Connect with Us

Oriola Marashi çmend ndjekësit/ Publikon videon seksi nga Ferrari

Showbizz

Oriola Marashi çmend ndjekësit/ Publikon videon seksi nga Ferrari

Publikuar

-

Modelja shqiptare Oriola Marashi është gjithnjë në vëmendjen mediave rozë falë fotove të saj tejet seksi dhe së fundi jetës private.
Teksa po shijon këtë periudhë izolimi me të dashurin e saj futbollistin Eros Grezda, Oriola ka qenë shumë aktive duke na treguar pak nga ambienti në të cilin po jeton.

LEXO EDHE:  Video e bukuroshes duke tundur të pasmet nuk është e hakuar/Mund ta shihni të gjithë(VIDEO+16)

Së fundi ajo ka cmendur ndjekësit e saj teksa ka treguar se para derës së shtëpisë e pret një Ferrari. Modelja seksi ka realizuar disa video duke treguar pjesë nga shëtitja me Ferrari si dhe nuk mungojnë videot seksi.

Për më tepër shihni videot e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Me mall nga larg”/ Ermal Meta uron tri gratë më të rëndësishme të jetës së tij

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Ermal Meta ka bërë një urim shumë të përzemërt për tri gratë më të rëndësishme në jetën e tij. Me rastin e Ditës së nënës, Ermal ka publikuar një pjesë nga video live me familjen e tij dhe ka bërë urimin e ngrohtë.

“Urime gra të mrekullueshme. Ju dua me gjithë qenien time. Nënë, gjyshe, motër”, shkruan Ermali Meta në foton e publikuar. Ermali po e kalon karantinën larg familjes pasi ai jeton dhe ka një karrierë të suksesshme në Itali.

LEXO EDHE:  E quajtën lezbike/ Modelja shqiptare bëhet nënë e një djali

LEXO EDHE:  Foto+18/Modelja proteston kundër abortit me poza nudo

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Meta (@ermalmetamusic) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ëndërroj të fejohem me një mjek, jo biznesmen se nuk dihet e ardhmja”/ Ish velina seksi flet për jetën private: Jam egoiste

Publikuar

-

Nga

Alesia Bami është kthyer një nga modelet më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Shpesh herë ajo ka bërë deklarata të cilat kanë bërë bujë të madhe në mediat rozë ashtu sic ishte dhe ajo e fundit ku u shpreh se do të fejohej.
Ish velina ka folur për herë të parë për jetën e saj private ku ka treguar se nuk do të donte të fejohej me një biznesmen pasi që nuk i dihet si shkon e ardhmja, pasi po jetojmë në kohë krizë botërore dhe ka lënë të kuptohet se ka rrezik të lartë për të falimentuar dhe me gjasa për të humbur pasurinë.
“Në ëndrrën time do të doja që i fejuari im të jetë mjek sepse janë njerëzit më të respektuar sot, e jo një biznesmen që nuk i dihet e ardhmja në këtë krizë mondiale.

LEXO EDHE:  Foto/Modelja ruse nuk ndalet, pozon duke ekspozuar të pasmet bombastike

Vërtetë unë kam një dyqan ku e kam shpjeguar disa herë si e kam hapur dhe ku me situatë e krijuar po mundoma ta menaxhoj sa më mirë, duke mos i humbur shpresat t’ia dal vet. Sot mua më bënë të fejuar dhe pse jam 20-vjeçe, por e keqja qëndron tek fakti që i fejuari im “inegzistent” më paska ndihmuar për gjithçka. Unë jam egoiste që në jetë të kem arritjet profesionale dhe të pozicionohem për atë që jam vërtetë.Ky lajm e bën fejesën si diçka të pavlerë, kur ajo është shumë sublime e cila ka momentin e duhur sepse është hapi i parë për një sipërmarrje shumë të fortë e të bukur”, shkruan Alesia Bami në Instagram.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Seksi nga karantina/ Modelja dhuron poza hot nga dhoma e gjumit

Publikuar

-

Nga

Anastasia Karanikolau është kthyer në një nga vajzat më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Bukuroshja bjonde ka ndezur Instagramin teksa publikuar disa fotot shumë seksi ku tregon të pasmet bombastike.

Teksa ndodhet në karantinë, Anastasia ka dhuruar disa poza shumë hot nga dhoma e gjumt ku shfaqet me të brendshme dhe komentet janë të pafundme në Instagarmin e saj.

LEXO EDHE:  Kjo është basketbollistja më seksi që keni njohur

Për më tepër shihni galerinë e mëposhmte./ CNA.al

LEXO TE PLOTE