Connect with Us

Të zjarrtë dhe intensivë/ Këto shenja të horoskopit do t’iu çmendin me puthjet e tyre

Horoskopi

Të zjarrtë dhe intensivë/ Këto shenja të horoskopit do t’iu çmendin me puthjet e tyre

Publikuar

-

Dashi
Energjikë dhe spontanë. Njerëzit e kësaj shenje të horoskopit dhurojnë puthje të zjarrta në intimitet.

Demi
I ngadaltë dhe i qëndrueshëm. Kjo është arsyeja pse njerëzit që i përkasin kësaj shenje kujdesen për cdo detaj për ta bërë momentin të paharrueshëm.

Binjakët
Binjakët njihen si shenja më e paqëndrueshme ndaj dhe puthjet e tyre do të jenë ose ët ëmbla dhe të buta ose të zjarrta dhe intensive.

Gaforrja
Gaforrja është një nga shenjat që ndodnëse në pamje të parë duken të ashpër dhe frikësues, brenda ata janë shumë të ndjeshëm ndaj dhe puthja e tyre do të jetë e thellë dhe me emocione.

LEXO EDHE:  Shenjat më konfuze të horoskopit, të cilat ngatërrojnë çdo gjë

Virgjëresha
Perfeksionistë me zemër, Virgjëresha do të përshkruaj çdo detaj se si ju pëlqen puthjet tuaja dhe do t’ju japë përsosmërinë çdo herë.Ju gjithmonë do të kujtohni se sa vetëmohues janë me çdo puthje që merrni./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Çfarë ka parashikuar astrologu për dashurinë dhe punën

Publikuar

-

Nga

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Çfarë ka parashikuar astrologu për dashurinë dhe punën

Dashi

Dita e sotme është interesante për ju dhe Hëna që hyn në shenjën tuaj të zodiakut tregon forcë . Ju ende nuk e keni atë moment dhe energji që do të jetë një konstante vitin e ardhshëm, por diçka tashmë është gati të ndryshojë. Gjithashtu nesër do të keni mundësinë të dëgjoni veten.Propozime dhe largime të reja vijnë së shpejti: ne fillojmë ulët, por nuk ju mungon guximi për të shkuar përpara edhe në dashuri.

Demi

Këshilla për ju është të keni kujdes nga xhelozia dhe situatat e paqarta. Jo të gjithë çiftet argumentojnë natyrshëm, por ka situata të distancës dhe distancës që duhet të përballen dhe të rikuperohen. Nëse mendoni se dikush ka qenë ose është shumë i largët nga ju psikologjikisht dhe fizikisht është normale që në këtë periudhë të jeni duke u bërë të qartë edhe me një fytyrë të keqe.

Binjakët

Në pjesën e parë të kësaj të marte po ndiheni paksa të dobët dhe duhet të vendosni shumë gjëra në rregull: edhe nëse është e nevojshme të vendosni gjithçka në rregull nuk është e lehtë, gjithashtu sepse idetë shpesh janë shumë! Ju jeni një shenjë ajri dhe çdo herë që mendoni për një gjë tashmë keni një tjetër në mendje. Këshilla për ju është të jeni të kujdesshëm dhe të analizoni gjërat në detaje : një 2021 shumë i rëndësishëm po vjen.

Gaforrja

Ju jeni në një fazë rikuperimi , por ka edhe ditë kur mund të përjetoni disa momente tensioni. Midis sot dhe nesër, yjet ju favorizojnë në një nivel profesional dhe relacional , por një ndjenjë e caktuar e melankolisë mund të kthehet nga mbrëmja e sotme. Nëse ka njerëz në jetën tuaj që nuk ju tregojnë drejt në dashuri ose nëse kohët e fundit keni ndryshuar partnerin tuaj, realiteti është që ju po dilni nga një tetor shumë i rëndë dhe tani po shkoni drejt një faze në jetën tuaj që nuk ju lejon më të shikoni në të kaluarën .

Luani

Të kesh një Hënë të favorshme do të thotë të rimarrësh guximin dhe vullnetin e mirë dhe dita e sotme funksionon mjaft mirë: nëse duhet të flasësh për gjëra të rëndësishme, veçanërisht në lidhje me punën, këshilla është të merresh me punë . Yjet, nga ana tjetër, janë paksa të komplikuar në një nivel sentimental : nuk ka domosdoshmërisht një krizë, por ka të ngjarë që në këtë moment të jeni aq të zënë me çështje pune sa gjithçka tjetër të shkojë në prapavijë ose në çiftet që flasim shume para.

Virgjëresha

Kjo ditë fillon në një mënyrë konvulsive: ju merr një stres pozitiv sepse po bëni shumë gjëra dhe po ktheheni në lojë. Ky nëntor ka qenë ose do të jetë një muaj për fillimin e projekteve të reja, kështu që ka parashikime pozitive për ju. Meqenëse ju pëlqen të bëni gjithçka në mënyrën më të mirë të mundshme dhe të kujdeseni për gjërat në detaje, ka të ngjarë të stresoheni sepse mendoni se diçka po mungon. Këshilla për këtë ditë është të mos lodheni shumë , edhe sepse këto 24 orë do t’ju japin qetësi.

Peshorja

LEXO EDHE:  Horoskopi i muajit qershor/ Meri paralajmëron këtë shenjë zodiaku

LEXO EDHE:  Shenjat e zodiakut që braktisin dashurinë për karrierën

Në pjesën e dytë të kësaj të marte mund të ketë një ndjenjë të caktuar shqetësimi , e cila do të kalojë shumë shpejt. Sidoqoftë, horoskopi i Paolo Fox ju jep një vlerësim të bukur të besimit, sepse nga dhjetori dhe 2021 do të jeni shumë të preferuar. Edhe nëse tani jeni të hutuar dhe të çorientuar, dhe shumica prej jush janë kthyer nga tre muaj shumë të rëndë, është pikërisht kur goditni pjesën e poshtme që mund të ktheheni! Një ditë pak e lodhshme fizikisht , por interesante në përgjithësi.

Akrepi

Me Venusin në shenjën tuaj jeni magjepsëse dhe mund t’u jepni të tjerëve një pozitivitet të bukur. Kur buzëqeshni, ndiheni mirë dhe jeni në gjendje të merrni më shumë favore, jo vetëm sepse optimizmi kërkon fat, por edhe sepse harroni të gjitha problemet që keni grumbulluar me kalimin e kohës dhe që shpesh shkaktojnë shqetësime. Këshilla për ju është të mos mendoni për njerëz që nuk vlejnë ose situata që nuk janë më reale .

Shigjetari

Ditën e sotme do të favorizoheni nga një Hënë e mirë. Keni ide të shkëlqyera në mendje, por duhet të keni kujdes nga mashtrimi dhe mos bërja e shumë gjërave së bashku . Në fakt, megjithëse keni një dëshirë të madhe për të bërë dhe për të luajtur me fatin duke pyetur veten, në këtë periudhë duhet të shmanget konfuzioni.

Bricjapi

Dita e sotme fillon me disa dyshime të vogla , por edhe pse Hëna e kundërt mund të sjellë siklet fizike, reumatizëm, çrregullime të kyçeve në fund shumë gjëra zgjidhen . Kështu që kjo e martë ka një vlerësim të favorshëm, si dhe gjithë periudhën. Kjo 2020 ka dhënë diçka më shumë për shumë Bricjap të lindur. Shpresa është se edhe ju do të favorizoheni nga dashuria!

Ujori

Kjo është një periudhë që ju sheh pak të trazuar dhe ndoshta argumentues , por kjo nuk do të thotë që po përjetoni një fazë negative. Ju urreni të keni duart të lidhura: të gjithë njerëzit që ju imponojnë vullnetin e tyre, që ju qëndrojnë në rrugë ose që bllokojnë projektet tuaja shihen si “tym dhe pasqyra”. Gjatë kësaj kohe ju nuk dëshironi dhe nuk mund të dëgjoni gjithmonë asnjë përgjigje . Tani ju doni të keni njerëz përreth që pranojnë këshilla dhe të shkojnë së bashku me ju. E rëndësishme është të mos biesh në mosmarrëveshje në dashuri , gjë që është mjaft e mundshme nëse një histori është jetuar prej kohësh në një mënyrë të vështirë.

Peshqit

Mëngjesi i sotëm duket mjaft interesant dhe Afërdita mund të jetë e dobishme për të kapur një ndjenjë . Ju nuk dini si të doni në gjysmë të rrugës: ose e hidhni veten në një pasion ose preferoni të qëndroni larg tij. Nëse historitë e reja nuk funksionojnë nga mesi i dhjetorit, ato duhet të arkivohen; për marrëdhëniet afatgjata kjo periudhë deri në mes të dhjetorit ndihmon në rikuperimin. Me Jupiterin dhe Saturnin të favorshëm, puna mund të përmirësohet pak dhe gjithashtu mund të mbështeteni shumë në vitin e ardhshëm./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 24 nëntor 2020

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 23 nëntor 2020

Dashi

Edhe pse nuk ka pengesa në rrugën tuaj tani, sërish nuk po ecni përpara me një projekt. Ndoshta nuk keni kohë, para ose nuk keni mbështetje të mjaftueshme. Cilido qoftë justifikimi, ai është thjesht një justifikim. Bëhuni krijues dhe plotësojini vendet bosh vetë.

Demi

Nëse sot përpiqeni t’i shpjegoni dikujt diçka konfuze, mund ta gjeni veten në një situatë të ndërlikuar. Ka shumë paqartësi në gjërat me të cilat jeni duke u marrë tani, prandaj kini durim. Me kalimin e kohës, njerëzit do t’i kuptojnë më mirë qëllimet tuaja dhe do të jenë të etur t’ju ndihmojnë që t’i realizoni ato.

Binjakët

Shfaqja e agresivitetit do t’ju bëjë më shumë dëm sesa dobi tani. Mundohuni shumë të jeni më të butë, veçanërisht me miqtë dhe anëtarët e familjes, të cilët mund të mos e kuptojnë se po kaloni disa probleme tani. Lajmi i mirë është që ju do të jeni pranë një personi që gjithmonë ju ndihmon të buzëqeshni.

Gaforrja

Ju nuk duhet të flisni ose të veproni shumë shpejt sot. Jo vetëm që të tjerët do t’i interpretojnë keq qëllimet tuaja, por ata mund të mendojnë se nuk po i dëgjoni. Besimi ndonjëherë mund të duket si arrogancë. Njihni audiencën tuaj. Mundohuni t’i dëgjoni më shumë njerëzit rreth jush.

Luani

Tensioni që po ndjeni tani do të zhduket plotësisht nëse i jepni vetes pak kohë për të menduar rreth asaj që po kaloni. Nuk ka asnjë arsye për panik apo shqetësim. Merrni frymë thellë dhe do të ndjeni pozitivitetin duke u rikthyer. Dhe, sapo të ndodhë kjo, do të filloni të ndjeni një farë entuziazmi për atë që po bëni tani.

Virgjëresha

Zgjedhja ndonjëherë mund të jetë e vështirë, por sot do të jetë interesante të shqyrtoni mundësitë tuaja dhe të kuptoni se cila është më e mira për ju. Është një ditë e mirë për të marrë një kthesë të papritur, gjithashtu. Në mes të rutinës suaj të zakonshme, duhet të zgjidhni të bëni diçka që askush nuk e pret.

Peshorja

Ju do të jeni si një rreze dielli kudo që të shkoni. Askush nuk mund të trishtohet kur ju ka pranë. Është një ditë e shkëlqyer për të folur me njerëz të tjerë, prandaj përpiquni të organizoni një bisedë në grup edhe nëse është virtual. Njerëzit nuk duan thjesht të kalojnë kohën me ju; ata kanë nevojë të kalojnë kohën me ju.

LEXO EDHE:  Horoskopi i dashurisë/ Zbuloni surprizat që i presin çiftet dhe beqarët

LEXO EDHE:  Modelja trajnoi bashkëshortin e saj për të puthur/ ‘Është përmirësuar goxha’

Akrepi

Përqafimi i ideve dhe projekteve të reja për ju duket shumë argëtues tani, por jo të gjithë të tjerët ndajnë etjen tuaj për inovacion sot. Shumë njerëz po tregohen tepër të kujdesshëm tani, dhe ata mund të mos jenë të gatshëm të rrezikojnë.

Shigjetari

Pretendimi se një problem thjesht do të zhduket një ditë, nuk është një zgjidhje. Vetëm do t’ju shkaktojë më shumë stres. Ashtu si heqja e një fashe, sa më shpejt që të merreni me të, aq më pak dhimbje do të ndjeni. E vetmja gjë që mund të bëni është ta filloni gjithçka me kushtet e tua, gjë që është një avantazh.

Bricjapi

Kujdesuni që t’i bëni në kohë të gjitha pagesat e faturave. Kështu ju mund t’i kurseni vetes shumë dhimbje koke dhe shqetësime më vonë. Përpiquni ta shikoni gjithçka nga një pikëpamje krejtësisht të re. Në aspektin financiar, jo gjithçka do të shkojë sipas parashikimeve.

Ujori

Një person i bezdisshëm nuk e kupton që po shtyp një nga butonat tuaj më të mëdhenj, prandaj përpiquni të mos zemëroheni shumë me ta. Ka shumë gjëra që po ndodhin tani midis jush dhe komunikimi mund të mos përmirësohet së shpejti.

Peshqit

Mos harroni se jeni një lider për personat që keni përreth. Ata ndjejnë se mund të kenë besim te ju. Kjo do të rrisë përgjegjësinë që të mos i zhgënjeni. Mos harroni se para se të jeni një lider, jeni një njeri me nevojat dhe dobësitë tuaja.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë ky fillim jave për të gjitha shenjat

Publikuar

-

Nga

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë ky fillim jave për të gjitha shenjat

Dashi

Këto janë ditë shërimi për ju, të cilët do të përjetoni një situatë shumë të rëndësishme në dhjetor. Disa miqësi mund të bëhen diçka më shumë . Hënë interesante nga e marta.

Demi

Ju duhet ta përdorni këtë nëntor për punë dhe njohuri , duke kujtuar se viti i ardhshëm do të konsolidojë atë që është bërë tashmë. Fundjavë interesante për ndjenjat .

Binjakët

Dita e sotme do të fillojë në një mënyrë të hutuar , ndoshta sepse keni kaq shumë ide dhe pak kohë për t’i zhvilluar ato. Ka lajme sentimentale në horizont.

Gaforrja

Këto ditë ju do të rizbuloni aftësinë për të krijuar projekte të reja dhe për të dashur dhe krahasuar veten me të tjerët . Saturni së shpejti nuk do të kundërshtohet më dhe shumë prej jush tashmë kanë perspektiva të mira.

Luani

Ju nuk duhet të filloni sfida të panevojshme . Dashuria do të ketë nevojë për shumë kujdes midis fundit të këtij muaji dhe muajit tjetër, dhe sigurisht jo faji juaj. Ndoshta mendimet tuaja janë diku tjetër.

Virgjëresha

Fillimet e javës së ardhshme do të jenë paksa të trullosura nga Hëna në opozitë. Ju keni plot gjëra për të bërë dhe nuk mund të ndaleni për asnjë moment. Projekte të reja dhe iniciativa të rëndësishme.

Peshorja

LEXO EDHE:  Shenjat më konfuze të horoskopit, të cilat ngatërrojnë çdo gjë

LEXO EDHE:  Horoskopi i dashurisë/ Zbuloni surprizat që i presin çiftet dhe beqarët

Nga mesi i dhjetorit do të keni diçka më shumë falë një rikuperimi të ngadaltë dhe gradual që do t’ju çojë larg. Sipas horoskopit të Paolo Fox, dashuria ka nevojë për siguri më të madhe.

Akrepi

Dita e sotme do të jetë shumë e rëndësishme për ju . Kalimi i Venusit në shenjën tuaj përfaqëson një qëndrim pozitiv dhe të shëndetshëm ndaj atyre që ju rrethojnë.

Shigjetari

Tani ju duhet të kompensoni kohën e humbur. Rreziku është vetëm ai i konfuzionit nesër, për shkak të disa pasojave të lodhjes dhe shqetësimit . Këshilla është që të mos qëndroni zgjuar vonë .

Bricjapi

Ju jeni të mençur, të fortë dhe të forcuar nga ky 2020 shumë i komplikuar. Këshilla për ju është të hidhni këtë forcë të re në marrëdhëniet ndërpersonale dhe të punës. Ndjenjat e preferuara!

Ujori

Ju po shëtisni, sepse ndiheni të trazuar dhe jo konvencional . Sidoqoftë, këshilla për ju është t’i bëni gjërat me qetësi dhe mirë . Në dashuri, disa çifte do të duhet të rishikojnë pozicionet e tyre.

Peshqit

Venusi jep emocione dhe mund të sjellë diçka të bukur për sa i përket kontakteve dhe njohjeve. Këshilla për ju është të merrni në konsideratë edhe idenë e largimit nga priza . Dashuria mund të kthehet!/ CNA.al

LEXO TE PLOTE