Connect with Us

“E nxorra jashtë në dy të natës dhe i hodha rrobat nga ballkoni”/ Albano Bogdo tregon leksionin që i ka dhënë të dashurës

Showbizz

“E nxorra jashtë në dy të natës dhe i hodha rrobat nga ballkoni”/ Albano Bogdo tregon leksionin që i ka dhënë të dashurës

Publikuar

-

Aktori shumë i dashur i humorit, Albano Bogdo është një nga personazhet që ka preferuar gjithnjë që jetën private ta mbajë larg publikut. Aktori ka qenë i ftuar në emisionin Glamour Zone ku dhe ka treguar një nga cmenduritë dhe leksionet që ka dhënë për dashurinë.

Ai rrëfen se nuk e toleron kur e trajton të dashurën si vetja dhe ajo hiqet në shoqëri si një person më i rëndësishëm se ai. Kur lidhesh me një të famshëm, e ka ai pjesën e pordhëve. Kur lidhesh me një njeri që është i famshëm dhe nuk po të bën dëngla, mos bëj ti dëngla. Kur unë të trajtoj mirë si të dashurën time, kjo nuk do të thotë që duhet të bëhesh si më e rëndësishme se unë në shoqëri. Ky është leksioni më i vlefshëm.

LEXO EDHE:  Bota mendon se Johnny Depp është sëmurë/ Zbulohet e vërteta për pamjen tmerruese të aktorit

I pyetur nga moderatorja nëse këtë gjë e ka bërë me vepra apo me fjalë ai përgjigjet :”E merr e nxjerr jasht nga shtëpia në 2 të natës dhe i hedh rrobat nga ballkoni.”/CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Video-Sherr në “Përputhen”/ Lindita kap për fyti Oltin: Ti nuk je askushi, plehrë

Publikuar

-

Nga

Video-Sherr në Top Channel/ Lindita kap për fyti Oltin: Ti nuk je askushi, plehrë

Një situatë shumë e tensionuar është regjistruar në puntatën e sotme të emisionit të dashurisë “Përputhen”.

Lindita akuzoi Çimin se e ka përdorur, ndërsa konkurentes i është kundërvënë Olti, një nga djemtë me të cilët ajo ka pasur takime për njohje.

Olti tha se ka qenë ajo që ka përdorur meshkujt. Kjo deklaratë ka sjellë irritimin e Linditës, e cila ka humbur vetëkontrollin dhe është ngritur nga karrigia dhe e ka kapur për fyti, teksa e ka quajtur plehrë.

Pjesë nga debati:

Olti: Na ke përdorur të gjithëve.

Lindita: Po Armandon e kam përdorur unë.

Olti: Më bëhet qefi për këto dy që u lidhën, sigurisht Çimi ka bërë zgjedhjen më të mirë për veten e tij, për jetën e tij. Ti je provokatorja. Ke bërë çmos si e si për të bërë xheloz Çimin, me sjelljen ndaj meje, me i hip Ilirit në kurriz, me kërcyer me këtë, me dalë me Samiun, me i nxjerrë kallamin samit, tani nuk e di ça i ke nxjerrë Armandos.

LEXO EDHE:  “Nuk jam më 17 vjeç”/ Jonida Maliqi flet për Romeo Veshajn: Kam nevojë për…

LEXO EDHE:  Aktori i “Portokalli”-së, selfie me djalin e vogël: “I madhi dhe i vogli po presin të mesmin!”

Lindita: Olsa kërkoj ndërprerjen e programit.

Olti: Ke bërë çmos… Për çfarë? Për çfarë?

Bora Zemani: Për çfarë kërkon ndërprerjen e programit Lindita?

(Lindita shkon drejt Oltit dhe e kap për fyti)

Lindita: Ti nuk je askushi këtu…

Olti: Për çfarë?

Lindita: Ti nuk je askushi këtu, ti të më thuash mua përdor meshkujt mo plehrë. Unë nuk dua…

Olti: Unë bëj cfarë të dua unë jo çfarë të thuash ti.

(Lindita del nga studioja duke qarë dhe ofenduar)./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do të jetoja në Rrëshen”/ Pas ndarjes Mevlani pranon ndjenjat për Ledjanën

Publikuar

-

Nga

“Do të jetoja në Rrëshen”/ Pas ndarjes Mevlani pranon ndjenjat për Ledjanën

Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga janë dy nga konkurentët më të pëlqyer në Përputhen. Ata kanë dalë çift nga ky program.

Vetëm pak kohë nga përfundimi i programit dyshja i dha fund mardhënies së tyre. Prej kohësh të dy hedhin dedikime kushtuar njëri-tjetrit.

Së fudnmi i ftuar në TCH Mevlani është pyetur se ku do të jetonte në Milano apo në Kavajë, ai është përgjigjur në Rrëshen. Duke kujtuar këtu se Ledjana është nga Rrësheni. Kjo është një tjetër shenjë që Mevlani ndjen akoma për Ledjanën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nëse do kthehesha pas nuk do bëja ato gabime”/ Mevlani bën deklaratën e fortë për Ledjanën

Publikuar

-

Nga

“Nëse do kthehesha pas nuk do bëja ato gabime”/ Mevlani bën deklaratën e fortë për Ledjanën

Mevlan Shaba është një ndër konkurentët më të pëlqyer dhe komentuar të përputhen. Ai është diskutuar shumë edhe për lidhjen e tij me Ledjana Prenga.

Mevlani e ka shprehur publikisht pëlqimin ndaj saj edhe pasi deklaruan se mardhënia e tyre ka marrë fund.

Së fundmi i ftuar në një emision në Kosovë ai është shprehur se vërtet e ka pëlqyer Ledjanën dhe se nëse do të kthehej pas në kohë nuk do ti bënte të njëjtat gabime.

LEXO EDHE:  Ndahet nga jeta aktori Lazer Vlashi, interpretoi rreth 80 role

LEXO EDHE:  Ndahet nga jeta aktori Lazer Vlashi, interpretoi rreth 80 role

Unë zgjodha Ledjanën se doja ta njihja pak më shumë, edhe unë e kam pëlqyer me të vërtetë nuk kam pse ta mohoj. Nëse do kthehesha pas nuk do të bëja të njëjtat gabime”, është shprehur Mevlani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE