Connect with Us

Trejsi Sejdini rrëfehet për jetën në SHBA/ Si përfundova nga makinat luksoze te udhëtimet me tren

Showbizz

Trejsi Sejdini rrëfehet për jetën në SHBA/ Si përfundova nga makinat luksoze te udhëtimet me tren

Publikuar

-

Ish miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini është një nga vajzat më të komentuara të mediave rozë për shkak të natyrës provokuese, por edhe për shkak të sherreve të shumta.

“Gangsterja e Elbasanit” siç njihet ndryshe në botën e medias dhe për publikun e gjerë, është shpërngulur prej disa kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Sot ajo ka rrëfyer se si përfundoi nga makinat luksoze te udhëtimet me tren në një lidhje me “Pop Culture”.

LEXO EDHE:  SHBA: Pritet miratimi i vaksinës së dytë kundër COVID-19

“Këtu jeta është shumë ndryshe, të gjithë përdorin Uber (një lloj taksie) ose tren ekspres, të gjithë njerëzit e pasur përdorin këto jo makinat e shtrenjta. Edhe pse unë për herë të parë kam hipur në tren këtu”, tregoi Trejsi, ndërsa theksoi se tashmë ajo po punon me fotografin e njohur shqiptar Fadil Berishën./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj/ Njihuni me “bishën” e Instagramit

Publikuar

-

Nga

Chanel Uzi është një nga modelet më seksi të Isnatgramit. Ajo nuk i lë aspak vend imagjinatës me pozat e saj në rrjetet sociale.

Chanel publikon foto ku tregon format e saj me të brendshme seksi, shpesh herë provokon edhe duke pozuar pa rroba veshur.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me gotën e rakisë mbi kokë/ Dua Lipa hedh valle me këngët popullore shqiptare

Publikuar

-

Nga

Me gotën e rakisë mbi kokë/ Dua Lipa hedh valle me këngët popullore shqiptare

Këngëtarja Dua Lipa duket se po i shijon në maksimum pushimet e saj në Shqipëri.

Këngëtarja ka vizituar disa prej vendeve më të bukura të Shqipërisë, ku së fundi po pushon në Jug.

Ajo ka publikuar një video ku shihet teksa kërcen me muzikë popullore dhe mban mbi kokë gotën e rakisë.

“Më trego që je shqiptar, pa ma thënë që je shqiptar”, ka shkruar këngëtarja përkrah videos./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatorja e thotë troç/ “Intervista më e dobët ka qenë me Jasminën”

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur Erjona Rusi është shprehur pa doreza duke e cilësuar intervistën me ish konkurrenten e Përputhen Jasmina Kadriu si më të dobtën.

Përveç kësaj, e ftuar në emisionin “Pushime on Top”, Eriona ka zbuluar se personazhi që nuk do të donte të intervistonte kurrë është Edi Rama.

Ndër të tjera u shpreh se intervista që ka shijuar më shumë është ajo me Zoran Zaev .

Pjesë nga intervista

Flori Gjini: Intervista më e mirë që ke marrë ndonjëherë?

Erjona Rusi: E kam shijuar, sepse ishte shumë e rëndësishme, Zoran Zaev. Ka qenë madje intervista e parë e plotë për një media shqiptare, që ja kam marrë unë. Dhe ishte e para ku ai lëshoi ‘bombat’ e famshme të përgjimeve. Ishte e jashtëzakonshme.

LEXO EDHE:  Doni të aplikoni për vizë?/ Ambasada e SHBA bën njoftimin e rëndësishëm

LEXO EDHE:  Telefoni me dy ekrane i Microsoft-it del në treg/ Data kur do të dalë në shitje

Flori Gjini: Intervista më e dobët?

Erjona Rusi: Me një nga vajzat e Për’puthen, Jasmina.

Flori Gjini: Intervista që nuk do të doje të bëjë asnjëherë?

Erjona Rusi: Nuk jam shumë e bindur, por mbase Edi Ramën. Nuk do doja ta intervistoja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE