Connect with Us

Teston durimin/ Kylie Jenner publikon videon me Stormin që po bën xhiron në rrjetet sociale

Showbizz

Teston durimin/ Kylie Jenner publikon videon me Stormin që po bën xhiron në rrjetet sociale

Publikuar

-

Miliarderja Kylie Jenner në vitin 2018 u bë nënë e një vajze, e cila quhet Stormi dhe tani është shumë e famshme falë nënës së saj.
Kylie ka realizuar një test durimi me vajzën e saj, një projekt që e kishte parë në Internet.

Në vdieon e postuar, Kylie i vë përpara karamelet e saj të preferuara dhe i kërkon së bijës që nëse e pret do ti jap tri karamele.
Gjithcka është e filmuar dhe reagimi i saj është tejet i adhurueshëm. Stormi jo vetëm që e pret mamanë e saj por tregon se është nëj vajzë e bindur dhe ka shumë durim.

LEXO EDHE:  Video e kryebashkiakut me kokainë/ Artan Hoxha deklaratë tronditëse: Policia të jetë vigjilente, do të ketë ngjarje me pasoja të rënda

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Kim Kardashian i vë flakën Instagramit/ Pozon topless

Publikuar

-

Nga

Biznesmenia Kim Kardashian njihet për format e saj shpërthyese. Ditët e fundit ka qenë tejet e komentuar për jetën e saj private. Në media u përfol për një krizë në martesën e saj me Kaney ëest.

Po përtej kësaj ajo vijon me fotot seski në rrjetet sociale. Ajo ka pozuar topless e mbuluar vetëm me një kurorë lulesh. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Vesa Luma feston ditëlindjen/ Merr urimin më romantik nga mbreti i saj

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Vesa Luma dhe Biga Basta prej vitesh jetojnë në Zelandën e Re ku dhe kanë krijuar jetën e tyre. Ditën e sotme këngëtarja feston sot 34 vjetorin e saj të lindjes dhe nuk kishte si të mungonte një urim kaq romantik sa i baskëshortit të saj Big Basta.

Reperi ka publikuar një foto të Vesës dhe krahas saj shkruan: “Sot eshte ditelindja e zemres sime Vesa Luma.. Nuk harrohen momentet qe kemi kaluar dhe po kalojme bashke, ato premtimet e bukura ne netet e gjata nen driten e henes qe pasqyronte ne fytyren tende. U dashurova me ty qe ne momentin e pare dhe cdo dite e me shume me shtohet dashuria.

LEXO EDHE:  Video e kryebashkiakut me kokainë/ Artan Hoxha deklaratë tronditëse: Policia të jetë vigjilente, do të ketë ngjarje me pasoja të rënda

LEXO EDHE:  Një shëtitje me mamin dhe babin/ Kylie Jenner publikon fotot e Stormit duke fjetur

Te falenderoj per gjithcka qe je dhe per qe je kaq perfekte, nje nene e shkelqyer, grua dhe shoqe e pazevendesueshme! Te uroj ti gezosh dhe 1000 ditelindje te tjera me emer dhe 100 tjera me jete! Te dua!”

Nga lumturia dhe dashuria e madhe Vesa Luma e ka falenderuar publikisht bashkëshortin e saj duke e quajtur “Mbreti im”.

“Jeta ime është e përmbushur kur kam mbretin tim afër! Të dua shumë jetë!”- shkruan Vesa Luma.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatorja shqiptare flet hapur për virgjërinë/ “Kur vjen koha e martesës vajzat qepen, sikur ajo pika e gjakut do i vejë vulën”

Publikuar

-

Nga

Moderatorja shqiptare Fjoralba Ponari është përballur shpesh herë me pyetjet mbi virgjërinë. Gjatë një interviste me ndjekësit e saj, moderatorja pyetet “Si mendon, virgjëria në Shqipëri është tabu apo injorancë?”.

Fjoralba nuk i është shmangur aspak pyetjes duke u përgjigjur se burrat mund të bredhin lule më lule por nusen e duan të virgjër. Moderatorja ka prekur gjithashtu edhe një fenomen që vitet e fundit ka prekur shumë vajzat shqiptare.

“Për sa kohë ka meshkuj që zgjedhin të bredhin lule më lule vet por nusen e duan të virgjër… e femra që zgjedhin të kenë marrëdhënie, e kur vjen koha e martësës në fund qepen, sikur ajo pika e gjakut do i vejë vulën zgjedhjeve të së kaluarës së saj… Flasim për tabu…aty ku me ndërgjegje himeni vlen më shumë se dëshirat dhe emocionet individuale.”-shkruan Ponari.

LEXO EDHE:  Publikohet video e plotë / Si u var Sadam Husein

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE