Connect with Us

Georgina Rodriguez i vë flakën Instagramit/ Pozon vetëm me të brendshme duke treguar të pasmet “bombë”

Showbizz

Georgina Rodriguez i vë flakën Instagramit/ Pozon vetëm me të brendshme duke treguar të pasmet “bombë”

Publikuar

-

E dashura seksi e Cristiano Ronaldos i ka vënë flakën Instagramit me foton e fundit. Bukuroshja ka dhuruar një poza mjaft të nxehtë teksa tregon të pasmet e formësuara. Georgina i përkushtohet shumë palestrës njësoj si Cristiano Ronaldo i cili është i fiksuar përsa i përket pamjes së jashtme.

Shpesh herë Georgina publikon video të ndryshme teksa stërvitet dhe rezultatet janë shumë të dukshme edhe në foton e fundit. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

5 vjetori i Princeshës Charlotte/ Feston ditëlindjen duke shpërndarë ushqim falas

Publikuar

-

Nga

Familja mbretërore në Mbretërinë e Bashkuar ka publikuar foto të reja të Princeshës Charlotte, vajzës së Dukës dhe Dukeshës së Kembrixhit , duke shpërndarë ushqim për të prekurit në ditën e lindjes së saj.

Imazhet, të marra nga nëna e saj Dukesha e Kembrixhit, tregojnë Charlotte duke shpërndarë pako ushqimi për të moshuarit gjatë pandemisë koronavirus.Sipas llogarisë së Kensington Royal , fotografitë janë marrë ndërsa familja kishte paketuar dhe shpërndarë ushqim për pensionistët e izoluar, dhe u publikuan të premten përpara ditëlindjes së saj të pestë.Fotografitë janë realizuar në Sandringham Estate, pasuri e vendit të Queen’s në fshatin Norfolk, rreth 100 milje në veri të Londrës.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Instagrami dhe realiteti/ Kylie Jenner perfekte në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Kylie Jenner është një nga personazhet më të famshme të Instagramit. Pak ditë më parë në mediat e huaja qarkulluan disa foto të saj pa make up duke treguar pamjen e saj reale që është shumë larg asaj që ne jemi mësuar ta shohim në Instagram.

Pas kësaj disa fotot të tjera me bikini u bënë pre e kritikave nga fansat për photoshop dhe miliarderja i fshiu menjëherë nga rrjeti i saj social. Së fundi Kylie ka publikuar një tjetër foto ku shfaqet me një imazh perfekt, e kuruar deri në detaj.

Kujtojmë se ajo është komentuar gjithashtu për shtëpinë luksoze prej 36.5 milionë dollarë në Holmby Hills ku nuk mungojnë videot në Tik Tok së bashku me shoqen e saj Anastasia Karanikolau.

LEXO EDHE:  “Një Luaneshë e butë” si Luana Vjollca/ Moderatorja shfaqet mahnitëse

LEXO EDHE:  Foto/ Rashel, sportistja shqiptare me format bombastike

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me videon e nxehtë nga shtrati/ Françeska Jaçe surprizon ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Modelja Françeska Jaçe ka qenë tejet aktive në rrjetet sociale gjatë kësaj periudhe kur të gjithë ndodhen në karantinë. Ajo e ka mbushur Instagramin e saj me foto e video tejet provokuese.

Në Instastoryn e saj, modelja së fundi ka publikuar një video ku shfaqet nga shtrati me të brendshme. Kujtojmë se së fundi ajo ka qenë shumë e komentuar në mediat rozë për thyerje të rregullave të karantinës.

Për më tepër shihni videon dhe galerinë e mëposhtme./ CNA.al


LEXO TE PLOTE