Connect with Us

E zuri lemza në edicionin e lajmeve/ Drini Zeqo tregon prapaskenat: Çfarë nuk ndodh…

Showbizz

E zuri lemza në edicionin e lajmeve/ Drini Zeqo tregon prapaskenat: Çfarë nuk ndodh…

Publikuar

-

Gazetari Drini Zeqo është një nga spikerët më të njohur të lajmeve. I ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, Drini është përballur me pyetjet pikante të Deonit të vogël.
Në ekran u shfaq një video ku gazetarin e kishte zënë lemza gjatë një edicioni të lajmeve. I pyetur për këto lloj incidentesh ai është shprehur:

“Dëgjo, ti nuk e ke idenë se çfarë nuk mund të ndodhe në një studio lajmesh. Edhe ajo që nuk ta merr mendja, sepse është jeta jonë, është transmetim i drejtpërdrejtë, je çdo mbrëmje, je live, ke tensionin, ke problematikën familjare, të dhemb dhëmbi, të dhemb këmba, të dhemb barku, d.m.th. lajmet janë një lëkurë e dytë e imja, që tani jetoj me të.

Edhe kur më ndodh një fatkeqësi më duhet të dal në lajme, edhe kur jam i lumtur më duhet të dal në lajme. Kështu që çdo gjë ndodh në lajme”, ka treguar gazetari Drini Zeqo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U përfol për një lidhje dashurie me Flori Mumajesin/ Flet Kejsi Tola: Kam filluar të jetoj

Publikuar

-

Nga

Kejsi Tola dhe Flori Mumajesi, pak kohë më parë u përfolën për një histori dashurie. Mbrëmjen e kaluar, e ftuar “Në kurthin e Piter Pan”, Alketa Vejsiu e ka pyetur Kejsin nëse këto aludime kanë qenë të vërteta apo lajme të rreme.

“Unë mendoj që “fake news” do ketë gjithmonë dhe nga gjithë eksperienca ime në botën e muzikë dhe showbizit, se jemi njerëz publik edhe gjërat nuk mundesh dot t’i ndalosh, por jam mësuar.

LEXO EDHE:  VIDEO – Kishte ditëlindjen/Nuk do ta besoni për çfarë i shpenzoi lekët e festës së saj

Kam filluar të mësoj të jetoj edhe me lajmet e pavërteta, edhe pse në fillim më mërzisnin shumë dhe më preknin emocionalisht… patjetër që “fake news” do ekzistojnë gjithmonë, edhe le të hamendësojnë njerëzit sa të duan për çfarë të duan”, është shprehur Kejsi Tola./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Njihuni me modelen më “hot” të rrjetit/ Fotot e saj ngacmojnë imagjinatën e meshkujve

Publikuar

-

Nga

Khloe Terae është e njohur nga publiku si modele. Khloe e ka nisur karrierën e saj si modele që në moshën 18 vjeç. Ajo është vlerësuar nga Playmate e Muajit nga Playboy Meksika dhe Afrika e Jugut në vitin 2013.

Ajo më vonë u emërua Playboy Cyber Girl e Muajit në Janar të 2014, dhe Cyber Girl of the Year në 2015.Khloe lindi në 7 maj 1993 në Toronto, Kanada. Ajo është shoqe e modeles Kina Tavarozi.

LEXO EDHE:  Mos e humbisni!/Kjo video do iu bëjë të lini duhanin

CNA.al ka përzgjedhur 30 fotot më shpërthyese dhe përvëluese të modeles Khloe Terae. Fotot do t’i gjeni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mami më seksi e Instagramit/ Fotot më fantastike të modeles polake

Publikuar

-

Nga

Monika Stronska është një nga modelet më të njohura në Poloni. Ajo ka fituar kompeticionin e bukurisë dhe është shpallur Miss Polonia. Gjithashtu është nënë e një vajze.

Monika është shumë aktive në rrjetet sociale ku numëron me mijëra ndjekës me të cilët ndan shumë foto seksi. Për më tepër ne kemi përzgjedhur disa prej tyre të cila mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme. / CNA.al

LEXO TE PLOTE