Foto ekskluzive-Ben Blushi ndryshon pamjen/ Kopjon Ramën, Çimin dhe Sokol Ballën

CNA.al ka siguruar disa foto ekskluzive, ku shihet sesi ish-politikani, aktualisht drejtor i Top Channel, Ben Blushi ka ndryshuar look-un. I mbyllur në Dardhë të Korçës, ashtu siç ne kemi raportuar më parë, duket se nuk ka qëndruar kot, por ka bërë disa punë. Ka rritur mjekrën dhe ka filluar sherret me banorët e zonës, … Continue reading Foto ekskluzive-Ben Blushi ndryshon pamjen/ Kopjon Ramën, Çimin dhe Sokol Ballën