nuk e keni parë kurrë më parë

Ka nga ata qe nuk ju pelqen, ama edhe mua nuk me pelqen qe ju nuk e pelqeni por gjithsesi nuk jam kundra jush. Keto jane zgjedhje shume personale. Une jam nje fanse e madhe e Robert Ndrenikes, dhe nuk ndihem se kam postuar ne ate mase qe kam adhurim ndaj tij. Une jam patriote e Roza Anagnostit, dhe nuk kam postuar mjaftushem me artin qe ajo ka dhuruar (te mendosh qe kam mbeshtetur cdo Mirditor qe me eshte dhene mundesia). Une jam adhuruese e qindra aktoreve me radhe te teatrit, dhe nuk kam postuar mjaftushem per kontributin qe ata kane dhene. Une nuk ndjej qe kam postuar mjaftushem.

Une ndihem keshtu si ndihem, dhe nuk kam pse t’i jap shpjegime askujt, si dhe askush nuk me imponon dot ndjenjat e mia. Sot kam marre komente pozitive, por ato qe me preken jane ato negativet. Jo se nuk kisha marre komente negative, se me punen qe bej e vleresoj kritiken, por u preka se sa pak ne si popull e duam veten! Dhe kur ne nuk duam veten, ta harrojme se do na doje tjetri.”, shkruan Adrola në postimin e saj.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE