Connect with Us

FOTOT-Emina Çunmulaj flet për ëndrrat/ “Sot jam një mama e lumtur”

Showbizz

FOTOT-Emina Çunmulaj flet për ëndrrat/ “Sot jam një mama e lumtur”

Publikuar

-

Emina Çunmulaj është një nga modelet që ka arritur të ketë shumë suksese në SHBA. Ajo prej vitesh i është pëkushtuar familjes dhe rritjes së vajzave të saj.
Ndonëse ka jetuar për shumë vite në Amerikë dhe bën një jetë luksoze, Emina është shprehur se sot është një mama shumë e lumtur.
E gjitha kjo falë një pune shumë të vështirë dhe këmbënguljes ajo është sot një grua dhe mama shumë e lumtur.

LEXO EDHE:  Foto+18/Modelja çeke nuk ndalet, shton ndjekësit me pozat nudo

“Shumë, shumë kohë më parë kisha një ëndërr. Pas një pune shumë të vështirë dhe këmbëngulje dhe pak fat ja ku jam sot, një mama e lumtur”, shkruan ajo krahas fotos.

Në këtë foto Emina duket më në formë se kurrë me linjat perfekte. Në videot e shumta që poston në rrjetet sociale, Emina tregons e i kushton shumë kohë edhe palestrës dhe yogës.

Për më tepër shhni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT- Me bikini minimaliste të verdha/ Modelja e fitnesit i vë “flakën” rrjetit

Publikuar

-

Nga

Modelja 21-vjeçare, Sommer Ray njihet për fotot e saj provokuese ku ekspozon format seksi dhe tepër të nxehta. Ajo po i ngjit me shpejtësi shkallët e karrierës, dhe është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, tashmë edhe si blogere.

Format e saj bombastike janë bërë tepër të “njohura” në Instagram ku është cilësuar edhe si modelja me të pasmet më seksi në rrjetet sociale.
Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me bikini minimaliste të verdha dhe po shijon rrezet e diellit.

LEXO EDHE:  Foto+18/Modelja çeke nuk ndalet, shton ndjekësit me pozat nudo

Epo duket se karantina nuk ka qenë keq për të gjithë.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Sot është një nga vajzat më seksi të estradës muzikore/ Shihni si dukej Zajmina Vasjari në fëmijëri

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zajmina Vasjari është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Ajo numëron shumë ndjekës me të cilët ndan momente nga jeta e përditshme.

Së fundi ajo ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj për të uruar të motrën për ditëlindje. Dy motrat shfaqen në moshë të vogël, teksa kanë pozuar krah njëra-tjetrës të veshura me fustane.

LEXO EDHE:  Modelja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë

“Pranë njëra-tjetrës ose milje larg, motrat do të jenë gjithmonë të lidhura nëpërmjet zemrës. Gëzuar ditëlindjen!”- janë fjalët e këngëtares në foton e rrallë nga fëmijëria.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-“Më pëlqente kur dilja si klandestine”/ Balerina tregon 3 arsyet pse u zhgënjye me mbarimin e karantinës

Publikuar

-

Nga

Balerina e njohur Hueyda El Saied ka treguar se karantinën e saj po e kalon në Luksemburg ku tashmë karantina ka mbaruar. Por edhe pse karantina ka përfunduar ajo është shprehur nëpërmjet një video se nuk ka dalë për 3 arsye. Një ndër to ishte se i pëlqente më shumë karantina pasi i pëlqente të diltë në mënyrë klandestine me frikën se policia do ta ndalonte.

“Që dje në Luksemburg ka mbaruar karantina por unë s’kam dalë për 3 arsye. E para, se e dala nuk ka më lezet, më pëlqente kur dilja si klandestine, me frikën se do të më ndalonte policia. Së dyti, mbarimi i karantinës më ka zhgënjyer.

Unë mendoj se në fillim duhet të kishin lënë të dilnin meshkujt e pashëm dhe femrat normale si unë. Dhe pas një ose dy muaji të liheshin ato vajza që gjatë karantinës u ushtruan dhe nuk kanë shtuar asnjë kilogram.

LEXO EDHE:  Modelja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë

LEXO EDHE:  Klithma e nënës me 4 fëmijë në karrige me rrota/ 1 muaj pa ushqime dhe ilaçe

Së treti, nuk kam dalë se teksa bëra sport për t’u dobësuar dëmtova një brinjë dhe mezi marr frymë. Por nesër do të dal se dua të vendos atë maskën që të merr frymë, por të bën të dukesh misterioz”, shprehet ndër të tjera në video./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hueyda El Saied (@hueyda_artwork) on

LEXO TE PLOTE