Connect with Us

Modelja më seksi e palestrës/ Fotot e fundit të Ana Cheri që po marrosin meshkujt

Showbizz

Modelja më seksi e palestrës/ Fotot e fundit të Ana Cheri që po marrosin meshkujt

Publikuar

-

Ajo është një nga femrat më seksi dhe një nga influencueset më të ndjekura në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen e palestrës Ana Cheri, e cila çmend ndjekësit me format e saj bombastike.

Edhe pse e martuar ajo nuk nguron të pozojë topless apo me të brendshme seksi. Ana numëron më shumë se 12 milionë ndjekës në Instagram ku dhe është bërë e njohur dhe ka fituar famë të madhe.Për më tepër shihni galerinë me top fotot më seksi të Ana Cheri të postuar së fundmi në Instagramin e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja më e nxehtë e revistës Playboy/ Lindsey Pelas, ëndrra e çdo mashkulli

Publikuar

-

Nga

Ajo është modelja më e nxehtë e revistës së famshme Playboy. Bëhet fjalë për Lindsey Pelas bukuroshja bjonde e cila numëron plot 9.1 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Modelja ka forma vërtetë bombastike dhe nuk ngurron aspak t’i ndajë me ndjekësit e saj të cilët çmenden pas saj. Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë herë për revistën Playboy.

Në vitin 2018 ajo lancoi linjën e saj të produkteve të make up.Ajo ka treguar se të ekspozuarit të hireve të saj i ka sjellë shumë sukses pavarësisht se për këtë kritikohet shpesh herë në mediat rozë.Ne kemi përzgjedhur fotot më shpërthyese të Lindsay Pelas të cilat do të mund t’i shikoni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Cindy Prado, modelja që provokon me linjat e saj

Publikuar

-

Nga

Cindy Prado është bërë e njohur si modele teksa u shfaq si imazh në revisat të njohura si FHM si dhe teksa punonte në Telemundo.

Ajo është shpallur si një nga vajzat më të nxehta të qytetit nga revista Maxim. Cindy e nisi karrierën e saj si modele kur ishte vetëm 15 vjeçe. Ajo nisi të shfaqej nëpër katalogë të ndryshëm si dhe në show të ndryshëm.

Cindy gjithashtu ka një numër të madh ndjekësish në Instagram dhe është gati të kapë numrin e 1 milionë ndjekësve dhe e gjitha kjo falë bukurisë dhe formave të saj perfekte.

LEXO EDHE:  Foto-Grida Duma “braktis” Salianjin/ Parakalon si modele tek Teatri

LEXO EDHE:  Kërcënon Justin Bieber, padi për portalet që publikuan fotot (Foto)

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish velina më seksi e ekranit/ Fotot më fantastike të Alesia Bamit

Publikuar

-

Nga

Alesia Bami është një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar e cila pasi u bë shumë e njohur në Instagram, u bë pjesë e emisionit investigativ “Stop” si velinë. Për shumë vite ajo është marrë me balet dhe ky është sekreti që ajo gëzon një trup për t’u admiruar dhe nuk heziton t’i shfaqë linjat e saj në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Fotot e nxehta/Beniada mbesa e ish-Presidentit Nishani, nxeh temperaturat në Itali

LEXO EDHE:  Kërcënon Justin Bieber, padi për portalet që publikuan fotot (Foto)

Alesia vijon të jetë ende në televizion ku është pjesë e emisionit “E diell” në rubrikën “Në trotuar” ku është komentuar shumë shpesh për mendimet e saj rreth temave të trajtuara në emision.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të bukura të Alesia Bamit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE