Connect with Us

“Do më ngelesh në derë”/ Albëria publikon videon seksi të së bijës, Ermal Mamaqi i jep “këshillën”

Showbizz

“Do më ngelesh në derë”/ Albëria publikon videon seksi të së bijës, Ermal Mamaqi i jep “këshillën”

Publikuar

-

Albërije Hadërgjonaj së fundi ka ndezur rrjetin në komente teksa ka publikuar një video shumë seksi të së bijës, Anxhelina Hadërgjonaj ku shfaqet me bikini duke kërcyer.
Pas videos, në Instagramin e Albërijes ka patur shumë komente komplimentuese ku nuk ka munguar dhe komenti epik i Ermal Mamaqit.

Si gjithnjë me nota humori, Ermali e këshillon Albërijen të merret me të bijën. “Merru me gocën merru… krevati rrumujë… do shkojë te burri. Do ju flasi bota…”, shkruan aktori.

Sigurisht nuk kishte si të mos mungonte dhe komenti i Albërijes e cila i drejtohej të bijës se shumë herë e këshillon të rregullojë rrëmujën në dhomën e saj: “He moj kur thua he se e rregulloj pastaj.He tani cfar do thuash 😩 Do me ngelesh me der!”.

LEXO EDHE:  Seksi i mirë zgjat vetëm 13 minuta

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alberije Hadergjonaj🎤 (@alberije_hadergjonaj) on

Kujtojmë se Anxhelina prej kohësh jeton në Amerikë dhe së fundi është kthyer në Shqipëri për të kaluar karantinën pranë familjes së saj.
Në Instagramin e saj nuk mungojnë pozat seksi dhe komentet e shumta pozitive na ndjekësit.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Provokuese dhe shumë sensuale/ Njihuni me modelen që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Publikuar

-

Nga

Jessica Killing është një nga influencueset më seksi të Instagramit. Bukuroshja brune është bërë e njhur në rrjetet sociale falë linjave të saj perfekte dhe fotove tejet provokuese.

Jessica numëron pothuasje 2 milionë ndjekës dhe gjithnjë e më shumë po e shton numrin e tyre.Modelja ka luajtur dhe si aktore në një film krah reperes Nicki Minaj. CNA.al ka përzgjedhur fotot më të bukura të modeles Jessica Killin të cilat i gjeni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bukuroshja bjonde çmend meshkujt/ Fotot më mahnitëse të modeles së njohur

Publikuar

-

Nga

Rachel Ward është një nga vajzat më të bukura të Instagramit si dhe një modele shumë e njohur në rrjetet sociale.

Bukurashja bjonde Rachel ndan shpesh herë foto provokuese dhe shumë joshëse me ndjekësit e saj të shumtë. Ajo gëzon forma perfekte dhe nuk nguron t’i tregojë në Instagramin e saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fytyrë kukulle dhe trup perfekt/ Fotot më surprizuese të modeles bukuroshe të Instagramit

Publikuar

-

Nga

Kayla Davies është një influencuese në rrjetet sociale. Kayla ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me tiparet e saj prej kukulle si dhe linja perfekte trupore.

Kayla është bërë e njohur duke publikuar foto të ndryshme provokuese ku shfaqet me të brendshme.Fiziku i saj i tonifikuar ka bërë që të tërheqë të gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj pasi bukuria e saj është vërtetë surprizuese.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE