Connect with Us

E parezistueshme/ Njihuni me modelen që do t’iu djegë me fotot e saj “hot”

Showbizz

E parezistueshme/ Njihuni me modelen që do t’iu djegë me fotot e saj “hot”

Publikuar

-

Tiona Fernan është një nga modelet më bombsatike të Instagramit. Ajo numëron mbi 1 milion ndjekës me të cilët ndan foto tejet të zjarrta.

Tiona përveç modelingut është një make up artiste dhe në fotot e saj nuk nguron të shpalosë artin e saj. Përtej kësaj Tiona shpesh i lë pak vend imagjinatës teksa pozon me të brendshme seksi dhe bikini.Për më tepër shihni galerinë me fotot më bombë të Tiona Fernan që do t’iu lënë pa fjalë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Shqiptarja e parë e revistës Playboy/ Fotot marramendëse të modeles që çmendi gjermanët

Publikuar

-

Nga

Irisi u zgjodh “Playmate July 2013”, titull që e jep revista për meshkuj “Playboy”. Tashmë ajo është shndërruar në një nga trajnerët personale më të kërkuara të fitnesit në Austri.

Iris është e njohur gjithashtu edhe nga një rol që ajo ka luajtur në serialin e njohur gjerman “Anna und die Liebe” (Anna dhe dashuria). Në Austri ajo ka fituar vendin e tetë në një garë për top-modelen më të mirë.Në biografinë e saj shkruan se është e lindur më 10 gusht të vitit 1990 në Prishtinë.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Emily Ratajkowski provokon nga karantina/ Fotot më të zjarrta të modeles së famshme të Instagramit

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme e rrjeteve sociale Emily Ratajkowski nuk ndalet kurrë së provokuari ndjekësit. Emily ndez gjithnjë imagjinatën e tyre me fotot topless apo krejtësisht e zhveshur.

Ajo numëron më shumë se 25 milionë ndjekës në Instagram dhe sa vjen i shton duke dhuruar poza shumë të nxehta.Së fundi Emily ka publikuar disa foto teksa shfaq fitikun e saj perfekt me bikini. Në këtë periudhë karantine Emily ka qenë më aktive se kurrë në rrjetet sociale duke publikuar foto provokuese ku shumicën prej tyre ia realizon bashkëshorti i saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arilena Ara bën urimin prekës për të atin e ndjerë: Kurrë s’do ndahem nga ti babi

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Arilena Ara ka bërë një postim shumë prekës në rrjetet sociale teksa i uron ditëlindjen babait të saj të ndjerë.
U bënë vite që Arilena nuk ka pranë të atin dhe sot më shumë se kurrë, në ditëlindjen e tij ajo ka treguar se ia ndjen mungesën. Këngëtarja ka publikuar një letër ku shihet një dedikim për të atin.

LEXO EDHE:  Modelja nuk kursehet!/ I ekspozon të gjitha

LEXO EDHE:  Modelja e njohur feston 30 vjetorin/ Nxjerr në treg linjën e bikinive

“Kurrë s’do ndahem nga ti babi dhe të dua shumë”, shkruhet në letrën e publikuar nga Arilena, e cila krahas bën dhe urimin prekës: “Gëzuar ditëlindjen në parajsë babi”!

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE