Connect with Us

VIDEO-Me muzikë popullore dhe pamje nga deti/ Françeska Jaçe ndez Instagramin duke treguar të pasmet

Showbizz

VIDEO-Me muzikë popullore dhe pamje nga deti/ Françeska Jaçe ndez Instagramin duke treguar të pasmet

Publikuar

-

Françeska Jaçe është një nga modelet më të komentuara të Instagramit. Pas fotove të nxehta të publikuara pak ditë më parë ku shfaqej pa të brendshme, Françeska i ka vënë sërish flakën Instagramit.

Françeska po e shijon këtë të dielë në bregdet dhe nuk ka nguruar pa e ndarë këtë me ndjekësit. Modelja ka publikuar një video ku shfaqet duke dëgjuar muzikë popullore dhe duke treguar linjat e saj perfekte.

LEXO EDHE:  Ja arsyeja pse duhet të fotografoni sobën gjithmonë kur shkoni me pushime

Kujtojmë se Franceska është kritikuar shpesh herë për thyerje të rregullave të karantinës por modelja ka preferuar të mos reagojë në lidhje me këtë temë.

Për më tepër shijoni videon e mëposhtme të bukuorshes shqiptare./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-19 vite më parë/ Ingrit Gjoni publikon foton krah Ardit Gjebreas: I pari që më mbështeti

Publikuar

-

Nga

Ingrit Gjoni është një nga këngëtaret që karrierën e saj muzikore e ka nisur që në moshë shumë të re.  Këngëtarja ka korrur shumë suksese dhe është cilësuar si një nga vajzat më seksi të showbizit.

Ingriti është bërë paksa nostalgjike dhe ka publikuar një foto të realizuar 19 vite më parë. Ajo shfaqet krah Ardit Gjebreas dhe me anë të kësaj foto ajo e falenderon për mbështetjen që i ka dhënë në rrugën e saj drejt muzikës.

LEXO EDHE:  Ja arsyeja pse duhet të fotografoni sobën gjithmonë kur shkoni me pushime

“2001 – krah njeriut që mbështeti i pari rrugën time drejt muzikës. Gjithmonë mirënjohëse”, shkruan Ingriti. Në foto e publikuar mund të shihen gjithashtu ndryshimet e saj në pamje dhe thuajse nuk njihet.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Mirë që nuk më rrahu në skenë”/ Violinçelisti i njohur tregon historinë e çuditshme që i ndodhi në dasmë

Publikuar

-

Nga

Violinçelisti Iljard Shaba është kthyer në një prej performuesve më të mirë dhe të talentuar. Ai është pjesëmarrës në shumë evente të ndryshme. Së fundi i ftuar në E Diell ka treguar një nga historitë më të cuditshme që i ka ndodhur në një dasmë ku ishte i ftuar surpirzë.

“Më pati ftuar familja e nuses surprizë dhe ishte momenti kur vinte dhëndri me krushqit. Sa hyra unë dhëndrit i iku fytyra, u bë xheloz nuk e di pse. Mirë që nuk hyri në skenë të më rrihte”, ka treguar Iljard Shaba.

LEXO EDHE:  VIDEO/ Pas ndeshjes me serbët, polici kërcënon tifozin: Unë të fus plumbin!

Më pasi i pyetur për jetën e tij private se kur mendonte të bënte dasmën ai ka treguar se e rëndësishme është që është shumë i dashuruar dhe që mes tij dhe partneres ka dashuri të sinqertë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Me zemrën e thyer”/ Nga Olta Gixhari tek Julian Deda, artistët që reaguan dhe dënuan prishjen e Teatrit

Publikuar

-

Nga

Prishja e Teatrit Kombëtar ditën e sotme ka shkaktuar shumë reagime nga artistë të cilët kanë shprehur dhimbjen dhe pikëllimin e tyre.
Flori Binaj dhe Rozana Radi ishin ndër të parët që reaguan ashpër duke u kujtuar shqiptarëve që sot është shembur puna dhe kontributi i shumë artistëve që i kushtuan gjithë jetën e tyre Teatrit.

Aktorja Olta Gixhari ka reaguar me zemrën e thyer duke publikuar në rrjetet sociale një foto të teatrit bosh dhe e shoqëron me fjalën “Heshtje”, ndërsa Julian Deda reagon duke publikuar një foto të teatrit të shkatërruar duke shkruar: “Më vjen keq”.

Më poshtë kemi përmbledhur të gjithë reagimet e artsitëve të cilët dënuan prishjen e Teatrit Kombëtar.

Julian Deda: Më vjen keq

Florjan Binaj

Sot, 17 Maj 2020 është një nga ditët më të trishtuara të jetës time…Sot, si hajdutët natën, shkuan dhe shëmbën fasadën e teatrit…tashmë çdo vendimarrje e qeverisë merr kuptim…zgjatja e gjendjes se fatkeqsisë natyrore me muaj më shumë, mungesa e gjykatave, nuk lejohet të dalësh pas orës 17:30, nuk lejohen grumbullimet mbi 3 veta, qytetarēt mund të lëvizin nga ora 05:30 e mëngjesit ndërkohë që teatrin e shëmbën në orën 4 dhe shumë e shumë gjëra të tjera…Sot u vra një gur i çmuar i kujtesës së qytetit sepse ata që janë për të na shërbyer neve, po fshijnë kujtesën historike që të mbahet mënd vetëm historia e tyre!E turpshme se si një grusht njerëzish, janë të gatshëm të hedhin në tokë gjithçka që u përket të gjithëve, vetëm për t’u bërë servilë të shijes së 1 njeriu.Keqardhje për Shqipërinë dhe për shqiptarët, për artin…

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj) on

Olta Gixhari: Heshtje

LEXO EDHE:  Çfarë hanë këto modelet vallë? Ja dietat që ndjekin engjëjt e “Victoria’s Secret”

LEXO EDHE:  Po bën namin në pasarelat botërore/ Modelja shqiptare rikthen modën e viteve ‘90

Rozana Radi

E pabesueshme !!!!!!!!!!!!!! Lamtumire historise se Pirro Manit, Kujtum Spajvoglit, Violeta Manushit, Kadri Roshit , Rolan Trebickes , Ferdinand Radit , Agim Qirjaqit , e shume artisteve qe dhane shpirtin ketu brenda. Do kalojne vitet e sdo ta njohim me qytetin tone!!! U dogj nje Katedrale dhe e restauroj e gjithe bota ndersa ju cfar bete ? I varate per here te dyte ata qe sjane me e qe e ngriten me shume mund e dashuri kete tempull. Se di si ndjehen sot ato / ata qe firmos per te pare me syte e tyre kete qe po shikon gjithe Shqiperia sot. Une ju kisha denuar me asnje duartrokitje kur te tentoni te ngjiteni neser ne skene . Ju kisha denuar duke mos u futur ne asnje salle ku do interpretoni . Ju se meritoni dashurine e spektatorit.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🆁🅾🆉🅰🅽🅰 🆁🅰🅳🅸 🥀 (@rozana_radi) on

Anjeza Shaini

O MOJ SHQYPNI E MJERA SHQYPNI” Nuk di pse kisha shpresë. Kur të vij në Tiranën time të dashur, që aq shumë më ka marrë malli, do të kaloj nga një rrugë tjetër që të mos e shoh realitetin me sy, se më dhemb 💔#teatrikombëtarnafal🙏
Julian Deda: Më vjen Keq!
Aurela Gaçe; E dua të renë por s’mund të shkoj para nëse nuk e di nga vij!

Aurela Gaçe: E dua të renë por s’mund të shkoj para nëse nuk e di nga vij!/ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gjithçka e mbushur….Bosh (@aurelagaceofficial) on

LEXO TE PLOTE