Connect with Us

Ndër të parat që pozoi nudo dhe pushtoi kopertinat e revistës Playboy/ Fotot më magjepsëse të Belen Rodriguez

Showbizz

Ndër të parat që pozoi nudo dhe pushtoi kopertinat e revistës Playboy/ Fotot më magjepsëse të Belen Rodriguez

Publikuar

-

Belen Rodriguez është një nga modelet dhe aktoret më seksi në botë. Rodriguez është konsideruar si një sex simbol në 2000 dhe 2010 dhe është krahasuar me një nga ikonat e bukurisë.

Belen ka qenë ndër të parat që ka pozuar nudo për një kalendar si dhe ka pushtuar kopertinat e revistës Playboy në Itali.

CNA.al ka përzgjedhur fotot më sensuale të saj, të cilat do të mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT- Duket e zakonshme/ Nora Istrefi shpenzoi shifra “marramendëse” për veshjen në ditëlindjen e vajzës

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Nora Istrefi është një nga personazhet e cila komentohet shumë për stilin e saj të të veshurit. Ditën e djeshme këngëtarja festoi ditëlindjen e vajzës së saj Renee dhe nuk nguroi të reklamonte veshjen e saj.

Në pamje të parë duket një veshje e zakonshme, një palë pantallona të kuqe, bluzë të bardhë dhe atlete.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on


Por a e dini se sa ka kushtuar kjo veshje e Norës?

LEXO EDHE:  Surprizë!/ Modelja e njohur në pritje të ëmbël

LEXO EDHE:  Emily poston foto topless/ Nuk harron të tregojë unazën e martesës

Një faqe e njohur në rrjetet sociale ka zbuluar shifrat e kripura të veshjes së saj që kanë vlerën e mbi 1 mijë eurove. Atletet e markës “Gucci” kapin vlerën 1.200 euro, ndërsa pantallonat e “Jaquemus” kushtojnë 1.350 euro.

Tani e kuptuat dhe arsyen pse Nora shkëlqen gjithnjë me daljet e saj në publik…Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Finalja e madhe e Eurovision 2020/ Surprizat e mbrëmjes së sotme do të transmetohen virtualisht

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e sotme do të mbahet nata finale e Eurosong 2020. Ndryshe nga vitet e kaluara, Eurosong do të zhivllohet online.
Për shkak të Coronavirus, këngëtarët pjesëmarrës do të performojnë nga vendet e tyre në të gjithë Europën një nga hitet më të mëdha të këtij festivali.

Mbrëmjen e sotme do të ketë një shfaqje speciale pasi artistët do të bashkohen për të kënduar një nga hitet dhe këngën fituese të Eurovision të vitit 1997 Love Shine A Light nga Katrina And The ëaves.

Këtë herë Eurovision 2020 do të vijë nën sloganin Europe shine a light. Transmetimi pritet që të zgjasë 2 orë dhe transmetohet në kanalin zyrtar të “Eurovisionit” në YouTube me fillim nga ora 21:00.

LEXO EDHE:  Pas romancës me Redjan Rrajën/ Kejvina Kthella shfaqet në krahët e këngëtarit të famshëm

LEXO EDHE:  Pas romancës me Redjan Rrajën/ Kejvina Kthella shfaqet në krahët e këngëtarit të famshëm

Shqipëria do të përfaqësohet nga Arilena Ara me këngën “Fall From the sky”, e cila është pëlqyer shumë. 41 artistët do të jenë në eventin e së shtunës, edhe nëse ata nuk do të kalojnë të gjithë. Këngëtari irlandez dhe fituesi tre herë i Eurovision, Johnny Logan u shpreh për Euroneës se eventi është një mënyrë e bukur e bashkimit.

“Festivali i këngës Eurovision është një nga të paktat gara ku e gjithë Evropa bashkohet për ta pare dhe nuk lidhet vetëm me muzikën. Lidhet me argëtimin, festat, këngët e këqija dhe ato të mira dhe ka mjaft të tilla. Mendoj se është një festë”, tha Johnny Logan./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Aktorja dhe futbollisti i japin fund beqarisë/ Martohen në kohë pandemie

Publikuar

-

Nga

Aktorja turke Silan Makal dhe futbollistin Sener Ozbayrakli janë kurorëzuar në martesë në një kohë pandemie nga koronavirusi. Aktorja ka vendosur të mos e shtyjë datën e dasmës, por të martohet me partnerin e saj, futbollistin Sener Ozbayrakli. Çifti mbajtën një dasmë ku të ftuar ishin vetëm familjarët dhe nusja kishte vendosur maskë.

Aktorja dukej shumë elegante me fustanin e bardhë teksa preferoi të mbante një look të thjeshtë për flokët dhe makjazhin. Silan Makal nuk është shumë e njohur në Shqipëri, por në Turqi ajo është e famshme për rolin në serialin “Yeni Gelin”.

LEXO EDHE:  Tragjike! Ndahet nga jeta në moshën 21-vjeçare, modelja e njohur

Aktorja Silan Makal dhe futbollisti i Gallatasarajit, Sener Ozbayrakli kanë vite së bashku. Ata planifikojnë të mbajnë një tjetër dasmë në verë nëse pandemia e koronavirusit mbaron./ CNA.al

LEXO TE PLOTE