Connect with Us

VIDEO-Nuk përmbahen më/ Jonida dhe Romeo ndezin rrjetin duke kërcyer twerk

Showbizz

VIDEO-Nuk përmbahen më/ Jonida dhe Romeo ndezin rrjetin duke kërcyer twerk

Publikuar

-

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj janë kthyer në një nga çiftet më të dashur të showbizit shqiptar. Pas rikthimit, dyshja kanë qenë më aktivë se asnjëherë më parë në rrjetet sociale ku ndajnë me ndjekësit e tyre momente ku shfaqen së bashku.

Ata duket se kanë vendsour që rikthimin e tyre mos ta pranojnë me fjalë por me anë të videove të realizuar në Tik Tok. Jonida dhe Romeo kanë publikuar disa video ku shihen duke bërë twerk dhe janë kthyer virale në rrjetet sociale dhe janë pëlqyer shumë nga publiku.

LEXO EDHE:  “Mjaft me krim e drogë”!/ Alibeaj publikon videon e Ramës dhe bën thirrjen e fortë

Për më tepër shihni videot e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

1 Koment

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Graniti lë me “gisht në gojë” vajzat e shtëpisë/ Bën gjestin e papritur për Fifin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Fifi dhe Graniti tashmë kanë vendosur që të jenë shokë, pavarësisht gjithçkaje që ndodhi mes tyre.

Gjatë ditës ka patur situata ku Semi është afruar më shumë me Granitin, madje nuk ka kursyer as komplimentat.

Së fundi, në shtëpi ka ndodhur një situatë ngacmuese ku Semi i ka kërkuar Granitit të qërojë fruta dhe ai ka përgatitur një pjatë.

LEXO EDHE:  Ulsi Manja reagon pas publikimit të videos/ Lefter Alla duhet të shkarkohet…

LEXO EDHE:  Pas bojkotit të reklamave, reagon Zuckerberg: Do të rikthehen shumë shpejt

Ndërkaq Sheila duke e provokuar i thotë ta bëjë mirë pjatën “me shumë dashuri për Semin”, por në fakt ai i ka befasuar të gjithë me veprimin duke i dërguar pjatën me fruta Fifit./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bomba” e Instagramit/ Modelja britanike çmend meshkujt me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Demi Rose është një nga modelet më seksi të Instagramit. Modelja numëron më shumë se 18 milionë ndjekës në Instagram.

Ajo njihet tashmë në të gjithë botën për format e saj bombastike si dhe fotot provokuese.Së fundi modelja ka publikuar disa foto ku shihet me bikini minimaliste duke ekspozuar kështu linjat e saj aq të dëshiruara nga femrat dhe që çmendin meshkujt.

LEXO EDHE:  Video/ Arinjtë e murrmë shfaqen në zonën e mbrojtur “Guri i Nikës”

LEXO EDHE:  Meta i përgjigjet Ramës me video/ Reflekto se përndryshe do të kesh jo vetëm një President “të shkalluar” por…

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Thyerja e rregullave nga banorët e Big Brother Vip/ Çfarë do të ndodhë të martën?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për shkak të thyerjes së rregullave Big Brother ka marrë vendimin për të penalizuar të gjithë banorët “Vip”.

Sheila ka lexuar vendimin e marrë, në të cilin thuhet se disa prej banorëve kanë hequr me qëllim mikrofonin dhe kanë folur duke përshpëritur duke thyer kështu rregullin numër një të këtij realityshow.

Ndaj të martën të gjithë banorët do të penalizohen dhe do të bëjnë gati valixhet.

Banorë në fillim të programit, jeni paralajmëruar se nëse do të vazhdoni të thyeni rregullat do të penalizoheni. Disa prej jush kanë fikur me qëllim mikrofonin dhe kanë folur duke pëshpëritur, duke thyer kështu rregullin numër 1 të Big Brother që është transparenca me publikun. Prandaj “Vëllai i Madh” ka vendosur që ditën e martë t’iu penalizojë të gjithëve. Bëni gati valixhet të gjithë”, thuhet në zarfin e zi./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Video/ Arinjtë e murrmë shfaqen në zonën e mbrojtur “Guri i Nikës”

LEXO EDHE:  Blushi publikon videon e mjerimit/Çfarë ndodh nëse votoni Edi Ramën 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE