Connect with Us

Provokuese dhe shumë sensuale/ Njihuni me modelen që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Showbizz

Provokuese dhe shumë sensuale/ Njihuni me modelen që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Publikuar

-

Jessica Killing është një nga influencueset më seksi të Instagramit. Bukuroshja brune është bërë e njhur në rrjetet sociale falë linjave të saj perfekte dhe fotove tejet provokuese.

Jessica numëron pothuasje 2 milionë ndjekës dhe gjithnjë e më shumë po e shton numrin e tyre.Modelja ka luajtur dhe si aktore në një film krah reperes Nicki Minaj. CNA.al ka përzgjedhur fotot më të bukura të modeles Jessica Killin të cilat i gjeni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Po e pres me padurim”/ Endri Prifti zbulon detaje të reja të hitit të radhës

Publikuar

-

Nga

“Po e pres me padurim”/ Endri Prifti zbulon detaje të reja të hitit të radhës

Pas super hitit “Digje Sonte”, ditën e sotme, Endri dhe Stefi Prifti do të publikojnë projektin e tyre më të ri muzikor, që titullohet “Ajajaj”.

Kënga pritet të publikohet pasditen e sotme në orën 18:00 dhe nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, vëllezërit korçarë kanë zbuluar disa detaje të reja.

Kënga do të jetë super ritmike madje artistët kanë zbuluar se do të jetë një bashkëpunim shqiptaro -spanjoll. Personazhet ata kanë preferuar t’i mbajnë surprizë deri në momentin që do të publikohet kënga.“Sot, e Merkure dt 12 Gusht!Nje dite e bekuar, si te gjitha ditet e vitit 🙏Per ne ka nje ndryshim te vockel kjo dite…! Ne oren 18:00 🕕 postojme ne youtube kengen dhe klipin tone te ri “Ajajaj”, nje bashkepunim shqiptaro – spanjoll 😍😍🎵🎶🇦🇱 🇪🇸 Personazhet do i le surprize deri ne momentin e fundit 😉Ajo qe mund te them me siguri te plote artistike eshte, se kenga do ju gezoje, do ju beje te kerceni dhe padyshim do ju emocionoje. Edhe une vete jam ne pritje me padurim! 😍”, shkruhet në postimin e tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fero ironizon keqazi Robert Berishën: Në kohë pandemie e ul pazarin në 215 euro

Publikuar

-

Nga

Reperi Fero, së fundi ka ironizuar Robert Berishën ku ka bërë një sërë postimesh ku tallet me tarifat e koncerteve të Robertit, pasi një fans i shkroi Feros se këngëtari kishte kënguar për 400 euro në një festë në shtëpinë e tij.

Fero ka mbajtur inatin e një deklaratë të vjetër të Robertit, i cili i vënë përballë zgjedhjeve mes Flori Mumajesit dhe Feros, u iu drejtua Eneda Tarifës duke i thënë: “Këtë mundesh edhe me adoptu me bë çun, i ka 13 vjet”.

LEXO EDHE:  Kompanitë e veshjeve refuzuan këtë modele

LEXO EDHE:  Shpërthen rrjetin me format “bombë”/ Fotot më të nxehta të Becky Hudson

Me sa duket kjo deklaratë për moshën e tij, nuk është pritur mirë nga reperi Fero, i cili shprehet se tani që është periudhë pandemie, Roberti mund ta ulë pazarin në 215 euro.“Tash për COVID 19 o ngjendje me ardh me 215 euro per 4 data koncerte apo ahengje. Ky është emri juaj i ri ROBELTI”.

Një ndjekës i kishte bërë replikë në një nga postimet dhe i thotë se për ahengje familjare, Roberti i kishte shkuar për 400 euro.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Joshëse me një trup perfekt/ Fotot më fantastike të Harley Brash

Publikuar

-

Nga

Harley Brash është e njohur si yll televizioni. Harley ka qenë pjesë e reality shoët Love Islands. Ajo është gjithashtu modele dhe rekalmon shumë brande të njohura dhe kompani si Oh Polly dhe Pretty Little Thing.

Harley është shumë aktive në rrjetet sociale dhe ka një numër të madh ndjekësish. Modelja ka një trup perfekt dhe nuk nguron ta reklamojë teksa pozon me bikini minimaliste.LEXO EDHE:  Foto-Modelja seksi nis "arratisjen romantike"/ Kapet "mat" me biznesmenin turk

Bjondina e Love Islands është gjithashtu një blogere dhe ndan me ndjekësit e saj momente nga udhëtimet dhe pushimet në vende të ndryshme. Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më të bukura të saj që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE