Connect with Us

VIDEO-Kim Kardashian rikthehet pas në kohë/ Bën ndryshimin në pamje duke treguar asetet

Showbizz

VIDEO-Kim Kardashian rikthehet pas në kohë/ Bën ndryshimin në pamje duke treguar asetet

Publikuar

-

Kim Kardashian është kthyer edhe një herë në kohën ku tërboi të gjithë ndjekësit me pamjen e saj. Bomba amerikane është kthyer sërish në bjonde duke mos harruar të tregojë pak dhe nga asetet e saj.

“Flokët e mia do të jenë aq të shëndetshme pas karantinës. Mendoj të vdes bjonde në kohën ku ndërveprimi njerëzor të rikthehet sërish”, shkruan ajo në një foto të saj ku shfaqet bjonde.

Kim ka ndarë disa video ku shfaqet bjonde dhe duhet të pranojmë se duket vërtetë seksi. Për më tepër ndiqni galerinë dhe videot e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Së shpejti 50 vjeç/ Ikona e modës përgatit festën në kushte karantine

Publikuar

-

Nga

Javën e ardhshme ikona e pasarelave, Naomi Campbell, feston 50 vjetorin dhe duket se do ta festojë e izoluar për shkak të Coronavirusit.
Naomi Campbell është një prej personazheve të njohur që i ka zbatur në mënyrën më strikte rregulllat e vendosura.

Ditën e djeshme ajo ka udhëtuar dhe ka ndarë me ndjekësit e saj një selfie ku tregon se është e mbrojtur nga koka tek këmbët.
49 vjeçarja ka publikuar një video 6 minutëshe që e ka titulluar “Të mbrosh veten nga Coronavirus.”

Siç shihet në foto ajo shfaqet e veshur me veshjen mbrojtëse maskën si dhe sediljen në të cilën është ulur e ka mbështjellë për të qenë sa më e sigurt dhe e mbrojtur.

LEXO EDHE:  VIDEO/ Këto dy motra janë rivale me njëra- tjetrën

Kjo nuk është hera e parë që Naomi tregon se po zbaton rregullat pasi edhe në fillimet e përhapjes ajo u shfaq me masat mbrojtëse.
Gjithashtu thuhet se ikona e modës po përgatitet për të festuar 50 vjetorin e saj në karantinë dhe është shprehur se nuk ka aspak frikë nga të 50-tat.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-“Durimi është i hidhur”/ Moderatorja e sportit vijon me fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

Leila Kraja është një nga moderatoret më seksi të sportit. Leila di si të tërheqë vëmendjen e mediave rozë ku së fundi ka qenë shumë e komentuar për fotot seksi.

Bukuroshja e ekranit nuk nguron të tregojë linjat e saj perfekte në fotot të cilat i ndan me ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Samsung shfaq për herë të parë Galaxy S6 në një video

LEXO EDHE:  Berisha publikon videon/ Ministri Ahmetaj debat me të rinjtë e FRPD-së

Në foton e saj të fundit në Instagram ajo shfaqet tejet seksi me një pozë provokuese. “Durimi është i hidhur por fruti i tij është i ëmbël”, shkruan moderatorja Leila Kraja krahas fotos duke treguar se i duruari del gjithmonë i fituar.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-“Gruaja që bën zemrën time të rrahë shpejt”/ Getoar Selimi uron Marinën për ditëlindje me fjalët romantike

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme moderatorja Marina Vjollca feston ditëlindjen. Bukuroshja bjonde ka marrë shumë urime nga fansat dhe personazhë të njohur të shoëbizit.

Në këtë ditë të vecantë për të nuk kishte si të mungonte një urim shumë romantik nga bashkëshorti i saj Getoar Selimi. Nëpërmjet një fotoje shumë romantike Geti bën urimin special për gruan e ti duke shkruar: “Gëzuar ditëlindjen për gruan që bën zemrën time të rrahë shpejt”.

Gjithashtu nuk ka munguar dhe urimi i motrës së saj, moderatores Luana Vjollca e cila e quan atë gjysmën e saj më të mirë.”Gezuar Ditelindjen GJYSMA IME @marina_vjollca E Falenderoj Zotin cdo dite qe me ka beku ne cdo hap te jetes me ty , je e pazevendesueshme.. je gjysma ime jetes pa te cilen nuk do beja dot. Ps. Po postoj ca nga budalliqet tona pa leje 😬 Te Dua 💜”, shkruan ajo.

LEXO EDHE:  Një tjetër kryebashkiak në “çarkun” e të inkriminuarve/ Artan Hoxha paralajmëron videon

LEXO EDHE:  VIDEO/Bebi që është indentik me aktorin Danny Davito

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

Për më tepër ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE