Connect with Us

“Të të kem ty fëmijë më bëri të kuptoj se sa e bukur është jeta”/ Robert Berisha bën urimin emocionues për ditëlindjen e të bijës

Showbizz

“Të të kem ty fëmijë më bëri të kuptoj se sa e bukur është jeta”/ Robert Berisha bën urimin emocionues për ditëlindjen e të bijës

Publikuar

-

Sot është një ditë shumë e veçantë për këngëtaren Nora Istrefi dhe këngëtarin Robert Berisha. Vajza e tyre Renee ka ditëlindjen dhe Roberti ka bërë një urim shumë special për të bijën.

Këngëtari ka publikuar një video në Instagrami ku luan në piano këngën e ditëlindjes dhe Renee e përqafon të atin. Krahas kësaj videoje të ëmbël, Roberti shkruan:

“Të të kem ty fëmijë më bëri të kuptoj se sa e bukur është jeta. Buzëqeshja jote gjithmonë ma ndriçon ditën. Talentet tua dhe personaliteti i adhurueshëm mund të shkrijë një mal. Ti je e ëmbël, fenomenale dhe e mahnitshme e mbështjellë në një paketë që unë e quaj, bijë. Ti ke qenë gjithmonë dashuria e mamit dhe e babit. Gëzuar ditëlindjen Renee”.

LEXO EDHE:  Georgina feston 24 vjetorin e mërzitur nga tradhëtia e Ronaldos

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

Kujtojmë se Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund martesës së tyre një vit më parë dhe kjo është ditëlindja e parë që dyshja nuk janë bashkë.
Për më tepër shihni videon dhe galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Bomba” amerikane lë pa fjalë 229 milionë ndjekësit e saj/ Fotot më “hot” të Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi në botë. Bëhet fjalë për bombën amerikane, Kim Kardashian.

Kim ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka pozuar me bikini minimaliste.

41 vjeçarja ka treguar linjat e saj bombastike duke mahnitur me fizikun e saj 229 milionë ndjekësit e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më “hot” të “bombës” amerikane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Si dy pika ujë”/ Sindi prezanton motrën e saj

Publikuar

-

Nga

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet e Përputhen, e cila ka tërhequr shumë vëmendjen kur ishte pjesë e emisionit.

Ajo është përfshirë në shumë debate me konkurrentë të tjerë dhe në fund vendosi të dilte vetëm nga emisioni .

Pas daljes, Sindi është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh momente nga përditshëmria e saj.

Por së fundi ka vendosur të prezantojë me ndjekëist një person shumë të rëndësishëm për të, motrën e saj Flavia Loci.

LEXO EDHE:  Georgina feston 24 vjetorin e mërzitur nga tradhëtia e Ronaldos

LEXO EDHE:  Në ditëlindjen e së motrës, Kylie poston fotot më të adhurueshme!

Gjëja e parë që vihet re është ngjashmëria e madhe me Sindin, madje shumë prej ndjekësve e kanë ngatërruar me të.

“Për të gjithë ju që menduat se isha unë. E di, ngjajmë shumë po ajo është një ndër yjet e mi të bukur, Flavia Loci”, shkruan Sindi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas pritjes së “çmendur” në Shkodër/ Pogradecarët dynden për të takuar ish konkurrentët e Përputhen

Publikuar

-

Nga

Pas pritjes në Shkodër, destinacioni i radhës së Përputhen është Pogradeci.  Ish konkurrentët e Përputhen kanë ndaluar në Pogradec ku janë pritur nga dhjetëra njerëz.

Pranë fugonit ku ndodhen ish konkurrentët shihen shumë njerëz të cilët kërkojnë të takojnë dhe të fotografohen me ta.

Disa nga ish konkurrentët që i janë bashkuar tureve të realizuar deri më tani janë, Mevlan Shaba, Rinian Leka, Atdhe Xharavina, Jasmin Kadriu, Sara Malaj, Antonela Berisha.

LEXO EDHE:  I njohur për një sërë rolesh/ Aktori Leka Sefla feston sot ditën e lindjes

LEXO EDHE:  Në ditëlindjen e së motrës, Kylie poston fotot më të adhurueshme!

Grupit i janë bashkangjitur dhe moderatorja Bora Zemanit, autorja e programit Olsa Muhameti dhe opinionisti Arjan Konomi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE