Connect with Us

FOTOT-U zunë me grushte dhe prej flokësh/ Kourtney i kërkon falje Kim Kardashian

Showbizz

FOTOT-U zunë me grushte dhe prej flokësh/ Kourtney i kërkon falje Kim Kardashian

Publikuar

-

Pak kohë më parë në një nga episodet e reality shoët Keeping up ëith Kardashians, dy motrat e famshme, Kim dhe Kourtney u zunë me grushte dhe u kapën prej flokësh.
Dy vajzat iu drejtuan njëra tjetrës me fjalë ofenduese dhe gjithcka u bë virale në mediat sociale.

Por duket se gjërat janë rregulluar mes motrave. Sipas Cosmopolitan Kourtney i ka kërkuar falje Kim vetëm për një arsye.Kim dhe Kourtney duhet të shkojnë në një udhëtim në Armeni në ditët e ardhshme dhe shqetësohen se ato nuk duan që fëmijët e tyre të kuptojnë se marrëdhënia midis motrave është pak e tensionuar dhe delikate.
Ndërkohë që e motra e tyre Khloe Kardashian mendon që nëse nuk do ishte udhëtimi që ato do marrin të dyja për në Armeni, Kourtney me siguri nuk do t’i kërkonte falje Kim-it.

Pra Kourtney Kardashian i kërkoi falje të motrës që e gjuajti me një shishe ujë vetëm sepse duhej ta bënte, por jo se kishte dëshirë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-“E ujitët lulen”/ Stilisti shqiptar publikon foton me mbathje, në rrjet plasin komentet

Publikuar

-

Nga

Stilisti i njohur shqiptar Niko Komani i ka habitur të gjithë ndjekësit e tij me foton e fundit të publikuar në rrjetet sociale. Ai është shfaqur duke pozuar i veshur me të të brendshme dhe kaq ka mjaftuar që në Instagramin e tij të plasin komentet.

“E ujitët lulen” shkruan ai krahas fotos. Kanë qenë të shumtë personazhet e famshëm që kanë komentuar si Roza Lati, make up artisti Arbër Bytyqi, Sara Kolami e shumë komentues të tjerë.

LEXO EDHE:  Foto/ Kim Kardashian blen ëmbëlsira me veshje provokuese

“Lart”, i shkruan Roza Lati. “Hottie”, i komenton grimieri Arbër Bytyqi. “Bëhu gati për plazh edhe leri keto “, i shkruan Sara Kolami.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO- Balerina ngre temperaturat/ Me bikini rozë tërbon ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Sezoni i verës ka trokitur dhe shumë personazhë të famshëm e kanë kaluar fundjavën në bregdet. Njëra prej tyre është edhe balerina dhe prezantuesja e motit Alba Hoxha, e cila ka thyer karantinën duke shijuar rrezet e diellit dhe detin në jug të Shqipërisë.

E veshur me bikini rozë, Alba ka dhuruar një kërcim shumë sensual duke ndezur rrjetin me komente. Krahas videos së publikuar ajo mirëpret verën dhe tregon pamjet e mrekullueshme të natyrës.

LEXO EDHE:  “Angelina është thjesht një k****”/Biznesmenia rrëfen sherrin me aktoren e njohur

LEXO EDHE:  Menaxhere e të bijave miliardere, ja sa fiton biznesmenia Kris Jenner

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-“Të kesh b*thë nuk është asgjë”/ Karantina “çmend” Roza Latin

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Roza Lati njihet për natyrën e saj shumë të drejtëpërdrejtë dhe të thënit gjërat ashtu sic i mendon. Bukuroshja bjonde e ekranit ka vendosur të arratiset në bregdet pasi si shumë të tjerë nuk e duron dot izolimin.

Në disa postime në Instagramin e saj, Roza duket se i është përshtatur trendit të momentit. Krahas fotove seksi ku tregon të pasmet Roza shkruan se Karantina e ka shtyrë të realizojë “belfie” ( foto të të pasmeve).

LEXO EDHE:  Kim Kardashian pozon nudo për të festuar suksesin e rradhës

“E di mire, eshte aktuale… te kesh b**h nuk eshte asgje. Ti eskpozosh eshte gje e madhe”, vijon më tej moderatorja.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE