Connect with Us

U përfol për lidhje dashurie me ish të dashurin e Jordyn Wood/ Si qëndron e vërteta e marrëdhënies së Kendall Jenner me basketbollistin

Showbizz

U përfol për lidhje dashurie me ish të dashurin e Jordyn Wood/ Si qëndron e vërteta e marrëdhënies së Kendall Jenner me basketbollistin

Publikuar

-

Modelja e njohur Kendall Jenner, dhe ish i dashuri i Jordyn Woods, Devin Booker u përfolën për një lidhje dashurie pasi u kapën mat nga paparacët në shoqërinë e njëri-tjetrit.
“Entertainment Tonight”, së fundmi ka zbuluar gjithçka nga raporti i tyre dhe nuk është aspak ashtu siç dukej.

Burime të afërta me lojtarin 23-vjeçar të NBA-së kanë mohuar se një romancë e mundshme mes basketbollistit dhe modeles së njohur ekziston, duke thënë se dyshja “nuk janë duke u takuar” e as nuk janë “në lidhje”.

Burimi ka shtuar se ata janë parë bashkë, pasi kanë rreth shoqëror të përbashkët. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“S’ka vaksinë për zemrën e thyer”/ Fjoralba Ponari jep këshilla si të ecni përpara në situata të tilla

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Fjoralba Ponari është një nga personazhet e ekranit më aktivë në rrjetet sociale. Ajo shpesh herë realizon intevista të shkurtra me ndjekësit e saj duke treguar dhe detaje nga jeta private.

Ajo e ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie por nuk ka preferuar të zbulojë më shumë detaje rreth identitetit të tij duke e mbajtur shumë hermetike privatësinë.
Një nga ndjekësit e ka pyetur nëse i është thyer zemra ndonjëherë dhe si ia ka dalë të ecë përpara.

LEXO EDHE:  “Do i përgjigjem se plas!”: Fifi flet më në fund për Florin dhe i kërkon atij falje publikisht

“S’ka vaksinë kundër thyerjes së zemrës. Fokusohu në ndjesitë pozitive të jetës, këndo, kërce, lexo, dil me shoqërinë, nis një hobi të ri. Bëj gjërat që do, rritu si njeri dhe do tërheqësh të njëjtat gjëra e njerëz pozitivë rreth vetes”, ka thënë Fjoralba Ponari.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-U zunë me grushte dhe prej flokësh/ Kourtney i kërkon falje Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

Pak kohë më parë në një nga episodet e reality shoët Keeping up ëith Kardashians, dy motrat e famshme, Kim dhe Kourtney u zunë me grushte dhe u kapën prej flokësh.
Dy vajzat iu drejtuan njëra tjetrës me fjalë ofenduese dhe gjithcka u bë virale në mediat sociale.

Por duket se gjërat janë rregulluar mes motrave. Sipas Cosmopolitan Kourtney i ka kërkuar falje Kim vetëm për një arsye.Kim dhe Kourtney duhet të shkojnë në një udhëtim në Armeni në ditët e ardhshme dhe shqetësohen se ato nuk duan që fëmijët e tyre të kuptojnë se marrëdhënia midis motrave është pak e tensionuar dhe delikate.
Ndërkohë që e motra e tyre Khloe Kardashian mendon që nëse nuk do ishte udhëtimi që ato do marrin të dyja për në Armeni, Kourtney me siguri nuk do t’i kërkonte falje Kim-it.

LEXO EDHE:  Rozana Radi në një lidhje prej 3 vitesh, zbulohet identiteti i fatlumit

Pra Kourtney Kardashian i kërkoi falje të motrës që e gjuajti me një shishe ujë vetëm sepse duhej ta bënte, por jo se kishte dëshirë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-“E ujitët lulen”/ Stilisti shqiptar publikon foton me mbathje, në rrjet plasin komentet

Publikuar

-

Nga

Stilisti i njohur shqiptar Niko Komani i ka habitur të gjithë ndjekësit e tij me foton e fundit të publikuar në rrjetet sociale. Ai është shfaqur duke pozuar i veshur me të të brendshme dhe kaq ka mjaftuar që në Instagramin e tij të plasin komentet.

“E ujitët lulen” shkruan ai krahas fotos. Kanë qenë të shumtë personazhet e famshëm që kanë komentuar si Roza Lati, make up artisti Arbër Bytyqi, Sara Kolami e shumë komentues të tjerë.

LEXO EDHE:  6 vjet lidhje në fshehtësi/Çifti i famshëm më në fund del në publik dorë për dore

“Lart”, i shkruan Roza Lati. “Hottie”, i komenton grimieri Arbër Bytyqi. “Bëhu gati për plazh edhe leri keto “, i shkruan Sara Kolami.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE