Connect with Us

FOTOT- Duket e zakonshme/ Nora Istrefi shpenzoi shifra “marramendëse” për veshjen në ditëlindjen e vajzës

Showbizz

FOTOT- Duket e zakonshme/ Nora Istrefi shpenzoi shifra “marramendëse” për veshjen në ditëlindjen e vajzës

Publikuar

-

Këngëtarja Nora Istrefi është një nga personazhet e cila komentohet shumë për stilin e saj të të veshurit. Ditën e djeshme këngëtarja festoi ditëlindjen e vajzës së saj Renee dhe nuk nguroi të reklamonte veshjen e saj.

Në pamje të parë duket një veshje e zakonshme, një palë pantallona të kuqe, bluzë të bardhë dhe atlete.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on


Por a e dini se sa ka kushtuar kjo veshje e Norës?

LEXO EDHE:  Fotot- Brenda hotelit gjerman ku mbreti i Tajlandës kalon izolimin me 20 vajzat e “haremit”

Një faqe e njohur në rrjetet sociale ka zbuluar shifrat e kripura të veshjes së saj që kanë vlerën e mbi 1 mijë eurove. Atletet e markës “Gucci” kapin vlerën 1.200 euro, ndërsa pantallonat e “Jaquemus” kushtojnë 1.350 euro.

Tani e kuptuat dhe arsyen pse Nora shkëlqen gjithnjë me daljet e saj në publik…Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Finalja e madhe e Eurovision 2020/ Surprizat e mbrëmjes së sotme do të transmetohen virtualisht

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e sotme do të mbahet nata finale e Eurosong 2020. Ndryshe nga vitet e kaluara, Eurosong do të zhivllohet online.
Për shkak të Coronavirus, këngëtarët pjesëmarrës do të performojnë nga vendet e tyre në të gjithë Europën një nga hitet më të mëdha të këtij festivali.

Mbrëmjen e sotme do të ketë një shfaqje speciale pasi artistët do të bashkohen për të kënduar një nga hitet dhe këngën fituese të Eurovision të vitit 1997 Love Shine A Light nga Katrina And The ëaves.

Këtë herë Eurovision 2020 do të vijë nën sloganin Europe shine a light. Transmetimi pritet që të zgjasë 2 orë dhe transmetohet në kanalin zyrtar të “Eurovisionit” në YouTube me fillim nga ora 21:00.

LEXO EDHE:  Kjo 2 vjeçare u bë e preferuara e Rihannës/ Provoi makeupin e saj

LEXO EDHE:  Fotot- Brenda hotelit gjerman ku mbreti i Tajlandës kalon izolimin me 20 vajzat e “haremit”

Shqipëria do të përfaqësohet nga Arilena Ara me këngën “Fall From the sky”, e cila është pëlqyer shumë. 41 artistët do të jenë në eventin e së shtunës, edhe nëse ata nuk do të kalojnë të gjithë. Këngëtari irlandez dhe fituesi tre herë i Eurovision, Johnny Logan u shpreh për Euroneës se eventi është një mënyrë e bukur e bashkimit.

“Festivali i këngës Eurovision është një nga të paktat gara ku e gjithë Evropa bashkohet për ta pare dhe nuk lidhet vetëm me muzikën. Lidhet me argëtimin, festat, këngët e këqija dhe ato të mira dhe ka mjaft të tilla. Mendoj se është një festë”, tha Johnny Logan./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Aktorja dhe futbollisti i japin fund beqarisë/ Martohen në kohë pandemie

Publikuar

-

Nga

Aktorja turke Silan Makal dhe futbollistin Sener Ozbayrakli janë kurorëzuar në martesë në një kohë pandemie nga koronavirusi. Aktorja ka vendosur të mos e shtyjë datën e dasmës, por të martohet me partnerin e saj, futbollistin Sener Ozbayrakli. Çifti mbajtën një dasmë ku të ftuar ishin vetëm familjarët dhe nusja kishte vendosur maskë.

Aktorja dukej shumë elegante me fustanin e bardhë teksa preferoi të mbante një look të thjeshtë për flokët dhe makjazhin. Silan Makal nuk është shumë e njohur në Shqipëri, por në Turqi ajo është e famshme për rolin në serialin “Yeni Gelin”.

LEXO EDHE:  Rihanna mbush 30 vjeç/ Tani e tutje vajzë e mbarë!

Aktorja Silan Makal dhe futbollisti i Gallatasarajit, Sener Ozbayrakli kanë vite së bashku. Ata planifikojnë të mbajnë një tjetër dasmë në verë nëse pandemia e koronavirusit mbaron./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Çmendën ndjekësit në karantinë/ Modelet më përvëluese të Instagramit

Publikuar

-

Nga

Pavarësisht se të gjitha gjërat u mbyllën për shkak te Coronavirusit, rrjetet sociale kanë qenë më të përdorura se asnjëherë më parë.
Teksa të gjithë shkruanin për Coronavirus, vajzat më seksi të Instagramit u kujdesën të dhuronin sado pak gëzim fansave dhe ndjekësve të tyre me fotot që publikojnë shpesh në rrjet.

Bukuroshet më të ndjekura të Instagramit duke filluar nga Kim Kardashian, Kylie, Demi Rose, Emily Ratajkoëksi, Ana Cheri, Anastasia Kvitko e shumë emra të tjerë, shtuan një numër shumë të madh ndjekësish në rrjetet sociale pikërisht falë fotove seksi dhe formave të tyre.

LEXO EDHE:  “Ku*** e cekët!” Për të gjitha ato që e kritikojnë për veshjen, Enca ka vetëm një përgjigje

Kylie numëron 175 milionë ndjekës teksa ndiqet nga motra e saj Kim me 170 milionë ndjekës.
Demi Rose numëron 14 milionë ndjekës pasi ka qenë super aktive në Instagram gjatë karantinës duke joshur ndjekësit me pozat e saj topless.

Anastasia Kvitko u shfaq së fundi shpërthyese me bikini. Sommer Ray tërhoqi vëmendjen teksa pozoi me disa bikini minimaliste duke shfrenuar imagjinatën e ndjekësve.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE