Connect with Us

Bukuroshja bjonde çmend meshkujt/ Fotot më mahnitëse të modeles së njohur

Showbizz

Bukuroshja bjonde çmend meshkujt/ Fotot më mahnitëse të modeles së njohur

Publikuar

-

Rachel Ward është një nga vajzat më të bukura të Instagramit si dhe një modele shumë e njohur në rrjetet sociale.

Bukurashja bjonde Rachel ndan shpesh herë foto provokuese dhe shumë joshëse me ndjekësit e saj të shumtë. Ajo gëzon forma perfekte dhe nuk nguron t’i tregojë në Instagramin e saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Fytyrë kukulle dhe trup perfekt/ Fotot më surprizuese të modeles bukuroshe të Instagramit

Publikuar

-

Nga

Kayla Davies është një influencuese në rrjetet sociale. Kayla ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me tiparet e saj prej kukulle si dhe linja perfekte trupore.

Kayla është bërë e njohur duke publikuar foto të ndryshme provokuese ku shfaqet me të brendshme.Fiziku i saj i tonifikuar ka bërë që të tërheqë të gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj pasi bukuria e saj është vërtetë surprizuese.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arbana Osmani nënë për të dytën herë/ Moderatorja jep lajmin

Publikuar

-

Nga

Shpeshherë në media është aluduar se moderatorja shumë e dashur për publikun Arbana Osmani do të bëhet nënë.

Ndonëse e ka mohuar gjithmonë, ditën e sotme Arbnana ka vendosur të tregohet e sinqertë dhe ka pranuar shtatzëninë.

Në një postim në rrjetet sociale, ajo ka publikuar një foto me partnerin Eduart Grishaj, të cilin e ka uruar për ditëlindje dhe thotë se së shpejti do të bëhet baba.

LEXO EDHE:  Foto të rralla/ Udhëtim brenda shtëpive publike të 100 viteve më parë

LEXO EDHE:  Zemrat e të gjithëve kanë shkrirë nga fotoja e parë e binjakëve të Beyonce dhe Jay Z

“Gëzuar ditëlindjen shpirtit tim binjak, shokut tim të ngushtë, të vetmit që ka zemrën time dhe që së shpejti do bëhet baba. Të dua”, shkruan moderatorja krahas fotos./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Poza tunduese dhe tepër joshëse/ Fotot më magjepsëse të modeles së Instagramit

Publikuar

-

Nga

Carina Griff është një nga influencueset më të reja në rrjetet sociale. Bukuroshja zeshkane është bërë e njohur falë fotove provokuese që publikon shpesh në Instagram.

Carina nuk ngurron të tregojë linjat e saj në foto me bikini si dhe pikën e saj më të fortë të trupit, gjoksin bombastik.Ne kemi përzgjedhur fotot më tunduese të Carinës të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE