Connect with Us

FOTOT-Nuk e ndal as karantina/ Modelja e Instagramit ngre temperaturat me pozat me bikini

Showbizz

FOTOT-Nuk e ndal as karantina/ Modelja e Instagramit ngre temperaturat me pozat me bikini

Publikuar

-

Tiona Fernan është një nga modelet më bombsatike të Instagramit. Ajo numëron mbi 1 milion ndjekës me të cilët ndan foto tejet të zjarrta.Tiona përveç modelingut është një make up artiste dhe në foto nuk nguron të shpalosë artin e saj.

Përtej kësaj Tionës duket se nuk i bëhet vonë për karantinën duke i lënë pak vend imagjinatës teksa pozon me të brendshme seksi dhe bikini.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më të nxehta të publikuara së fundi nga Tiona Fernan./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ndër të parat që pozoi nudo dhe pushtoi kopertinat e revistës Playboy/ Fotot më magjepsëse të Belen Rodriguez

Publikuar

-

Nga

Belen Rodriguez është një nga modelet dhe aktoret më seksi në botë. Rodriguez është konsideruar si një sex simbol në 2000 dhe 2010 dhe është krahasuar me një nga ikonat e bukurisë.

Belen ka qenë ndër të parat që ka pozuar nudo për një kalendar si dhe ka pushtuar kopertinat e revistës Playboy në Itali.

LEXO EDHE:  Foto/Modelja ruse e cila u bë e famshme falë formave tërheqëse të saj

CNA.al ka përzgjedhur fotot më sensuale të saj, të cilat do të mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Duket e zakonshme/ Nora Istrefi shpenzoi shifra “marramendëse” për veshjen në ditëlindjen e vajzës

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Nora Istrefi është një nga personazhet e cila komentohet shumë për stilin e saj të të veshurit. Ditën e djeshme këngëtarja festoi ditëlindjen e vajzës së saj Renee dhe nuk nguroi të reklamonte veshjen e saj.

Në pamje të parë duket një veshje e zakonshme, një palë pantallona të kuqe, bluzë të bardhë dhe atlete.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on


Por a e dini se sa ka kushtuar kjo veshje e Norës?

LEXO EDHE:  Foto/Modelja ruse e cila u bë e famshme falë formave tërheqëse të saj

LEXO EDHE:  Foto/Modelja ruse e cila u bë e famshme falë formave tërheqëse të saj

Një faqe e njohur në rrjetet sociale ka zbuluar shifrat e kripura të veshjes së saj që kanë vlerën e mbi 1 mijë eurove. Atletet e markës “Gucci” kapin vlerën 1.200 euro, ndërsa pantallonat e “Jaquemus” kushtojnë 1.350 euro.

Tani e kuptuat dhe arsyen pse Nora shkëlqen gjithnjë me daljet e saj në publik…Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Finalja e madhe e Eurovision 2020/ Surprizat e mbrëmjes së sotme do të transmetohen virtualisht

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e sotme do të mbahet nata finale e Eurosong 2020. Ndryshe nga vitet e kaluara, Eurosong do të zhivllohet online.
Për shkak të Coronavirus, këngëtarët pjesëmarrës do të performojnë nga vendet e tyre në të gjithë Europën një nga hitet më të mëdha të këtij festivali.

Mbrëmjen e sotme do të ketë një shfaqje speciale pasi artistët do të bashkohen për të kënduar një nga hitet dhe këngën fituese të Eurovision të vitit 1997 Love Shine A Light nga Katrina And The ëaves.

Këtë herë Eurovision 2020 do të vijë nën sloganin Europe shine a light. Transmetimi pritet që të zgjasë 2 orë dhe transmetohet në kanalin zyrtar të “Eurovisionit” në YouTube me fillim nga ora 21:00.

LEXO EDHE:  “Më lidhën duart, u detyrova të kryeja marrëdhënie seksuale”/Modelja tregon tmerrin e rrëmbimit

LEXO EDHE:  +16/Elgit Doda pozon me modelen nudo, por çfarë mendon Klea Huta në këtë rast?

Shqipëria do të përfaqësohet nga Arilena Ara me këngën “Fall From the sky”, e cila është pëlqyer shumë. 41 artistët do të jenë në eventin e së shtunës, edhe nëse ata nuk do të kalojnë të gjithë. Këngëtari irlandez dhe fituesi tre herë i Eurovision, Johnny Logan u shpreh për Euroneës se eventi është një mënyrë e bukur e bashkimit.

“Festivali i këngës Eurovision është një nga të paktat gara ku e gjithë Evropa bashkohet për ta pare dhe nuk lidhet vetëm me muzikën. Lidhet me argëtimin, festat, këngët e këqija dhe ato të mira dhe ka mjaft të tilla. Mendoj se është një festë”, tha Johnny Logan./ CNA.al

LEXO TE PLOTE