Connect with Us

Partnerja “bombë” e Cristiano Ronaldos/ Fotot përvëluese të Georgina Rodriguez me bikini

Showbizz

Partnerja “bombë” e Cristiano Ronaldos/ Fotot përvëluese të Georgina Rodriguez me bikini

Publikuar

-

Georgina Rodriguez, njihet tashmë si partnerja tepër “hot” e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo. Modelja 26 vjecare nuk nguron të shfaqë format e saj perfekte në rrjetet sociale apo daljet publike me partnerin e saj.

Georgina është tepër aktive në Instagram dhe numëron mijëra ndjekës, kjo edhe për shkak të famës së Cristianos por edhe për format e saj tepër seksi.
Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Georgina Rodriguez me bikini./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja më seksi e palestrës/ Fotot e fundit të Ana Cheri që po marrosin meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi dhe një nga influencueset më të ndjekura në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen e palestrës Ana Cheri, e cila çmend ndjekësit me format e saj bombastike.

Edhe pse e martuar ajo nuk nguron të pozojë topless apo me të brendshme seksi. Ana numëron më shumë se 12 milionë ndjekës në Instagram ku dhe është bërë e njohur dhe ka fituar famë të madhe.Për më tepër shihni galerinë me top fotot më seksi të Ana Cheri të postuar së fundmi në Instagramin e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më e nxehtë e revistës Playboy/ Lindsey Pelas, ëndrra e çdo mashkulli

Publikuar

-

Nga

Ajo është modelja më e nxehtë e revistës së famshme Playboy. Bëhet fjalë për Lindsey Pelas bukuroshja bjonde e cila numëron plot 9.1 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Modelja ka forma vërtetë bombastike dhe nuk ngurron aspak t’i ndajë me ndjekësit e saj të cilët çmenden pas saj. Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë herë për revistën Playboy.

Në vitin 2018 ajo lancoi linjën e saj të produkteve të make up.Ajo ka treguar se të ekspozuarit të hireve të saj i ka sjellë shumë sukses pavarësisht se për këtë kritikohet shpesh herë në mediat rozë.Ne kemi përzgjedhur fotot më shpërthyese të Lindsay Pelas të cilat do të mund t’i shikoni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Cindy Prado, modelja që provokon me linjat e saj

Publikuar

-

Nga

Cindy Prado është bërë e njohur si modele teksa u shfaq si imazh në revisat të njohura si FHM si dhe teksa punonte në Telemundo.

Ajo është shpallur si një nga vajzat më të nxehta të qytetit nga revista Maxim. Cindy e nisi karrierën e saj si modele kur ishte vetëm 15 vjeçe. Ajo nisi të shfaqej nëpër katalogë të ndryshëm si dhe në show të ndryshëm.

Cindy gjithashtu ka një numër të madh ndjekësish në Instagram dhe është gati të kapë numrin e 1 milionë ndjekësve dhe e gjitha kjo falë bukurisë dhe formave të saj perfekte.

LEXO EDHE:  “Nuk kam faj se njerëzit bëjnë sherre”/ “Gangsterja e Elbasanit” reagon pas lajmit për zënkën

LEXO EDHE:  Fotot e pabesueshme/Ishin meshkuj u bënë femra

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE