Connect with Us

VIDEO- Balerina ngre temperaturat/ Me bikini rozë tërbon ndjekësit

Showbizz

VIDEO- Balerina ngre temperaturat/ Me bikini rozë tërbon ndjekësit

Publikuar

-

Sezoni i verës ka trokitur dhe shumë personazhë të famshëm e kanë kaluar fundjavën në bregdet. Njëra prej tyre është edhe balerina dhe prezantuesja e motit Alba Hoxha, e cila ka thyer karantinën duke shijuar rrezet e diellit dhe detin në jug të Shqipërisë.

E veshur me bikini rozë, Alba ka dhuruar një kërcim shumë sensual duke ndezur rrjetin me komente. Krahas videos së publikuar ajo mirëpret verën dhe tregon pamjet e mrekullueshme të natyrës.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-“Të kesh b*thë nuk është asgjë”/ Karantina “çmend” Roza Latin

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Roza Lati njihet për natyrën e saj shumë të drejtëpërdrejtë dhe të thënit gjërat ashtu sic i mendon. Bukuroshja bjonde e ekranit ka vendosur të arratiset në bregdet pasi si shumë të tjerë nuk e duron dot izolimin.

Në disa postime në Instagramin e saj, Roza duket se i është përshtatur trendit të momentit. Krahas fotove seksi ku tregon të pasmet Roza shkruan se Karantina e ka shtyrë të realizojë “belfie” ( foto të të pasmeve).

“E di mire, eshte aktuale… te kesh b**h nuk eshte asgje. Ti eskpozosh eshte gje e madhe”, vijon më tej moderatorja.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Luana Vjollca në dilemë për dasmën me Krenarin/ Coronavirus iu prish planet për martesë?

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj prej vitesh janë në një marrëdhënie dashurie por asnjëri prej tyre nuk e konfirmuan lidhjen. Thuhet se lidhja e tyre është shumë serioze madje dyshja kishin bërë edhe planet për martesë por sipas Panorama Plus dasma është anuluar për shkak të Coronavirusit.

Çifti i kishte nisur përgatitjet e dasmës që vitin e kaluar dhe kishte vendosur për të gjitha detajet që nga fustani i nusërisë deri tek këngëtarët që do të performonin në ditën e tyre më të rëndësishme.

Panorama Plus shkruan se dasma do të realizohej në Gjirin e Lalëzit dhe do të ishte një dasmë me shumë të ftuar Vip. Luana dhe Krenari kanë vendosur të anulojnë dasmën këtë vit por ende nuk dihet nëse do të zhvillohet edhe vitin tjetër pasi ata janë shumë supersticiozë dhe nuk do donin që të martoheshin në një vit me numër tek.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas romancës me Redjan Rrajën/ Kejvina Kthella shfaqet në krahët e këngëtarit të famshëm

Publikuar

-

Nga

Modelja Kejvina Kthella dhe këngëtari Seven Saraqi janë përfolur për një romancë dashurie. Pak kohë më parë dyshja u shfaqën shumë pranë njëri tjetrit duke i bërë të gjithë të dyshonin se mes tyre kishte një lidhje dashurie.

Së fundi Kejvina dhe Seven i kanë përforcuar këto dyshime duke u shfaqur sërish në krahët e njëri-tjetrit.  Në një video në Instastory Kejvina shihet krah Sevenit, teksa i prek atij kapelen. Ajo e ka etiketuar në postim këngëtarin duke e shoqëruar me një emoji të buzëqeshur.


Kujtojmë se pak kohë më parë, u zbulua lidhja e Kejvinës me Redjan Rrajën i cili akuzohet për atentat ndaj Prokurorit Arjan Ndoja. Duket se bukuroshja e ka hedhur pas këtë histori dhe ka nisur një jetë të re.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE