Connect with Us

VIDEO-Nuk përmbahen më/ Jonida dhe Romeo ndezin rrjetin duke kërcyer twerk

Showbizz

VIDEO-Nuk përmbahen më/ Jonida dhe Romeo ndezin rrjetin duke kërcyer twerk

Publikuar

-

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj janë kthyer në një nga çiftet më të dashur të showbizit shqiptar. Pas rikthimit, dyshja kanë qenë më aktivë se asnjëherë më parë në rrjetet sociale ku ndajnë me ndjekësit e tyre momente ku shfaqen së bashku.

Ata duket se kanë vendsour që rikthimin e tyre mos ta pranojnë me fjalë por me anë të videove të realizuar në Tik Tok. Jonida dhe Romeo kanë publikuar disa video ku shihen duke bërë twerk dhe janë kthyer virale në rrjetet sociale dhe janë pëlqyer shumë nga publiku.

Për më tepër shihni videot e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
1 Koment

1 Koment

  1. Teli

    12 Maj, 2020 at 3:36 pm

    I shkreti djale, do vuaje ca, sa ti vijne mendte.

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

10 historitë prekëse që qëndrojnë pas tatuazheve të Vip-ave

Publikuar

-

Nga

David Beckham ka 55 tatuazhe në trupin e tij dhe Angelina Jolie ka 17 deri më tani – ethet e tatuazheve në Hollywood po rriten e po bëhen më të forta. Por jo të gjithë artistët i bëjnë për të qenë në trend. Disa nga të famshmit më të njohur kanë imazhe emocionale të ngjitura në lëkurën e tyre të cilat kanë histori të thella pas tyre.

Bright Side ka përpiluar një listë me 10 tatuazhet e të famshmëve që kanë kuptim të madh.

1.Rihanna bëri një tatuazh që i dedikohej gjyshes së saj.

E njohur për bërjen e deklaratave të guximshme, Rihanna bëri tatuazh masiv të perëndeshës egjiptiane Isis në 2012 menjëherë nën gjoksin e saj. Kjo dedikuar gjyshes së saj të ndierë.

2. Ariana Grande – për viktimat e Manchester Arena

Ajo bëri tatuazh një bletë pas veshit të saj në shenjë të viktimave që humbën jetën në Manchester Arena.

3.Vanesa Hudgens – për mbajtur gjallë një kujtim të ëmbël.

LEXO EDHE:  Publikohet videoja e atentatit që tronditi Vlorën

LEXO EDHE:  “Kam nevojë për armiq të rinj”/ Ilda Bejleri ka një mesazh për të gjithë ata që e urrejnë

Njjavë para se të lindte, një flutur zbarkoi në barkun e nënës së saj dhe kështu u emërua Vanessa, siç u zbulua në një intervistë. Vanessa është një derivat latin i “fluturës”.

4.Kevin Jonas – për dashurinë e gruas së tij

Ai i shprehu dashurinë gruas së tij duke gdhendur në lëkurë imazhin e saj.

5.Miley Cyrus

Ajo tatuazhoi dy qentë e saj në mënyrë që ti kishte gjithnjë me vete.

6.Halsey

Ajo tatuazhoi një patkua me kokë poshtë që simbolizon fatin e keq dhe për ti kujtuar vetes e gjithmonë duhet të punojë shumë fort për të arritur dicka.

7.Sam Smith

Ai realizoi si tatuazh shenjën e barazimit në gishtin e tij si një kërkesë për barazi gjinore.

8.Grant Gustin

Ai bëri tatuazh qenin, të cilin e konsideron si mikun e saj më të mirë.

9.Lea Michele

Ajo shkruajti emrin e ish partnerit të saj për ta kujtuar atë.

10.Joe Jonas

Për të kujtuar qenin e tij ai vendosi të realizonte tatuazhin.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Olsi Bylyku publikon fotot nga fëmijëria/ Shihni sa ka ndryshuar aktori i humorit

Publikuar

-

Nga

Aktori i humorit Olsi Bylyku është kthyer një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Edhe pse shumë i rezervuar për jetën e tij private, Olsi është bërë paksa nostalgjik dhe ka ndarë disa foto nga fëmijëria.

Nga pamjet në foto, aktori nuk është se ka shumë ndryshime në pamjen e jashtme. Me një sens humori të paparë, Olsi ka treguar se ka mbetur po i njëjti.

LEXO EDHE:  Rikthim i virusit?/ Berisha flet si mjek: Nuk mund të zhduket pa gjetur ilaçin

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“E urrej kur viktimizohet”/ Mozzik flet për ndarjen nga Loredana: Nuk kthehem më me të

Publikuar

-

Nga

Reperi Mozzik ka folur hapur për ndarjen nga reperja Loredana. Prej kohësh ata nuk janë më bashkë dhe gjatë kësaj kohe janë përfolur shumë në mediat sociale.

I ftuar në emisionin Nin, Mozzik ka treguar se asgjë nuk është bërë për marketing dhe se nuk ka ndërmend të kthehet sërish me Loredanën ndonëse kanë një vajzë.

“Jam nga njerëzit duket folur për këtë temë. Nuk ka qenë për marketing. Nuk bëj një gjë kaq absurde për marketing. Është diçka normale, për mua është gjë normale janë dy persona që nuk shkojnë më me njëri-tjetrin dhe nuk janë më. Nuk jemi më, ishim dikur dhe nuk jemi më,”– tha ai i ftuar në emisionin “Nin”.

Pyetjes se përse janë ndarë iu përgjigj: “Është çështje që nuk ia vlen ta ndaj me njerëzit. Është pjesë e imja dhe e saj. Nëse ajo e ka ndarë një pjesë të këtij sqarimi, është shumë e qartë që ne të dy nuk jemi më. Më shqip nuk mund ta them. Është diçka që e kam vendos unë personalisht dhe deri sot vendimet që kam marrë për jetën dhe nuk i kthehem asaj rruge.

LEXO EDHE:  Skandali me kryebashkiakun e Dibrës/ Ulsi Manja: Skenar i turpshëm politik

Nuk i kthehem rrugës për ribashkim me të. Është diçka që ka ndodhur dhe nuk kthehet. Jemi ndarë, nuk jemi më dhe nuk bëhemi më. Pishman nuk jam për asgjë. Ishte një kohë e mirë por gjithë mjaltë nuk ka. Lidhja jemi nuk është ajo që nxjerrim në këngë. Lidhja dhe Muzika janë komplet të ndryshme. Ka pasur dashuri mes nesh dhe ka akoma. Nuk është se ka kaluar shumë kohë, nuk më vjen turp ti kallzoj këto gjëra. Nuk mund të them që e urrej dhe mos më fol për atë njeri.”

Gjithashtu Mozzik ka folur për deklaratat e disa kohëve më parë ku shprehej se e urrente kur viktimizohej se dhe po përdorte vajzën.
“E urrej kur dikush viktimizohet. Dikë që e njoh dhe e di kur viktimizohet, e di. Viktimizimi për të dalë në sytë e njerëzve e mirë është keq për mua. S’kam biseduar kurrë për këtë temë deri sot,”– u shpreh ai.

LEXO TE PLOTE