Connect with Us

“S’ka vaksinë për zemrën e thyer”/ Fjoralba Ponari jep këshilla si të ecni përpara në situata të tilla

Showbizz

“S’ka vaksinë për zemrën e thyer”/ Fjoralba Ponari jep këshilla si të ecni përpara në situata të tilla

Publikuar

-

Moderatorja Fjoralba Ponari është një nga personazhet e ekranit më aktivë në rrjetet sociale. Ajo shpesh herë realizon intevista të shkurtra me ndjekësit e saj duke treguar dhe detaje nga jeta private.

Ajo e ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie por nuk ka preferuar të zbulojë më shumë detaje rreth identitetit të tij duke e mbajtur shumë hermetike privatësinë.
Një nga ndjekësit e ka pyetur nëse i është thyer zemra ndonjëherë dhe si ia ka dalë të ecë përpara.

LEXO EDHE:  Këshilla të dobishme për menaxhimin e shtëpisë

“S’ka vaksinë kundër thyerjes së zemrës. Fokusohu në ndjesitë pozitive të jetës, këndo, kërce, lexo, dil me shoqërinë, nis një hobi të ri. Bëj gjërat që do, rritu si njeri dhe do tërheqësh të njëjtat gjëra e njerëz pozitivë rreth vetes”, ka thënë Fjoralba Ponari.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ledri Vula djalë për shtëpi/ Publikon foto duke hekurosur rroba

Publikuar

-

Nga

Ledri djalë për shtëpi/ Publikon foto duke hekurosur rroba

Ledri Vula është padyshim një nga këngëtarët më të preferuar të vajzave, pavarësisht se tashmë ai e ka zgjedhur partneren e jetës dhe është në pritje për t’u bërë baba.

Pavarësisht pasionit për muzikën, Ledri na ka vërtetuar se është një djalë dhe një burrë i mbarë edhe për shtëpinë.

Fillimisht ai na ka treguar se di të gatuajë, ndërsa sonte na zbulon se e ndihmon partneren e tij Sarën edhe me punët e tjera.

LEXO EDHE:  Si kapërcehet frika nga fluturimi me avion?

LEXO EDHE:  Skiatorja tregon se si është të performosh kur je me perioda

Ledri ka publikuar një foto ku shihet duke hekurosur rrobat, ndërkohë që lan dhëmbët, ndërsa foton e ka shoqëruar me shpehjen “djalë për shtëpi”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Vdekjes do t’i thoja më rri larg”/ Këngëtarja flet për mungesën e babait të saj

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Rosela Gjylbegu ka qenë e ftuar në emisionin “ABC e pasdites” ku ka folur për jetën e saj personale dhe profesionale.

Gjylbegu është ndalur te vdekja e babai të saj para disa vteve dhe është shprehur se dhimbja nuk kalon, por thjesht mësohesh me mungesën.

Nuk kalon dhimbja, thjesht jeton dhe mësohesh me mungesën. Nuk ka asnjë ditë pa të cilën unë nuk e mendoj tim atë. Shpesh herë them po sikur të ishte babi çfarë do më thoshte. Vdekjes do t’i thoja më rri larg, më rri shumë larg se e kam përjetuar një dhimbje të madhe kështu që kam nevojë të jetoj dhe ka kohë për atë”, tha Gjylbegu.

E pyetur për garim në festivalin e RTSH-së Gjylbegu tha se kënga që ka zgjedhur është e qëllimtë dhe nuk dontë të ishte e paparashikueshme.

LEXO EDHE:  “Ajo do komandojë për të gjitha”/Pas këshillave për martesën, Gaz Paja i kthen përgjigje Erion Veliajt

LEXO EDHE:  Bashkëjetojnë prej 8 vitesh/ Rozana Radi flet për herë të parë për partnerin

“Kënga që kam zgjedhur është e qëllimtë sepse mendova që të gjithë do e parashikonin Roselën me një baladë, nuk doja të isha e parashikueshme. Më duhej një këngë që ta këndonin të gjithë që nga fëmijët, mosha e re, adoleshentet dhe ka rezultuar kështu sepse është fetive e gëzueshme”, tha Rosela./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më e “nxehtë” e pasarelave/ Kelly Galle, mahnitëse në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Modelja më e "nxehtë" e pasarelave/ Kelly Galle, mahnitëse në fotot e fundit

Kelly Galle është një nga modelet më seksi të pasarelave. Kelly ka një trup tejet të tonifikuar dhe këtë e tregon në të gjitha fotot e saj me bikini.

Këmbë të tonifikuara dhe bark me muksuj, modelja ka trupin që çdo femër do të dëshironte.

Bukuroshja është një nga modelet e Victoria Secret dhe nuk ndalet së provokuari me fotot e saj. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE