Connect with Us

FOTOT WOW- Demi Rose vijon të provokojë nga karantina/ Shtrihet në tokë dhe tregon të pasmet bombë

Showbizz

FOTOT WOW- Demi Rose vijon të provokojë nga karantina/ Shtrihet në tokë dhe tregon të pasmet bombë

Publikuar

-

“Më thuaj se janë të miat”/ Demi Rose iu tregon të pasmet gjigante ndjekësve

Supermodelja britanike i ka tërbuar të gjithë ndjekësit e saj në Instagram me fotot e zjarrta nga karantina. Bukuroshja është shfaqur më e nxehtë se kurrë teksa tregon format e saj bombastike me pozat provokuese.

Për këtë arsye dhe ndjekësit e saj po rriten në mënyrën shumë të shpejtë. Ajo numëron afro 14 milionë ndjekës në Instagram duke u kthyer kështu një ndër të preferuarat e rrjetit.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Më mungon”/ Mevlani kujton vendin ku nisi dashurinë me Ledjanën

Publikuar

-

Nga

Upsss-Mevlani harron përfundimisht Ledjanën/ Kush është vajza seksi misterioze në krahët e tij

Mevlan Shaba është bërë nostalgjik dhe ka publikuar një foto ku shihet në studion e Përputhen.

Përmes një përshkrimi krahas fotos ai tregon se i mungon vendi ku nisi gjithçka, duke përfshirë këtu edhe njohjen me Ledjanën.

Komentet kanë qenë të shumta ku i kujtojnë Mevlanit se ai nuk është vendi ku nisi gjithçka por edhe vendi ku përfundoi gjithçka./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pushimet e nxehta të Dua Lipës në Shqipëri/ Këngëtarja ndez rrjetin me fotot tërheqëse me bikini

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Dua Lipa po shijon pushimet e saj në Shqipëri ku po viziton disa prej destinacioneve më të bukura shqiptare.

Së fundi këngëtarja ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë tërheqëse me bikini dh etregon se po shijon bregdetin e Jugut.

Por përveç fotove shumë seksi, ajo që ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve është fakti se Dua në fotot e saj gjatë vizitës në Shqipëri nuk ka bërë të ditur vendodhjen ndaj në komente ata I kanë bërë një kërkesë të vogël.

LEXO EDHE:  Risitë e modeleve të flokëve

LEXO EDHE:  Ish banorja e Big Brother i lë pak vend imagjinatës/ Provokon ndjekësit me pozat “hot”

Komentuesit i kanë kërkuar që të publikojë vendodhjen me qëllim që të promovojë vendet e bukura të Shqipërisë të cilat ajo po i viziton./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më paragjykonin se jam nga Tropoja, më thonin maloke”/ Soni Malaj rrëfen vështirësitë që ka hasur gjatë karrierës së saj

Publikuar

-

Nga

Soni Malaj është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare dhe ka një karrierë shumë të gjatë muzikore me shumë hite.

Së fundi ajo ka qenë e ftuar në emisionin Abc-ja e mëngjesit dhe ka rrëfyer për vështirësitë që ka hasur gjatë karrierës së saj dhe njëra prej tyre është pikërisht origjina.

Soni zbulon se shpesh është paragjykuar për faktin se është nga Tropoja dhe i thonin maloke.

LEXO EDHE:  Risitë e modeleve të flokëve

LEXO EDHE:  Ish banorja e Big Brother i lë pak vend imagjinatës/ Provokon ndjekësit me pozat “hot”

“Paragjykimi ka qenë shumë i madh. Thonin hajt se prej Tropoje, maloke. Por nga e keqja ishte dhe e mira se nuk është se më ngacmonin shumë. Nuk kam patur ngacmime që mund të ndodhin shpesh në shoëbizz. E kam parë dhe nëpër komente këtë gjë.“, tregoi këngëtarja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE