Connect with Us

“Të gjitha kilet në vendin e duhur”/ Tayna tregon fizikun e saj bombastik në karantinë

Showbizz

“Të gjitha kilet në vendin e duhur”/ Tayna tregon fizikun e saj bombastik në karantinë

Publikuar

-

Reperja Tayna është një nga vajzat më seksi dhe të suksesshme të momentit. Gjatë kësaj periudhe karantine Tayna ka treguar se ka marrë shumë kilogramë të tepërt.
Ashtu si shumë personazhe të famshëm edhe ajo është përballur me këtë “shqetësim” dhe e ka publikuar në rrjetet e saj sociale me një video.

Në pamjet e videos shihet që Tayna ka shtuar peshë por ajo thekson se të gjitha kilet e marra kanë shkuar në vendin e duhur. “Pesha ka shkuar në vend të duhur”, shkruan ajo.
Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Shihemi në ëndrra”/ Supermodelja britanike provokon e zhveshur nga vaksa me lule

Publikuar

-

Nga

demi foto

Supermodelja britanike Demi Rose i ka cmendur të gjithë fansat e saj me fotot e fundit. Bukuroshja nuk ndalet së provokuari teksa pozon fotot nudo në rrjetin e saj sociale.
Me 13.9 milionë ndjekës, Demi ka vendosur të ndajë fotot më ta zjarrta të saj dhe rrjeti është mbushur me komente të ndryshme komplimentuese.

LEXO EDHE:  Video qesharake/ Deputeti i opozitës lë nam në Kuvend: Kur isha kaçurrel qerasja fëmrat me whisky

LEXO EDHE:  Video qesharake/ Deputeti i opozitës lë nam në Kuvend: Kur isha kaçurrel qerasja fëmrat me whisky

Shihemi në ëndrra, shkruan ajo krahas fotos nudo në vaksën me petale të cilën ka vendosur ta rikthejë për të gjithë ndjekësit e saj. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U shpall modelja më seksi në botë/ Kelly Brook: Kam qenë e ndyrë në të 30-tat

Publikuar

-

Nga

Kelly Brook është konsideruar si një modelet më të bukura në botë. Ishte vetëm një adoleshente kur filloi karrierën e saj si modele. Shumë shpejt ajo u bë pjesë e emisioneve dhe u shpall femra më seksi në botë. 40 vjecarja është shprehur se nuk do të largohet kurrë nga kamerat pavarësisht kohës dhe moshës.

“Kam patur një mendje të ndyrë kur isha 30 vjec, e keqe 40 dhe do të jem super në formë në moshën 50 vjecare”, është shprehur ylli i televizionit.

“Natyrisht është akoma e rëndësishme për mua të dukem sa më mirë. Kur je më e re gjithçka është pak më e lehtë, apo jo? Por tani në mëngjes kur zgjohem kam probleme me shpinën”. tregon modelja më tej.

LEXO EDHE:  Vasili publikon videon/ ‘Për një copë kryetar qarku Rama bllokoi marrjen e statusit kandidat’

LEXO EDHE:  VIDEO/ Kur Saimir Tahiri thoshte se nuk kishte asnjë skaf

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Ditëlindje në karantinë/ 3-vjetori i Tian, Tuna organizon festën në kushte shtëpie

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Tuna Sejdi ka organizuar ditëlindjen e djalit të saj, Tian në kushte karantine. Tian ka mbushur plot 3 vjec dhe e ka festuar ditëlindjen e tij në mënyrën më të bukur.
Nga fotot e publikuara në Instagram, Tuna ka treguar dekorimin në një nga ambientet e shtëpisë dhe është thuajse perfekt.

Së bashku me Patrisin dhe Tianin, Tuna ka ndarë fotot më të bukura nga festa familjare. Kujtojmë se pak kohë më parë Tuna dhe Patris u komentuan për një ndarje por këngëtarja dhe bahskëshorti i saj hodhën poshtë të gjitha dyshimet teksa publikuan foto e video së bashku nga karantina.

LEXO EDHE:  Të armatosur dhe me makina të blinduara/ Kriminelët i bëjnë karshillëk policisë

LEXO EDHE:  Video-Kandidati i Sadri Abazit/Vjen kenga e fitores per Ervinin

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi) on

LEXO TE PLOTE