Connect with Us

“Shqetësohem po nuk e pashë pas orës 5″/ Ronela Hajati tregon me kë po e kalon karantinën

Showbizz

“Shqetësohem po nuk e pashë pas orës 5″/ Ronela Hajati tregon me kë po e kalon karantinën

Publikuar

-

FOTO-Ronela Hajati më seksi se kurrë/ Këngëtarja e djeg Instagramin me foton e fundit

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të pëlqyera për publikun shqiptar. Shpesh herë ajo është përfolur për jetën private dhe lidhjen me këngëtarin Young Zerka.

Duke qenë se prej muajsh jemi të mbyllur në karantinë shumë prej fansave të saj kanë patur kuriozitetin të dinin se me kë po e kalon karantinën këngëtarja dhe nëse menduat se me Zerkën, e keni gabim.

Gjatë një interviste të vogël në rubrikën Ask me a question në Instastory ajo është pyetur se më kë po e kalon karantinën.

Këngëtarja ka treguar se prej kohësh është izoluar me mamanë e saj madje shqetësohet kur nuk e sheh pas orës 5.
“Me mamin…filloj shqetësohem po se pashë pas orës 5. Aq shumë jemi mbyllur.”

LEXO EDHE:  Në Holandë apo Shqipëri?/ Basha tregon se ku jeton familja e tij

Ronela është shumë e dhënë pas familjes dhe është shprehur se askush nuk të gjendet pranë si ata.

“Familja është institucioni më i rëndësishëm në jetë! Përditë e më shumë kuptoj që si nëna e baba askush s’zë bëhet.Kur ti kalon periudhat më të vështira kur të gjithë largohen vec ata ke pranë”, shkruan Ronela.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“S’ka njeri të të zëvendësojë”/ Çiljeta merr suprizën e veçantë nga i biri

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është nënë e një djali që e ka quajtur Fernando.

Shpesh ajo ka treguar se ka një lidhje të veçantë me të. Së fundmi, këngëtarja ka marrë një surprizë të këndshme nga i biri, të cilën e ka ndarë dhe me ndjekësit në Instagram.

Vogëlushi i ka lënë mamasë së tij një pusullë të ngjitur në frigorifer, në të cilën ka shkruar fjalët më të ëmbla për këngëtaren.

LEXO EDHE:  Manjani: Karantinën e kam përjetuar keq, masat janë të ekzagjeruara

LEXO EDHE:  Nuk e përballuan dot karantinën/ Çifti i njohur i jep fund lidhjes

“Është dora jote që më përkëdhel çdo natë, është zëri yt që më qetëson, është trupi yt që ngrohtësi më fal. Dua të të kem pranë, deri kur dita të agojë. Ti për mua je gjithçka në këtë botë e s’ka njeri të të zëvendësojë. Ti për mua je gjithçka e për ty gjithmonë do të kem nevojë”, janë fjalët që ka shkruar vogëlushi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Publikuar

-

Nga

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Abigail Ratchford është një nga modelet më seksi të ekranit. Përveç modele ajo është dhe një aktore shumë e zonja.

Gjithashtu ka pozuar për marka shumë të njohura. Abigail është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku eksopozon format e saj bombastike.

Modelja numëron më shumë se 9.1 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan fotot e saj më të nxehta. Për më tepër shihni galerinë me fotot më të nxehta të Ratchford./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një nga modelet më të nxehta të Playboy/ Lindsey Pelas, ëndrra e çdo mashkulli

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më të nxehta të Playboy/ Lindsey Pelas, ëndrra e çdo mashkulli

Ajo është modelja më e nxehtë e revistës së famshme Playboy. Bëhet fjalë për Lindsey Pelas bukuroshja bjonde e cila numëron plot 8.9 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Modelja ka forma vërtetë bombastike dhe nuk ngurron aspak t’i ndajë me ndjekësit e saj të cilët çmenden pas saj. Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë herë për revistën Playboy.

LEXO EDHE:  Nuk e përballuan dot karantinën/ Çifti i njohur i jep fund lidhjes

LEXO EDHE:  "Është një betejë"/ Modelja e famshme tregon për problemet e shëndetit mendor në karantinë

Në vitin 2018 ajo lancoi linjën e saj të produkteve të make up.Ajo ka treguar se të ekspozuarit të hireve të saj i ka sjellë shumë sukses pavarësisht se për këtë kritikohet shpesh herë në mediat rozë.

Ne kemi përzgjedhur fotot më shpërthyese të Lindsay Pelas të cilat do të mund t’i shikoni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE