Connect with Us

VIDEO që duhet ta shihni patjetër/ Jennifer Lopez i mëson Shakirës si të tundë të pasmet

Showbizz

VIDEO që duhet ta shihni patjetër/ Jennifer Lopez i mëson Shakirës si të tundë të pasmet

Publikuar

-

Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa video nga prapaskenat e “Superboël”, ku së bashku me Shakirën dhanë një spektakël të vërtetë. Pas kaq kohësh duket se diva e muzikës është bërë nostalgjike dhe ka vendosur të risjellë në kujtesë disa prej momenteve më pikante të shoët.

“Nuk e besoj dot që kanë kaluar 3 muaj që nga #SuperBoëlLIV #HalftimeShoë! Shumë gjëra kanë ndodhur që atëherë, por doja të ndaja disa momente argëtuese nga prapaskenat në provën tonë të parë me kërcimtarët dhe Shakirën”, ka shkruar Jennifer Lopez krahas videove që ka postuar.

LEXO EDHE:  VIDEO-Kryebashkiakja e Gjirokastrës sherr me drejtorin e Ujësjellësit/ Ja si e shkarkon nga detyra

Në njërën prej tyre, JLo shfaqet duke i mësuar si të tundë të pasmet Shakirës. “Unë e bëj atë nëpërmjet gjunjëve. Unë i shtrëngoj gjunjët. Ti shtrëngo gjunjët dhe të pasmet do të tunden gjithashtu. Ma ka mësuar nëna ime kur isha katër vjeç”, thotë JLo në video.

Për më tepër shihni galerinë dhe videon mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Direkt tek krevati ti”/ Ilda Bejleri i jep përgjigjen e prerë moderatorit: Nuk bëj kompromis me këtë

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e sportit Ilda Bejleri është një nga personazhet e ekranit e cila është përfolur shumë në mediat rozë. Pak kohë më parë ajo është shprehur se ka përjetuar shumë ankth gjatë periudhës së karantinës.

Mirëpo gjithsesi edhe pse e izoluar ajo nuk i ka munguar ekranit pasi ditën e djeshme është bërë pjesë e emisionit “E Diell”.
Në një lidhje direkte ajo ka zbuluar disa detaje nga shtëpia e saj .Ndërsa Ilda tregonte shtëpinë e saj, Manushi mes batutave i tha: “Ku po shkojmë tani, tek krevati?”

“Prit o prit ti, tek krevati direkt…Kjo është dhoma ime e gjumit, që fle vetëm unë. Unë kam një krevat të stërmadh, sepse jam nga ata njerëzit që kur fle dua shumë hapësirë, edhe krevati im është dy me dy, kështu që nuk bëj kompromis për këtë fakt.”Padyshim nuk mungoi pyetja nëse fle në krevat vetëm apo me dikë tjetër.

LEXO EDHE:  Video-Dalin pamjet/ Si u arrestuan në pyll vrasësit e kuzhinierit në Borsh

LEXO EDHE:  Del videoja alarmante/Po vidhet droga e kapur në Llakatund

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Martesa e Kim Kardashian dhe Kaney West në krizë?/ Reperi merr fëmijët dhe largohet nga shtëpia

Publikuar

-

Nga

Biznesmenia Kim Kardashian dhe bashkëshorti i saj miliarder Kaney West po përfliten për një krizë në martesën e tyre. Mediat e huaja raportojnë se Kaney ka marrë fëmijët dhe është larguar nga shtëpia ku po qëndronte në karantinë së bashku me Kim Kardashian. Një burim së fundi është shprehur se pavarësisht zënkave, marëdhënia e tyre është e mirë.

Burimi u shpreh se Kim kishte nevojë për pak kohë për të qëndruar vetëm dhe bashkëshorti i saj ia mundësoi këtë. Ai mori fëmijët dhe i dërgoi në shtëpinë e tyre në Wyoming për të lënë 39 vjeçaren të qetësohej. Kim kishte nevojë për pushim dhe që të qëndronte për pak kohë vetëm, kështu që Kanye largoi fëmijët”- tha një burim për HollywoodLife.

Ndërsa shtoi: “Ajo i do fëmijët shumë, por si çdo nënë, asaj i duhej kohë vetëm për veten. Kishte nevojë për qetësi dhe për veten e saj për shkak se po përqëndrohet tek studimet për drejtësi. Ishte ideja e Kanye për tu largua nga shtëpia. Ajo kishte punë për të bërë dhe Kanye mori fëmijët. Pavarësisht raportimeve nuk ka probleme në martesën e tyre. Ata janë plotësisht mirë dhe po shkëlqejnë shumë si çift.”

LEXO EDHE:  Video/Edi Rama i Portokallise, shperthen me ironi perpara kryeministrise

LEXO EDHE:  Video-Dalin pamjet/ Si u arrestuan në pyll vrasësit e kuzhinierit në Borsh

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja seksi merr vëmendjen e të gjithë meshkujve/ Kjo është vajza e re e “Përputhen”

Publikuar

-

Nga

Pas formimit të çiftit të parë, Ina dhe Geri në rubrikën “Përputhen”, një personazh i ri ka marrë vëmendjen e të gjithë meshkujve. Margaret Shllaku është vajza që do të jetë pjesë e emisionit për të zgjedhur njërin nga djemtë që konkurrojnë për dashurinë e vajzave. Në daljen e parë ajo ka zgjedhur një veshje ekstravagante me dekolte të hapur dhe menjëherë tërhoqi vëmendjen e djemve.

LEXO EDHE:  VIDEO/ Anija ndot bregdetin e Jalës

LEXO EDHE:  Shakirës po i bëjnë shantazh me një video seksi

Por kush është Margaret Shllaku?

Margaret Shllaku është një modele e cila është shpallur fotomodelja më e mirë në garën Best Model of the ëorld 2017 në Paris. Gjatë një interviste për Panorama Plus ajo është shprehur se është e apasionuar pas modës dhe diplomacisë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE