Connect with Us

Tifoze e zjarrtë e Fiorentinës/ Njihuni me modelen shqiptare që po “tërbon” ndjekësit

Showbizz

Tifoze e zjarrtë e Fiorentinës/ Njihuni me modelen shqiptare që po “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Delfina Aziri është një nga modelet shqiptare e cila ka krijuar një karrierë mjaft të suksesshme në Gjermani.

Ajo realizon dhe publikon në rrjetet sociale foto shumë të nxehta në rrjetet sociale duke ndezur kështu imagjinatën e meshkujve.Bukuroshja shqiptare ka një numër të madh ndjekësish që sa vijnë e shtohen falë fotove provokuese që ajo publikon herë pas here në Instagram.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Rama i del në ëndërr/ Rrëfehet gazetarja seksi: Qamë hallet bashkë

Publikuar

-

Nga

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar disa herë me nota humori se do na dalë edhe në ëndërr dhe kjo i paska ndodhur me të vërtetë një gazetareje.

Bëhet fjalë për gazetaren nga Kosova Saranda Hoda, e njohur ndryshe si Sasa. Ajo ka treguar se një natë kishte parë në ëndërr kreun e qeverisë shqiptare.

Saranda rrëfeu në emisionin “Ftesë në 5” se Rama i kishte kërkuar të bisedonin dhe të dy kishin qarë hallet së bashku.

“Më ka ngelur në mendje ëndrra me Edi Ramën. Unë shikoj shumë ëndrra. Kur zgjohem nga gjumi komentoj që pashë atë ëndërr e këtë ëndërr. Por më e bukura e gjithë këtyre ëndrrave ka qenë ëndrra me Edi Ramën. Kishte shumë njerëz, erdhi më takoi mua dhe më kërkoi për të biseduar, qamë hallet me pak fjalë. Unë u ndjeva e privilegjuar që Edi erdhi më takoi. Në Kosovë thonë që është mirë kur sheh politikan në ëndërr dhe realizohet diçka e madhe”, deklaroi gazetarja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Doli me bikini para zyrës së Ramës/ Kush është gazetarja e Tv Klan që habiti me paraqitjen

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme opinioni publik u habit nga paraqitja e një gazetareje në emisionin e mëngjesit “Aldo Morning Shoë”.

Reporterja e Tv Klan u shfaq para kryeministrisë e veshur me bikini teksa po raportonte live për emisionin e mëngjesit.

Bëhet fjalë për Griselda Katirain, e cila është me profesion aktore.

Dita e djeshme nuk ishte hera e parë që Griselda raportonte e veshur me bikini, pasi ajo është shfaqur në këtë televizion kombëtar të madh edhe më parë sikur po shkon në plazh.

LEXO EDHE:  Fotot seksi të shqiptares në Playboy që do t’ju lënë pa gjumë

Për më tepër ndiqni disa foto të Griselda Katirait:

E pazakontë/ Gazetarja raporton me bikini në mes të Tiranës

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Emina Çunmulaj flet për ëndrrat/ “Sot jam një mama e lumtur”

Publikuar

-

Nga

Emina Çunmulaj është një nga modelet që ka arritur të ketë shumë suksese në SHBA. Ajo prej vitesh i është pëkushtuar familjes dhe rritjes së vajzave të saj.
Ndonëse ka jetuar për shumë vite në Amerikë dhe bën një jetë luksoze, Emina është shprehur se sot është një mama shumë e lumtur.
E gjitha kjo falë një pune shumë të vështirë dhe këmbënguljes ajo është sot një grua dhe mama shumë e lumtur.

LEXO EDHE:  Foto-Modelja seksi nis “arratisjen romantike”/ Kapet “mat” me biznesmenin turk

LEXO EDHE:  Foto+18/Modelja "nxeh" plazhin me format seksi, pozon me bikini në revistën e njohur

“Shumë, shumë kohë më parë kisha një ëndërr. Pas një pune shumë të vështirë dhe këmbëngulje dhe pak fat ja ku jam sot, një mama e lumtur”, shkruan ajo krahas fotos.

Në këtë foto Emina duket më në formë se kurrë me linjat perfekte. Në videot e shumta që poston në rrjetet sociale, Emina tregons e i kushton shumë kohë edhe palestrës dhe yogës.

Për më tepër shhni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE