Connect with Us

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj pranojnë rikthmin/ Publikojnë videon duke kërcyer

Showbizz

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj pranojnë rikthmin/ Publikojnë videon duke kërcyer

Publikuar

-

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj më në fund kanë konfirmuar rikthimin e tyre. Ka qenë pikërisht një video e postuar në Instagramin e Jonida Maliqit, ku çiftin shihej duke realizuar një kërcim së bashku.

Veshur të dy njësoj, sport dhe me kapele, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj duken në harmoni perfekte, dhe sapo na treguan një copëz nga historia e tyre e dashurisë.

LEXO EDHE:  “Dy ditë të bllokuar në kufi”/ Ish deputetja nxjerr videot: Shikoni dhe gjykoni vetë

Ndërkohë pak ditë më parë çifti udhëtuan drejt jugut dhe medies rozë nuk i shpëtuan detajet që tregonin, se ata ishin rikthyer bashkë.  Megjithatë Jonida dhe Romeo gjetën mënyrën më të bukur për të konfirmuar rikthimin e tyre.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Është një nga femrat më të bukura spanjolle/ Fotot e modeles që po “tërbon” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi të ekranit në Spanjë. Bëhet fjalë për modelen dhe gazetaren Violeta Magrinan. Ajo është bërë e njohur në reality shown “Mujeres y hombres y Viceversa” në vitin 2018.

Që nga ai moment e ka rritur famën e saj edhe falë bukurisë që e karakterizon. Violeta është në një marrëdhënie dashurie me modelin Fabio Colloricchio. Modelja dhe gazetarja numëron mbi 1.1 milionë ndjekës në Instagram.

CNA.al ka përzgjedhur fotot më seksi të modeles të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E parezistueshme/ Njihuni me modelen që do t’iu djegë me fotot e saj “hot”

Publikuar

-

Nga

Tiona Fernan është një nga modelet më bombsatike të Instagramit. Ajo numëron mbi 1 milion ndjekës me të cilët ndan foto tejet të zjarrta.

Tiona përveç modelingut është një make up artiste dhe në fotot e saj nuk nguron të shpalosë artin e saj. Përtej kësaj Tiona shpesh i lë pak vend imagjinatës teksa pozon me të brendshme seksi dhe bikini.Për më tepër shihni galerinë me fotot më bombë të Tiona Fernan që do t’iu lënë pa fjalë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shqiptarja e parë e revistës Playboy/ Fotot marramendëse të modeles që çmendi gjermanët

Publikuar

-

Nga

Irisi u zgjodh “Playmate July 2013”, titull që e jep revista për meshkuj “Playboy”. Tashmë ajo është shndërruar në një nga trajnerët personale më të kërkuara të fitnesit në Austri.

Iris është e njohur gjithashtu edhe nga një rol që ajo ka luajtur në serialin e njohur gjerman “Anna und die Liebe” (Anna dhe dashuria). Në Austri ajo ka fituar vendin e tetë në një garë për top-modelen më të mirë.Në biografinë e saj shkruan se është e lindur më 10 gusht të vitit 1990 në Prishtinë.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE