Connect with Us

Çmend futbollistët/ Njihuni me tifozen më të flaktë

Showbizz

Çmend futbollistët/ Njihuni me tifozen më të flaktë

Publikuar

-

Sierra Egan është një modele e cila është bërë e njohur për format e saj tejet seksi. Sierra reklamon shpesh herë foto me bikini dhe çmend të gjithë ndjekësit e saj.

Bjondja bukuroshe është përfolur shumë edhe për lidhjen e saj me një ish futbollist të njohur, emrin e të cilit nuk e ka bërë kurrë publik.. Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot me bikini të Sierrës që do t’iu lënë pa mend./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tipare qiellore dhe fytyrë kukulle/ Fotot më mahnitëse të modeles së fitnesit

Publikuar

-

Nga

Kady McDermott është një vajzat që është bërë e njohur falë reality showt të famshëm Love Islands. Përveç kësaj bukuroshja ka pamjen e një kukulle dhe të shumtë janë ata që e ndjekin në rrjetet sociale.

Ajo ka fituar “BY Kady” si një nga modelet e fitnesit më të mira. CNA.al ka zgjedhur 50 fotot më të bukura të Kady që do t’iu lënë pa fjalë.Kady gjithashtu merret me modeling, fitness, si dhe është make up artiste.

LEXO EDHE:  Edhe Kim Kardashian do ta “xhelozonte”/ Fotot më “bombë” të modeles shqiptare

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Modelja çmend rrjetin/ Pozon me bikini minimaliste duke i lënë pak vend imagjinatës

Publikuar

-

Nga

Modelja seksi e fitnesit Tammy Hembrow nuk ndalet së publikuari foto provokative në rrjetet sociale. Ajo është bërë e njohur për shkak të formave të saj të rrumbullakosura.Temmy numëron mbi 10 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan foto shumë të nxehta.

Gjithashtu australianja është nënë e dy fëmijëve, përkatësisht një djali dhe një vajze. CNA.al iu paraqet një galeri me fotot më seksi të bukuroshes australiane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Edhe Kim Kardashian do ta “xhelozonte”/ Fotot më “bombë” të modeles shqiptare

Publikuar

-

Nga

Modelja shqiptare Ziza Pajaziti është një nga vajzat më seksi të rrjeteve sociale. 23 vjeçarja nuk ngurron së publikuari foto provokuese në Instagramin e saj ku çdo ditë shfaqet ndryshe.

Ajo numëron rreth 128 mijë ndjekës në Instagram me të cilët ndan foto tejet seksi duke treguar format bombastike.Kujtojmë se Ziza u shfaq për herë të parë në public si modele dhe më pas si aktore. Zizën e kemi parë si fillim në klipin e Milotit dhe Florianit në këngën “Fajin ma la”. ajo gjithashtu ka marrë pjesë në një skeç të Stupcave.

LEXO EDHE:  Nuk mund ta takosh Papën me gjoksin jashtë!

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE