Connect with Us

FOTOT- Me bikini minimaliste të verdha/ Modelja e fitnesit i vë “flakën” rrjetit

Showbizz

FOTOT- Me bikini minimaliste të verdha/ Modelja e fitnesit i vë “flakën” rrjetit

Publikuar

-

Modelja 21-vjeçare, Sommer Ray njihet për fotot e saj provokuese ku ekspozon format seksi dhe tepër të nxehta. Ajo po i ngjit me shpejtësi shkallët e karrierës, dhe është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, tashmë edhe si blogere.

Format e saj bombastike janë bërë tepër të “njohura” në Instagram ku është cilësuar edhe si modelja me të pasmet më seksi në rrjetet sociale.
Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me bikini minimaliste të verdha dhe po shijon rrezet e diellit.

Epo duket se karantina nuk ka qenë keq për të gjithë.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Sot është një nga vajzat më seksi të estradës muzikore/ Shihni si dukej Zajmina Vasjari në fëmijëri

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zajmina Vasjari është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Ajo numëron shumë ndjekës me të cilët ndan momente nga jeta e përditshme.

Së fundi ajo ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj për të uruar të motrën për ditëlindje. Dy motrat shfaqen në moshë të vogël, teksa kanë pozuar krah njëra-tjetrës të veshura me fustane.

LEXO EDHE:  Modelja e njohur nxjerr në shitje virgjërinë për 2 milion paund: “Dua të bëj nënën time krenare”

“Pranë njëra-tjetrës ose milje larg, motrat do të jenë gjithmonë të lidhura nëpërmjet zemrës. Gëzuar ditëlindjen!”- janë fjalët e këngëtares në foton e rrallë nga fëmijëria.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-“Më pëlqente kur dilja si klandestine”/ Balerina tregon 3 arsyet pse u zhgënjye me mbarimin e karantinës

Publikuar

-

Nga

Balerina e njohur Hueyda El Saied ka treguar se karantinën e saj po e kalon në Luksemburg ku tashmë karantina ka mbaruar. Por edhe pse karantina ka përfunduar ajo është shprehur nëpërmjet një video se nuk ka dalë për 3 arsye. Një ndër to ishte se i pëlqente më shumë karantina pasi i pëlqente të diltë në mënyrë klandestine me frikën se policia do ta ndalonte.

“Që dje në Luksemburg ka mbaruar karantina por unë s’kam dalë për 3 arsye. E para, se e dala nuk ka më lezet, më pëlqente kur dilja si klandestine, me frikën se do të më ndalonte policia. Së dyti, mbarimi i karantinës më ka zhgënjyer.

Unë mendoj se në fillim duhet të kishin lënë të dilnin meshkujt e pashëm dhe femrat normale si unë. Dhe pas një ose dy muaji të liheshin ato vajza që gjatë karantinës u ushtruan dhe nuk kanë shtuar asnjë kilogram.

LEXO EDHE:  Foto/ Modelja 44 vjeçare pas ndarjes nga bashkëshorti lidhet me 28 vjeçarin

LEXO EDHE:  Modelja e njohur nxjerr në shitje virgjërinë për 2 milion paund: “Dua të bëj nënën time krenare”

Së treti, nuk kam dalë se teksa bëra sport për t’u dobësuar dëmtova një brinjë dhe mezi marr frymë. Por nesër do të dal se dua të vendos atë maskën që të merr frymë, por të bën të dukesh misterioz”, shprehet ndër të tjera në video./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hueyda El Saied (@hueyda_artwork) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Zhvishet Demi Rose/ Dhuron poza topless për 14 milionë ndjekësit e saj

Publikuar

-

Nga

Demi Rose është një nga supermodelet më të ndjekura në Instagram. Ajo ka arritur numrin e 14 milionë ndjekësve dhe kjo sigurisht që ka një arsye, janë fotot e saj provokuese dhe format e rrumbullakosura.

Demi nuk ndal së pozuari në mënyrë seksi, duke ekspozuar format seksi thuajse e zhveshur. Ajo ka nisur me pushimet e saj në vende ekzotike dhe nuk ka nguruar aspak të pozojë toplles.

LEXO EDHE:  Foto/ Modelja 44 vjeçare pas ndarjes nga bashkëshorti lidhet me 28 vjeçarin

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Demi Rose./ CNA.al


 

LEXO TE PLOTE