Connect with Us

Ndahet pas 4 vitesh nga i dashuri/ Modelja e njohur flet për ish-vjehrrën: Më trajtoi si vajzën e saj, një shembull për vjehrrat shqiptare

Showbizz

Ndahet pas 4 vitesh nga i dashuri/ Modelja e njohur flet për ish-vjehrrën: Më trajtoi si vajzën e saj, një shembull për vjehrrat shqiptare

Publikuar

-

Modelja e famshme shqiptare Heidi Lushtaku dhe boksieri Robin Haxhi Krasniqi i dhanë fund fejesës katër vjecare duke mos dhënë arsye për ndarjen e tyre krejt të papritur.
Modelja ka vendosur të flasë publikisht për ndarjen, duke treguar se me Robinin janë miq shumë të mirë. Heidi thotë se nuk do t’i harrojë kurrë kujtimet e bukura që e lidhin me boksierin, dhe ka një respekt të veçantë për ish-vjehrrën e saj, që e ka trajtuar si vajzën e vet.

“Përshëndetje të gjithë përkrahësve dhe kureshtarëve. Pavarësisht që ka bërë jehonë ndarja ime me Robinin, asnjëherë s’kam dashur të as publikisht, madje për hir të kësaj i kam evituar edhe intervistat, por, ngase është e pamundur t’i rezistojmë kureshtjes së mediave dhe fansave, nga ky çast deklaroj që statusi emocional i lidhjes sonë ka ndryshuar dhe tani jemi të pozicionuar krashi njëritjetrit si miq të denjë.

Ndarjet janë të vështira dhe aspak të këndshme sidomos pas një periudhe afërsisht katër vjeçare, të cilën e kemi të mbushur me përjetime të këndshme dhe të hareshme, por nga pamundësia qe ta ruajmë këtë harmoni, ekuilibër dhe përkushtim ndaj njëri-tjetrit në vijim, ne kemi vendosur para shtatë muajsh t’i japim fund fejesës sonë. Kur e shetoj këtë eksperiencë jetësore më rrezaton përplotë emocione dhe ndjenja të natyrshme të dyvshme, prandaj dua të arkivoj kujtesën time si një përjetim dhe mësim të vyeshëm që na dhuroi jeta, dhe asnjëherë si një kohë që duhet ta gjykoj me pendesë.

Prandaj unë vazhdoj ta çmoj si një mik Robin, e sidomos familjen e tij, e në veçanti nënën e tij, e cila më trajtoi sikurse vajzën e vet, dhe si e tillë duhet të shërbejë si model pozitiv për të gjitha vjehrrat shqiptare. Këtë shkrim dëshioroj ta përfundoj duke i uruar përzemërsisht Robinit shumë sukses në pasionin e tij dhe realizim të të gjitha synimeve jetësore! Me dashuri HEidi”, shkruan modelja Heidi.

LEXO EDHE:  Gjërat që ju ndodhin çifteve kur ndahen

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Instruktorja e fitnesit tregon shpenzimet marramendëse që ka bërë për qenin/ “Kam harxhuar 1500 euro për të, do e çoj me pushime në Tajlandë”

Publikuar

-

Nga

Instruktorja e fitnesit, Dorina Mema ka një dashuri shumë të madhe për qenin e saj Boo. Ajo është shprehur se ai është si një njeri për të dhe e mban gjithë kohës me vete.
Teksa ka qenë e ftuar në emisionin Ftesë në 5, ajo ka trgeiar dhe shumën më të madhe që ka shpenzuar për të.

LEXO EDHE:  Po ndahet nga bashkëshorti?/ Aktorja e famshme “kapet mat” gjatë pushimeve luksoze

LEXO EDHE:  Shenjat që tregojnë se vjehrra nuk ju pëlqen

Dorina u shpreh se 1500 euro ka shpenzuar për ta kuruar, 80 euro i ka blerë një xhup, e ka marrë me pushime në Dhërmi dhe se i ka premtuar qenit se do të shkojnë së bashku në Tajlandë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Trup perfekt/ Njihuni me modelen seksi nga Burreli që do t’iu lërë pa fjalë

Publikuar

-

Nga

Jessica Kadiu është një nga modelet më të komnetuara në mediat rozë. Pas ndarjes nga Nora Istrefi në mediat rozë u përfol se Robert Berisha kishte nisur një lidhje të re me modelen Jessica Kadiu , gjë të cilën e pranoi dhe vetë modelja nëpërmjet një postimi të gjatë në rrjetet sociale ku i shprehte dashurinë këngëtarit.

Modelja ka një numër të madh ndjekësish në Instagram me të cilët ndan foto nga jeta e përditshme. Jessica ka forma perfekte dhe nuk nguron së reklamuari me bikini.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot bombastike të Jessica Kadiu./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lë “kokën” pas dy yjeve më të mëdhenj të futbollit/ Kjo është modelja që iu heq trurin me format “super bombë”

Publikuar

-

Nga

Modelja më e zjarrtë për momentin, Tereze Kalman është tifozja super seksi e futbollistëve Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo të cilët janë njerëzit më të ndjekur dhe më të njohur në bote.

Tereze Kalman, është shumë e ndjekur në rrjetet sociale ku ekspozon pothuajse gjithmonë foto nudo dhe foto që i lënë pak vend imagjinatës.CNA.al ju sjell fotot më të pëlqyera dhe më seksi të modeles dhe tifozes së zjarrtë Tereze Kalman./CNA.al

LEXO TE PLOTE