Connect with Us

Tifozët e basketbollit çmenden për të/ Fotot më seksi të modeles Valentina Vignali

Showbizz

Tifozët e basketbollit çmenden për të/ Fotot më seksi të modeles Valentina Vignali

Publikuar

-

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj.

Këtë herë ka pozuar me një kostum intim me ngjyrë të gjelbër, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet.Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Vendimi i Ejlylit ndryshon papritur rrjedhën e ngjarjeve, këtë javë në ‘Lule të vetmuara’

Publikuar

-

Nga

Vendimi i Ejlylit ndryshon papritur rrjedhën e ngjarjeve, këtë javë në ‘Lule të vetmuara’

Teksa Ejlyli pret vendimin e gjykatës për Kemalin, mikeshat i qëndrojnë pranë. Mesude kërkon nga Ejlyl të tërheqë denoncimin ndaj Kemalit, por ajo nuk pranon. Serkan i kërkon Nazanit të dëshmojë në favor të Ejlylit në gjykatë.

I zënë ngushtë Kemal bën plane për të shpëtuar veten. Defne kërcënon Songylin se do të tregojë në shkollë që Ejlyl është ngacmuar seksualisht nga njerku i saj, në mënyrë që të marrë rolin kryesor në shfaqjen e shkollës.

LEXO EDHE:  FOTOT-Duket se po “shpërthen”/ Modelja ruse thyen rrjetin me pozat me bikini

LEXO EDHE:  FOTOT-Duket se po "shpërthen"/ Modelja ruse thyen rrjetin me pozat me bikini

Meral vendos të vrasë Ihsanin, por përballet me një të papritur. Defne vendos veten në rrezik për të provuar se ajo mund t’ia dalë me sukses. Kemalit i vjen në dorë një mundësi për të kërcënuar vajzat. Ccfarë do të bëjë ai? ./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gjithmonë pranë fëmijëve/ Fundjava në plazh e Gent Zenelajt me djalin dhe vajzën

Publikuar

-

Nga

Gjithmonë pranë fëmijëve/ Fundjava në plazh e Gent Zenelajt me djalin dhe vajzën

Aktori i humorit Gentian Zenelaj ka treguar gjithmonë se sa i lidhur është me fëmijët e tij, djalin dhe vajzën. Së fundmi aktori ka ndarë disa momente nga fundjava me ta pranë detit, ku shfaqen të tre mjaft të qeshur.

Genti i ka shoqëruar këto foto me disa emoji zemrash, duke treguar se koha e kaluar pranë fëmijëve është gjithmonë më e bukura.

LEXO EDHE:  Çmend me format e saj/ Kjo është modelja shqiptare që po bën namin në pasarelat botërore

LEXO EDHE:  Ka pamjen e një kukulle “Barbie”/ Njihuni me bjondinën që po fikson meshkujt

Shpesh Zenelaj ka treguar se gëzon një raport shumë të ngushtë me vajzën e tij, e cila duket një kopje e të atit./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Video-Vajza e Besit dhe Xhensilës feston 2-vjetorin/ Brenda festës përrallore të ditëlindjes së Ajkës

Publikuar

-

Nga

Video-Vajza e Besit dhe Xhensilës feston 2-vjetorin/ Brenda festës përrallore të ditëlindjes së Ajkës

Vajza e aktorit të humorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj, Ajka feston sot ditëlindjen e saj të dytë.

Besi dhe Xhenisla kanë organizuar një festë të bukur për vogëlushen e tyre ndërsa pamjet brenda festës jan publikuar edhe në rrjetet sociale, Prindërit e Ajkës kanë ndarë urimet e tyre të veçanta në Instagram, duke na ngrohur zemrat.

Aktori i njohur i humorit ka publikuar një foto  të vajzës së tij kur ishte shumë e vogël ku i ka vendosur syzet e tij vogëlushes dhe ka realizuar një foto fantastike që do të mbetet një kujtim i bukur për të dy.
Ndërsa Xhensila ndau një super video me disa çaste të lumtura me vajzën e saj./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

😇💕 #xhensilamyrtezaj #xhensilator

A post shared by xhensilatore (@xhensilatore) on

 

View this post on Instagram

 

ajka’s birthday💕 #xhensilamyrtezaj #xhensilator

A post shared by xhensilatore (@xhensilatore) on

LEXO TE PLOTE