Connect with Us

“Oi oi oi”/ Rudina tregon reagimin e të ëmës për lidhjen me Markun: Nuk do jesh më bija ime…

Showbizz

“Oi oi oi”/ Rudina tregon reagimin e të ëmës për lidhjen me Markun: Nuk do jesh më bija ime…

Publikuar

-

Moderatorja Rudina Dembacaj ka treguar si ka reaguar nëna e saj kur mori vesh lidhjen me Mark Frrokun.

Ajo tregon se nuk e ka pritur aspak mirë si çdo nënë shqiptare.

“Nëna ime, pasi mori vesh marrëdhënien time me Markun, sigurisht nuk e mori fare mirë si çdo nënë shqiptare, oi oi oi, shkuli faqet nja ca kohë, sigurisht kishte shumë merak, por porosia e vetme që më tha nëse ti nuk trajton fëmijët e Markut si Viktorian tënde atëhere nuk do jesh më bija ime”, ëshë shprehur Rudina në “Why Not”./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Në betejë me Covid-19/ Reperi i famshëm në gjendje kritike

Publikuar

-

Nga

Në betejë me Covid-19/ Reperi i famshëm në gjendje kritike

Reperi Jeremih po lufton me Covid -19. Mediat e huaja kan ëarportuar se reperi është në gjendje kritike. Familjarët e 33-vjeçarit njoftuan në një deklaratë për mediat se ndodhet në gjendje kritike dhe krahas japin mesazhin e fortë për të gjithë njerëzit.

Familjarët e reperit iu bënë thirrje fansave të tregohen të kujdesshëm dhe ta merrnin seriozisht pandeminë e Covid-19. Ata theksuan se gjendja e tij është e “rrallë për moshën e një të riu si Jeremih pa ndonjë sëmundje themelore”.

“Ne do të donim t’ju kujtonim të tjerëve se virusi është i vërtetë dhe të mos merret kaq lehtësisht. Gjithashtu është e rëndësishme që njerëzit e infektuar të karantinohen. Nuk është e turpshme të prekesh me Covid-19, dhe njerëzit duhet të jenë të ndërgjegjshëm dhe të vëmendshëm ndaj të tjerëve.”, thuhet në deklaratë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U infektua me Covid-19/ Këngëtari shqiptar tregon si ndikoi virusi në gjendjen e tij emocionale

Publikuar

-

Nga

U infektua me Covid-19/ Këngëtari shqiptar tregon si ndikoi virusi në gjendjen e tij emocionale

Këngëtari shumë i dashur për publkiun, Lorenc Hasrama ka treguar se si e ka përjetuar ai eksperiencën e vështië teksa ka reguar se ka qenë i infektuar me Covid-19.

I ftuar në emisionin radiofonik Live from Tirana, ai ka rrëfyer se ka qenë një eksperiencë shumë e vështurë për të,por që ka arritur ta kalojë falë mbështetjes së familjes.

Lorenci është shprehur se virusi tek ai ka ndikuar edhe në gjendjen emocionale, saqë shumë herë është përlotur.

LEXO EDHE:  Makina tërheq zvarrë qenin në rrugë/ Acarohet Tahiri: Kafsha është ai në timon

LEXO EDHE:  Heqja e mandatit për Rakipin dhe Rehovicën/ Reagon Ambasada e SHBA-ve

Hasrama e ka shfrytëzuar këtë periudhë për të krijuar dhe projekte të reja muzikore. Ai tregoi se ka 2 projekte muzikore gati për publikim në bashkëpunim me Irkenc Hykën, por nuk dëshiron që të nxjerrë këngë që i cilëson si “prerje damarësh”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Renato Mekolli feston ditëlindjen/ E dashura i bën surprizën romantike në shtrat

Publikuar

-

Nga

Renato Mekolli feston ditëlindjen/ E dashura i bën surprizën romantike në shtrat

Renato Mekolli feston ditën e sotme ditëlinjden Shefi i kuzhinës ka marrë një surprizë shumë romantike nga partnerja e tij e cila e ka zgjuar me këngën e ditëlindjes dhe shampanjë.

Renato ka ndarë në Instagram një video të këtij momenti, krahas së cilës ka shkruar: “Ja si të zgjon dashuria!”

Shefi i kuzhinës po e mban sekret identitetin e partneres dhe deri më tani nuk ka publikuar ende një foto pranë me të./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Renato Mekolli (@renatomekolli)

LEXO TE PLOTE