Skema korruptive e koncesionit të inceneratorëve/ Rama shënon “autogol”, deklarata që “fundos” kryeministrin dhe kryebashkiakun

Kryeministri Edi Rama në një dalje të tij publike në “Çim Peka Live”, në fakt me regjistrim sepse emisioni ishte i regjistruar, foli për shumë gjëra. Mes të cilave edhe për koncesionet. Edi Rama sërish gënjeu shqiptarët. Sërish tha të pavërteta dhe si gjithmonë ai përpiqet t’i shpallë si fitore publike në interes të qytetarëve … Continue reading Skema korruptive e koncesionit të inceneratorëve/ Rama shënon “autogol”, deklarata që “fundos” kryeministrin dhe kryebashkiakun